Články na téma: European Tour

 • Adrian Otaegui
  1

  Zprávy

  Drtivý finiš přinesl na jamkovce první titul Otaeguimu

  20. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Zdálo se, že si na Saltire Energy Paul Lawrie Match Play jde pro titul domácí hvězda Marcel Siem. Jenže ten v závěru finálového duelu se Španělem Adrianem Otaeguim prohospodařil zajímavý náskok a z premiérového titulu na European Tour se radoval jeho soupeř.

 • Thomas Pieters
  2

  Zprávy

  Pieters stále míjí fairwaye, opět se ale ve Firestonu ujal vedení

  6. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Být ve statistice trefování fairwayí poslední z celého startovního pole, to vás nepředurčuje k velkým výsledkům. Thomas Pieters se ale v tomto týdnu na WGC-Bridgestone Invitational rozhodl postavit logice a i přes tragické výkony z týčka před finále dělí vedení.

 • Swafford
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Firestone viděl eso ze 195 metrů, vede Walker

  5. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Většina amatérů by si na tu vzdálenost musela vzít driver. Ne tak profesionálové. A tak Hudson Swafford vzal během druhého kola WGC-Bridgestone Invitational na tříparové patnáctce do ruky delší železo a poslal míček ze 195 metrů přímo do jamky.

 • Thomas Pieters
  4

  Zprávy

  Ve Firestonu vede Pieters, McIlroy si pochvaloval kedíka

  4. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  V den, kdy vyšlo najevo, že Thomas Pieters bude jednou z největších hvězd letošního D+D REAL Czech Masters, se belgický ranař uvedl parádním výkonem na letošním WGC-Bridgestone Invitational. Po prvním kole za -5 se ve Firestonu ujal dokonce vedení.

 • Jordan Smith
  5

  Bleskovky

  Levy daroval na Porsche European Open titul Smithovi

  30. července 2017 – GolfExtra.cz

  Angličan Jordan Smith už byl smířený s tím, že v neděli na německém Porsche European Open svůj první titul na European Tour nezíská. Pak mu ale Francouz Alexander Levy doslova daroval v play-off druhou šanci, kterou Smith využil. A mohl začít slavit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení