Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  16

  Bleskovky

  Světová jednička v ohrožení. DJ nechce uvolnit trůn Thomasovi

  13. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ve světě bez Webba Simpsona by Dustin Johnson bojoval v posledním kole The Players o další vítězství na PGA Tour. Simpson ale na turnaji označovaném za pátý major nechává konkurenci daleko za sebou. Johnson se tak nejspíš musí soustředit na boj o druhé místo. Navíc mí ještě další motivaci.

 • Tiger Woods
  17

  Zprávy

  Hvězdný flight se trápil, ve vedení The Players je šest hráčů

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Od neděle se prakticky nemluvilo o nikom jiném, první kolo The Players se však hvězdném flightu vůbec nepovedlo. Tiger Woods došel alespoň v paru, Rickie Fowler za +2 a Phil Mickelson dokonce za +7. Ve vedení je šest hráčů se skóre mínus šest, mimo jiné i Dustin Johnson.

 • Dustin Johnson
  18

  Zprávy

  DJ se trápí s putterem, přesto na sebe začal dobře

  13. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Není moc míst, kde by se Dustin Johnson necítil komfortně. Hřiště Harbour Town v Hilton Head je jedním z nich. I proto může být s prvním kolem za 69 ran (-2) relativně spokojený, i když je po čtvrtku až na děleném 20. místě, pět ran za lídrem Rorym Sabbatinim.

 • Jon Rahm
  19

  Bleskovky

  3 hráči mohou po Masters usednout na golfový trůn

  3. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Hned trojice golfistů může po Masters vystřídat na postu světové jedničky Dustina Johnsona. Jeho golfový trůn je v ohrožení už poněkolikáté a jeho soupeřům stačí stále méně a méně k tomu, aby ho z postu světové jedničky sesadili. Bodové rozdíly se totiž snižují.

 • Dustin Johnson
  20

  Bleskovky

  DJ napálil drive dlouhý 489 yardů! Počítat se nebude

  24. března 2018 – GolfExtra.cz

  Nejspíše nejdelší drive v historii PGA Tour napálil v pátek v texaském Austinu Dustin Johnson. Jeho 489 yardů dlouhá rána ale nejen že v jeho duelu s Kevinem Kisnerem už nic neřešila, navíc ani nebude zapsána do historických tabulek zámořského okruhu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení