Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  11

  Bleskovky

  Mezi favority US Open patří i Woods. Tím největším je DJ

  12. června 2018 – GolfExtra.cz

  Po svém dominantním nedělním vítězství na FedEx St. Jude Classic a návratu na post světové jedničky považují sázkové kanceláře Dustina Johnsona za hlavního favorita US Open. Mezi dalšími favority na vítězství řadí i Tigera Woodse s pátým nejlepším kurzem.

 • Dustin Johnson
  12

  Zprávy

  DJ vyhrál v suchém triku, je opět světovou jedničkou

  11. června 2018 – GolfExtra.cz

  Už před finálovým kolem FedEx St. Jude Classic měl Dustin Johnson prakticky jediného soupeře. V neděli přitom stačilo pár jamek a neměl žádného. V generálce na US Open vyhrál o šest ran, když turnaj zakončil hole outem do eaglu. A stal se opět světovou jedničkou.

 • Stewart Cink
  13

  Zprávy

  Cink trefil v Memphisu eso. Ve vedení je stále Johnson

  10. června 2018 – GolfExtra.cz

  Dustin Johnson stále dost dobře může odjet na US Open jako staronová světová jednička. Stačí, když mu po FedEx St. Jude Classic bude patřit stejné místo, jako po třetím kole. O vedení se ale dělí ještě s Andrewem Putnamem. Na třetího Stewarta Cinka, který trefil hole-in-one, mají náskok už pěti ran.

 • Dustin Johnson
  14

  Bleskovky

  DJ útočí před US Open na ztracený trůn světové jedničky

  9. června 2018 – GolfExtra.cz

  Dustin Johnson má jedinou možnost, jak jet příští týden na US Open jako světová jednička. Musí vyhrát FedEx St. Jude Classic. Po dvou kolech je na nejlepší pozici, jak se na trůn, který mu vzal Justin Thomas, opět vrátit. Po druhé rundě za 63 ran se vyšvihl do čela.

 • Phil Mickelson
  15

  Zprávy

  DJ zahrál birdie z vody, Mickelson je v Memphisu druhý

  8. června 2018 – GolfExtra.cz

  Největší hvězdy vstoupily do generálky na letošní US Open skvěle. Phil Mickelson po prvním kole dělí na FedEx St. Jude Classic druhé místo, Dustin Johnson je pouze o ránu zpět dělený třináctý. Ve čtvrtek se mu navíc na TPC Southwind podařilo zahrát birdie, i když stál ve vodě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení