Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  11

  Zprávy

  DJ udržel v Pebble Beach vedení. Potter atakoval 59

  11. února 2018 – GolfExtra.cz

  Hrdinou třetího dne AT&T Pebble Beach Pro-Am byl Ted Potter Jr. Na hřišti Monterey Peninsula s parem 71 byl po 15 jamkách na skóre -11 a měl tři jamky na to, aby zahrál magické číslo 59. Nepovedlo se, ale je z toho aspoň dělené první místo s Dustinem Johnsonem.

 • Dustin Johnson a Wayne Gretzky
  12

  Zprávy

  DJ už v Pebble Beach vede. Vítěz z Kuňky je v TOP3

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  V polovině AT&T Pebble Beach Pro-Am je včele leaderboardu světová jednička. Dustin Johnson tak nejlepším možným způsobem hájí svůj trůn před dotírajícím Jonem Rahmen. Ani Španěl ale nehraje vůbec špatně a na děleném pátém místě ztrácí na lídra tři rány.

 • Dustin Johnson a Wayne Gretzky
  13

  Zprávy

  V Pebble Beach září vítěz z Kuňky, skvěle začal také DJ

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Další turnaj na PGA Tour rozehrál skvěle Julian Suri, loňský šampion D+D REAL Czech Challenge z Kunětické Hory. Po prvním kole AT&T Pebble Beach Pro-Am je na děleném třetím místě se ztrátou jedné rány na dosavadní lídry. V TOP 10 je také Dustin Johnson.

 • Dustin Johnson
  14

  Zprávy

  DJ post světové jedničky neřeší, čeká ho Spieth

  7. února 2018 – GolfExtra.cz

  Je tu další týden, po kterém už Dustin Johnson nemusí být světovou golfovou jedničkou. Na jeho golfový trůn si brousí zuby španělský supertalent Jon Rahm, který dostane v Pebble Beach další šanci. Stále je ale v lepší pozici DJ, který si tím však příliš hlavu neláme.

 • Thomas Pieters
  15

  Bleskovky

  V Abú Zabí vede Pieters, McIlroy dal eagle a přinesl dort

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Chip-in do birdie na poslední jamce druhého kola poslal do vedení Abu Dhabi HSBC Championship belgického ranaře Thomase Pieterse. Ten má se skóre -12 ránu náskok na Španěla Jorgeho Campilla, největší hvězdy ale neztrácejí příliš.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení