Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  6

  Zprávy

  DJ je hlavní favorit The Open. Následují Fowler i McIlroy

  17. července 2018 – pv

  Dustin Johnson vstoupí do The Open jako světová jednička, a to se projevuje i v kurzech bookemakerů. Pro sázkové kanceláře je hlavním favoritem. Za ním jsou Rory McIlroy, Rickie Fowler a Justin Rose. Tiger Woods je ve skupině hráčů na čtvrtém místě.

 • Brooks Koepka
  7

  Zprávy

  Koepkův zápis do historie, obhájil titul na US Open

  18. června 2018 – Honza Fait

  Něco podobného se naposledy povedlo Curtisu Strangemu v letech 1988 a 1989. Obhájit titul na US Open. Nyní se stejným úspěchem může pyšnit Brooks Koepka, který v neděli v Shinnecock Hills odolal útokům všech soupeřů a s celkovým skóre +1 se stal opět šampionem.

 • Dustin Johnson
  8

  Zprávy

  Hřiště zamíchalo na US Open kartami. DJ ale stále vede

  17. června 2018 – Honza Fait

  Podle mnohých nefér nastavení hřiště pořádně zamíchalo během 3. kola letošního US Open kartami. Hráči v dopoledních flightech měli výrazně lepší podmínky, než ti nejlepší po dvou kolech. Ti ztráceli jednu ránu za druhou, Rickie Fowler dokonce zahrála za 84 ran.

 • Dustin Johnson
  9

  Zprávy

  Na US Open je pod parem pouze DJ, Woods a další hvězdy končí

  16. června 2018 – GolfExtra.cz

  Řada hvězd se z letošního US Open poroučela už po druhém kole, včetně Tigera Woodse. Neplatí to ale pro prvního hráče světa Dustina Johnsona, který se i v druhém kole na hřišti Shinnecock Hills dostal pod par hřiště a se skóre -4 vede už o čtyři rány.

 • Tiger Woods
  10

  Zprávy

  Shinnecock Hills drtí hráče! Woods i další hvězdy vysoko nad parem

  15. června 2018 – GolfExtra.cz

  Ta nejtěžší golfová zkouška je zpátky! Čísla po prvním kole letošního US Open mluví jasně. Jen čtyři hráči se alespoň o ránu dostali v Shinnecock Hills pod par a vedou. A výsledky největších hvězd? Phil Mickelson +7, Tiger Woods, Jon Rahm a Jordan Spieth všichni +8, Jason Day +9 a Rory McIlroy dokonce +10! To je doslova fičák.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení