Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  16

  Bleskovky

  DJ je proti změnám míčků: Na délce ran nezáleží

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  První hráč světa Dustin Johnson nechápe debatu ohledně golfových míčků, konkrétně jejich technologie a možného omezení doletu. Před turnaje v Abú Zabí v rozhovoru pro BBC nabídl svůj pohled na věc.

 • Dustin Johnson
  17

  Zprávy

  DJ je zpátky. Havaj ukázala, že sesadit ho bude problém

  10. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Nedělní impozantní vítězství Dustina Johnsona v Kapalue naznačilo, že se jen tak nehodlá vzdát pozice světové jedničky, na kterou vystoupal loni na jaře. Pod dojmem výtečných výkonů Justina Thomase přitom mnozí předpokládali brzké střídání stráží.

 • Dustin Johnson
  18

  Zprávy

  DJ byl na Havaji dominantní, vyhrál o 8 ran

  8. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Jestli si někdo myslel, že by Dustin Johnson mohl zopakovat svůj kolaps z Číny, kde ve finálovém kole prohospodařil náskok pěti ran, mýlil se. Naopak, DJ tentokrát na Havaji své soupeře v neděli doslova přejel a před druhým Jonem Rahmem vyhrál o propastných osm ran.

 • Dustin Johnson
  19

  Zprávy

  DJ už na Havaji vede, nechce myslet na svůj zkrat

  7. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Dustin Johnson je blízko svému dalšímu vítězství na PGA Tour, už sedmnáctému. Po třech kolech se dostal do vedení turnaje šampionů série, když si vypracoval nepatrný náskok na své pronásledovatele.

 • Dustin Johnson
  20

  Zprávy

  DJ zaspal start, přesto nahání lídry. Ztrácí jedinou ránu

  6. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Chvíli to vypadalo, že by si Dustin Johnson mohl na turnaji šampionů PGA Tour připsal první kolo nad par v kariéře. Po pěti nepovedených jamkách se ale rozehrál k tradičně dobrému výkonu a v polovině akce na hřišti Plantation ztrácí na lídry jedinou ránu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení