Články na téma: Dustin Johnson

 • Haotong Li
  21

  Zprávy

  Li zahrál čtyři eagly za kolo a dotáhl se na Johnsona

  2. února 2019 – haf

  To se jen tak nevidí. Číňan Haotong Li zahrál během třetího kola Saudi Internetional hned čtyři eagly, z toho tři na čtyřparech, a v čele pořadí se dotáhl na Američana Dustina Johnsona. Oba jsou se skóre -16 před nedělním finále pět ran před třetím Angličanem Tomem Lewisem.

 • Dustin Johnson
  22

  Zprávy

  DJ hrál špatný míč a dostal dvě trestné, Bradley zvládl kolo za 3 hodiny

  5. ledna 2019 – haf

  Jak je důležité se vždy přesvědčit o tom, že míček, který hrajete, je opravdu váš, si během 2. kola Turnaje šampionů PGA Tour na Havaji připomněl Dustin Johnson. I kvůli hloupé chybě skončila v Kapalue jeho úžasná série a na lídra Garyho Woodlanda ztrácí už sedm ran.

 • Dustin Johnson
  23

  Bleskovky

  Vlajka půjde vždycky ven, plánuje Reed. DJ ji tam občas nechá

  3. ledna 2019 – pv

  Nové pravidlo o možnosti ponechat praporkovou tyč v jamce při puttování je stále vděčným tématem rozhovorů s hráči před nadcházejícím prvním turnajem PGA Tour v roce 2019. Na Havaji se k tomu vyjádřili i Dustin Johnson a Patrick Reed.

 • Austin Johnson a Sam Maddox
  24

  Bleskovky

  Bratr a kedík Johnsona se oženil. I Paulina bledne závistí

  4. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  Paulina Gretzky není nejnovější paní Johnsonovou. Minulý týden se oženil mladší bratr i kedík Dustina Johnsona Austin. V Palm Beach na Floridě si vzal svou krásnou přítelkyni Sam Maddox. Tak krásnou, že v očích mnohých zastiňuje i bratrovu snoubenku Paulinu.

 • Dustin Johnson
  25

  Bleskovky

  Djovy peníze utrácel právník za prostitutky. Teď půjde sedět

  18. října 2018 – GolfExtra.cz

  Nathan Hardwick, bývalý právník světové jedničky Dustina Johnsona, byl soudem shledán vinným ze zpronevěry 26 milionů dolarů z nyní již zkrachovalé firmy, která nesla jeho jméno. V minulosti podvedl i Johnsona, když z něj pod záminkou falešné investiční příležitosti vylákal 3 miliony dolarů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení