Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  91

  Zprávy

  DJ potvrdil svou dominanci, získal WGC Grand Slam

  27. března 2017 – GolfExtra.cz

  O tom, kdo je aktuálně nejlepším golfistou světa, není nejmenších pochyb. Dustin Johnson svou dominanci dokumentoval na WGC jamkovce, kterou jednoznačně ovládl a získal kariérní Grand Slam z akcí World Golf Championship. A to nedokázal ani Tiger Woods.

 • Phil Mickelson
  92

  Zprávy

  McIlroy nehrál, ale je ze hry. DJ i Mickelson na jamkovce září

  24. března 2017 – GolfExtra.cz

  Už známe dva jisté postupující do vyřazovacích bojů letošní WGC jamkovky. Jedním z nich se ve čtvrtek stal i na úkor Roryho McIlroye Soren Kjeldsen, druhým je Alex Noren. Velmi blízko postupu do play-off jsou pak také americké hvězdy Dustin Johnson a Phil Mickelson.

 • Dustin Johnson
  93

  Bleskovky

  Poslední WGC, které nevyhrál. Zlomí DJ trápení na jamkovce?

  22. března 2017 – GolfExtra.cz

  Pouze Tiger Woods vyhrál více akcí pod hlavičkou World Golf Championship, než Dustin Johnson. V tomto týdnu pak DJ dostane šanci zkompletovat tento malý "grand slam" v Texasu, kde se hraje jamkovka. Poslední WGC podnik, který ještě nevyhrál.

 • Dustin Johnson
  94

  Bleskovky

  DJ nově hlavním favoritem Masters, polepšil si i Rahmbo

  7. března 2017 – GolfExtra.cz

  Jordan Spieth už není hlavním favoritem Masters. Po dalším vítězství na WGC Mexico Championship si Dustin Johnson nejen že upevnil první příčku ve světovém žebříčku, ale navíc se podle bookmakerů stal největším favoritem na vítězství na dubnovém Masters.

 • Dustin Johnson
  95

  Zprávy

  DJ pokračuje ve své hitparádě, vyhrál i akci WGC v Mexiku

  6. března 2017 – GolfExtra.cz

  Během turnaje to vypadalo, že by Dustin Johnson mohl přijít v Mexiku o post světové jedničky. Místo toho si ale v neděli na WGC Mexico Championship došel pro vítězství a svůj náskok v čele žebříčku naopak ještě navýšil. A ukázal, kdo je teď nejlepší na světě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení