Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  81

  Bleskovky

  DJ byl nejlepší v odpoledním větru, přesto ztrácí 3 rány

  19. května 2017 – GolfExtra.cz

  Jak rozdílné mohou mít podmínky hráči dopoledních a odpoledních flightů ukázalo první kolo AT&T Byron Nelson. Po poledni se totiž v Texasu pořádně rozfoukalo a na špici leaderboardu se tak vlastně nic neměnilo. A do TOP 10 se probojoval pouze Dustin Johnson.

 • Brian Harman
  82

  Zprávy

  DJ sahal po čtvrtém titulu v řadě, ale slavil Harman

  8. května 2017 – GolfExtra.cz

  Už se zdálo, že by mohl být Dustin Johnson prvním hráčem od Tigera Woodse, který vyhraje čtyři turnaje na PGA Tour ve čtyřech po sobě jdoucích startech. Pak ale Brian Harman zahrál na poslední jamce Wells Fargo Championship birdie z deseti metrů a slavil on.

 • Phil Mickelson
  83

  Zprávy

  DJ se vrátil kolem pod par, Lefty opět čaroval

  5. května 2017 – GolfExtra.cz

  Dustin Johnson je zpátky na golfové scéně a nezdá se, že by ho mělo zranění zad nějak přibrzdit v zatím báječné sezoně. Na Wells Fargo Championship je po prvním kole se skóre -2 jedinou ránu od TOP 10, na vedoucího Francesca Molinariho ztrácí rány čtyři.

 • Dustin Johnson
  84

  Zprávy

  DJ se vrací po zranění: Očekávám, že budu hrát dobře

  4. května 2017 – GolfExtra.cz

  Je to přesně měsíc, co Dustin Johnson spadl v Augustě ze schodů a vyřadil sebe sama coby největšího favorita z úvodního majoru roku. Nyní je na Wells Fargo Championship připravený se vrátit v plné síle a třeba i vyhrát čtvrtý turnaj v řadě, do kterého nastoupí.

 • Dustin Johnson
  85

  Bleskovky

  DJ ještě není OK, ale děsí soupeře: Trefuji to lépe než před pádem

  19. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Světová jednička Dustin Johnson se zotavuje ze zranění, které si způsobil na Masters pádem ze schodů. Momentálně je prý jeho stav po zdravotní stránce na 85 až 90 procentech. Už teď prý ale trefuje míčky lépe než před zraněním. Soupeři se tak mají na co těšit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení