Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  21

  Zprávy

  DJ udolal Spietha v play-off, díky pekelnému drivu

  28. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  V neděli to byl na Northern Trust Open showdown dvou největších amerických golfových hvězd současnosti. A i když to vypadalo, že si pro vítězství na úvod letošního play-off FedEx Cupu dojde Jordan Spieth, nakonec slavil Dustin Johnson. Po dramatickém play-off.

 • Dustin Johnson
  22

  Bleskovky

  DJ i s novým putterem vstoupil do play-off skvěle, je druhý

  25. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  První hráč světa je po úvodním kole prvního turnaje letošního play-off FedEx Cupu druhý. Dustin Johnson si po úvodní rundě Northern Trust Open pochvaloval nejen zlepšení puttování, ale i znovu nalezený rytmus ve svém švihu, který v posledních měsících postrádal.

 • DJ a Paulina
  23

  Bleskovky

  FOTO z dovolené: DJ a sexy kočky na Bahamách

  16. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Jen co zahrál svou poslední ránu na 99. PGA Championship, už myslel Dustin Johnson na nadcházející dny volna. A není se co divit, hned v pondělí totiž vyrazil se svou snoubenkou Paulinou Gretzky a partou kamarádů na Bahamy, kde si to všichni umí užívat.

 • Dustin Johnson
  24

  Zprávy

  DJ skončil i na parkovišti, po divokém kole ztrácí dvě rány

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Letošní ročník RBC Canadian Open se může pochlubit přítomností světové jedničky. Dustin Johnson skončil při svých dvou posledních návštěvách klubu Glen Abbey dělený druhý a na špici se drží i tentokrát, po prvním kole ztrácí na hráče na prvním místě dvě rány.

 • Dustin Johnson
  25

  Zprávy

  DJ odhalil na US Open jméno syna, rodina je pro něj vším

  15. června 2017 – GolfExtra.cz

  Za poslední tři roky se toho u Dustina Johnsona změnilo opravdu hodně. Od kluka z večírků se ve svém životě přesunul do pozice táty od rodiny. Svědčí mu to, v tomto týdnu na US Open obhajuje svůj první major titul. A je v absolutní pohodě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení