Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  21

  Bleskovky

  Vlajka půjde vždycky ven, plánuje Reed. DJ ji tam občas nechá

  3. ledna 2019 – pv

  Nové pravidlo o možnosti ponechat praporkovou tyč v jamce při puttování je stále vděčným tématem rozhovorů s hráči před nadcházejícím prvním turnajem PGA Tour v roce 2019. Na Havaji se k tomu vyjádřili i Dustin Johnson a Patrick Reed.

 • Austin Johnson a Sam Maddox
  22

  Bleskovky

  Bratr a kedík Johnsona se oženil. I Paulina bledne závistí

  4. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  Paulina Gretzky není nejnovější paní Johnsonovou. Minulý týden se oženil mladší bratr i kedík Dustina Johnsona Austin. V Palm Beach na Floridě si vzal svou krásnou přítelkyni Sam Maddox. Tak krásnou, že v očích mnohých zastiňuje i bratrovu snoubenku Paulinu.

 • Dustin Johnson
  23

  Bleskovky

  Djovy peníze utrácel právník za prostitutky. Teď půjde sedět

  18. října 2018 – GolfExtra.cz

  Nathan Hardwick, bývalý právník světové jedničky Dustina Johnsona, byl soudem shledán vinným ze zpronevěry 26 milionů dolarů z nyní již zkrachovalé firmy, která nesla jeho jméno. V minulosti podvedl i Johnsona, když z něj pod záminkou falešné investiční příležitosti vylákal 3 miliony dolarů.

 • Dustin Johnson a Brooks Koepka
  24

  Bleskovky

  Líný Koepka nevolil nikoho, gratuloval mu také DJ

  10. října 2018 – haf

  Pokud by vás zajímalo, pro koho hlasoval ve volbě samotných hráčů PGA Tour o toho nejlepšího v roce 2018 Brooks Koepka, tak vězte, že pro nikoho. Laureát ceny pro Hráče roku PGA Tour v roce 2018 přiznal, že byl příliš líný na to, aby hlasování vůbec řešil.

 • Dustin Johnson a Brooks Koepka
  25

  Zprávy

  Napětí mezi DJem a Koepkou mělo být už při letu do Paříže

  3. října 2018 – haf

  Incident mezi Dustinem Johnsonem a Brooksem Koepkou v evropské šatně po skončení Ryder Cupu nemusel být prvním v daném týdnu. Podle informací francouzského sportovního deníku L'Equipe měla být napjatá atmosféra už při společném letu do Paříže z Atlanty.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení