Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  21

  Bleskovky

  DJ útočí před US Open na ztracený trůn světové jedničky

  9. června 2018 – GolfExtra.cz

  Dustin Johnson má jedinou možnost, jak jet příští týden na US Open jako světová jednička. Musí vyhrát FedEx St. Jude Classic. Po dvou kolech je na nejlepší pozici, jak se na trůn, který mu vzal Justin Thomas, opět vrátit. Po druhé rundě za 63 ran se vyšvihl do čela.

 • Phil Mickelson
  22

  Zprávy

  DJ zahrál birdie z vody, Mickelson je v Memphisu druhý

  8. června 2018 – GolfExtra.cz

  Největší hvězdy vstoupily do generálky na letošní US Open skvěle. Phil Mickelson po prvním kole dělí na FedEx St. Jude Classic druhé místo, Dustin Johnson je pouze o ránu zpět dělený třináctý. Ve čtvrtek se mu navíc na TPC Southwind podařilo zahrát birdie, i když stál ve vodě.

 • Dustin Johnson
  23

  Bleskovky

  Světová jednička v ohrožení. DJ nechce uvolnit trůn Thomasovi

  13. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ve světě bez Webba Simpsona by Dustin Johnson bojoval v posledním kole The Players o další vítězství na PGA Tour. Simpson ale na turnaji označovaném za pátý major nechává konkurenci daleko za sebou. Johnson se tak nejspíš musí soustředit na boj o druhé místo. Navíc mí ještě další motivaci.

 • Tiger Woods
  24

  Zprávy

  Hvězdný flight se trápil, ve vedení The Players je šest hráčů

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Od neděle se prakticky nemluvilo o nikom jiném, první kolo The Players se však hvězdném flightu vůbec nepovedlo. Tiger Woods došel alespoň v paru, Rickie Fowler za +2 a Phil Mickelson dokonce za +7. Ve vedení je šest hráčů se skóre mínus šest, mimo jiné i Dustin Johnson.

 • Dustin Johnson
  25

  Zprávy

  DJ se trápí s putterem, přesto na sebe začal dobře

  13. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Není moc míst, kde by se Dustin Johnson necítil komfortně. Hřiště Harbour Town v Hilton Head je jedním z nich. I proto může být s prvním kolem za 69 ran (-2) relativně spokojený, i když je po čtvrtku až na děleném 20. místě, pět ran za lídrem Rorym Sabbatinim.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení