Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  16

  Zprávy

  Johnson už v Kanadě vede, Čejka prožil špatný den

  29. července 2018 – haf

  Jestli si Dustin Johnson na RBC Canadian Open schovává to nejlepší na konec, tak bude velmi pravděpodobně v neděli slavit svůj třetí letošní titul na PGA Tour. V Kanadě se totiž každým kolem zlepšuje a po třech kolech už dělí vedení s dalšími třemi hráči.

 • Alex Čejka
  17

  Zprávy

  DJ v Kanadě zaútočil, dobře hraje i Čejka. Garcia nedal cut

  28. července 2018 – haf

  Do víkendového boje o titul se pátečním kolem za 66 ran (-6) přihlásil na RBC Canadian Open první hráč světa Dustin Johnson. Ve velkých problémech je naopak Sergio Garcia, který po špatném dni nedal cut a opět se mu vzdálil postup do play-off FedEx Cupu.

 • Ian Poulter
  18

  Zprávy

  DJ málem trefil eso, v Kanadě začal skvěle Poulter

  27. července 2018 – haf

  Už jen pět turnajů ve čtyřech týdnech zbývá odehrát do konce základní části PGA Tour, a tak se začíná lámat chleba. Někteří hráči se snaží co nejlépe připravit na play-off, jiní do něho alespoň proniknout. Je to i případ RBC Canadian Open, které tak nabízí řadu hvězd.

 • Dustin Johnson
  19

  Zprávy

  DJ je hlavní favorit The Open. Následují Fowler i McIlroy

  17. července 2018 – pv

  Dustin Johnson vstoupí do The Open jako světová jednička, a to se projevuje i v kurzech bookemakerů. Pro sázkové kanceláře je hlavním favoritem. Za ním jsou Rory McIlroy, Rickie Fowler a Justin Rose. Tiger Woods je ve skupině hráčů na čtvrtém místě.

 • Brooks Koepka
  20

  Zprávy

  Koepkův zápis do historie, obhájil titul na US Open

  18. června 2018 – Honza Fait

  Něco podobného se naposledy povedlo Curtisu Strangemu v letech 1988 a 1989. Obhájit titul na US Open. Nyní se stejným úspěchem může pyšnit Brooks Koepka, který v neděli v Shinnecock Hills odolal útokům všech soupeřů a s celkovým skóre +1 se stal opět šampionem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení