Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  16

  Zprávy

  DJ se v Číně prostřílel na první místo, Pieters se trápí

  27. října 2017 – GolfExtra.cz

  V prvním kole se Dustin Johnson na HSBC Champions, posledním letošním turnaji série WGC, pouze rozehrával. V tom druhém už se ale rozjel naplno. První hráč světa zahrál v Šanghaji za 63 ran (-9) a s celkovým skóre -13 vede o ránu před Brooksem Koepkou.

 • Dustin Johnson a Jordan Spieth
  17

  Zprávy

  Jde to i bez Tigera, žebříčku vládnou Američané

  24. října 2017 – GolfExtra.cz

  Až bude za rok v Paříži velká golfová sláva, bude mít tým Evropy co dělat, aby mu pořádně nezhořkla. Ryder Cup 2018 má už teď, zdá se, velkého favorita. Poprvé od roku 2010 jsou totiž v čele světového žebříčku hned tři Američané. S pořádným náskokem na Evropany.

 • Justin Thomas a DJ
  18

  Zprávy

  Thomas se prostřílel do vedení, skvěle zahráli také Spieth a DJ

  4. září 2017 – GolfExtra.cz

  Samé hvězdy jsou v popředí leaderboardu před finálovým kolem Dell Technologies Championship. Druhý podnik play-off FedEx Cupu vedou po 54 odehraných jamkách Justin Thomas s Marcem Leishmanem (oba -12), příliš klidné spaní ale mít nemohou.

 • Dustin Johnson
  19

  Zprávy

  DJ našel ztracené sebevědomí, vede i na TPC Boston

  2. září 2017 – GolfExtra.cz

  V neděli to byl na Northern Trust Open showdown dvou největších amerických golfových hvězd současnosti. A i když to vypadalo, že si pro vítězství na úvod letošního play-off FedEx Cupu dojde Jordan Spieth, nakonec slavil Dustin Johnson. Po dramatickém play-off.

 • Dustin Johnson a Paulina Gretzky
  20

  Bleskovky

  VIDEO: Jak sexy Paulina fandila DJovi v New Yorku

  28. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to krásný comeback, který předvedl v neděli Dustin Johnson na Northern Trust Open. Korunoval ho vítězstvím v play-off nad Jordanem Spiethem, na které přímo u greenu dohlížela také DJova snoubenka Paulina. A pořádně fandila!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení