Články na téma: Dustin Johnson

 • Paulina Gretzky
  6

  Bleskovky

  DJ potvrdil krizi s Paulinou: Všechny vztahy mají vrcholy a pády

  13. září 2018 – GolfExtra.cz

  Od zasnoubení v roce 2013 jsou Dustin Johnson Paulina Gretzky nejsledovanějším golfovým párem světa. Ale pověsti, které se kolem nich v posledních dnech rozvířily, naznačují, že prominentní dvojice je na pokraji rozpadu.

 • Dustin Johnson a Paulina Gretzky
  7

  Zprávy

  Paulina smazala všechny fotky DJje. Spekuluje se o rozchodu

  12. září 2018 – GolfExtra.cz

  V minulých dnech se ze zámoří rozšířila vlna spekulací, že slavný pár Paulina Gretzky a Dustin Johnson se rozešel. Vydatně je přiživila sama Paulina, když si ze svého Instagramu smazala úplně všechny fotky s DJjem. Podle The Sun je za tím jiná žena, která to však popírá.

 • Dustin Johnson
  8

  Bleskovky

  Uhájí DJ svůj trůn? Vzít mu ho mohou Thomas a Rose

  7. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Dva hráči mají příležitost na nadcházejícím PGA Championship sesadit Dustina Johnsona z pozice světové jedničky. Tato možnost se nabízí pro Justina Thomase a Justina Rose. Pomoc musí přijít také od samotného Johnsona.

 • Dustin Johnson
  9

  Zprávy

  Gretzky musí být pyšný! Johnson poprvé vyhrál kanadské Open

  30. července 2018 – haf

  Když před turnajem odpaloval míčky v dresu Waynea Gretzkyho, svého budoucího tchána, získal si na svou stranu spoustu domácích fanoušků. V neděli mohl Dustin Johnson i s nimi oslavit svůj třetí letošní a 19. titul celkově na PGA Tour. Vyhrál RBC Canadian Open.

 • Dustin Johnson
  10

  Zprávy

  Johnson už v Kanadě vede, Čejka prožil špatný den

  29. července 2018 – haf

  Jestli si Dustin Johnson na RBC Canadian Open schovává to nejlepší na konec, tak bude velmi pravděpodobně v neděli slavit svůj třetí letošní titul na PGA Tour. V Kanadě se totiž každým kolem zlepšuje a po třech kolech už dělí vedení s dalšími třemi hráči.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení