Články na téma: European Tour

 • Bernd Wiesberger
  1

  Zprávy

  Bitva v play-off. Wiesberger uspěl a má první titul z Rolex Series

  14. července 2019 – jom

  Pořádné drama o titul ze Scottish Open se odehrálo v neděli v North Berwicku. Dvaasedmdesát jamek vítěze neurčilo, Bernd Wiesberger si to o titul rozdal v prodloužení s Benjaminem Hebertem. Rakušan svého soka nakonec udolal na třetí jamce play-off a raduje se z prvního triumfu v Rolex Series.

 • Andrew Johnston
  2

  Zprávy

  Rozchody a odpor ke golfu. Beef platí daň za slávu

  9. července 2019 – jom

  Jako by se vypařil z povrchu zemského. Zmizel ze záběrů golfových televizí a po jeho srandičkách, kterými tradičně bavil obecenstvo, není ani vidu, ani slechu. Řeč je o Andrew "Beef" Johnstonovi. Anglický bavič v blogu pro European Tour mimo jiné prozradil, jak rychle nabytá sláva zamávala s jeho psychikou.

 • Jon Rahm se raduje z vítězství na Irish Open se svou přítelkyní Kelley Cahillovou
  3

  Zprávy

  V Irsku jako doma. Rahm po dvou letech znovu ovládl Irish Open

  7. července 2019 – jom

  Vítězem Irish Open se v neděli stal Jon Rahm. Španělský golfista se ze druhého titulu z irského turnaje European Tour radoval po brilantním finálovém kole za 62 ran. Jako první hráč navíc dosáhl hattricku na akcích tzv. Rolex Series.

 • Robert Rock
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Rock útočil na 59! Na Irish Open mu chyběly centimetry

  7. července 2019 – pv

  Famózní výkon předvedl v sobotu na Dubai Duty Free Irish Open Angličan Robert Rock. V Lahinch Golf Clubu perlil především na druhé devítce, když v závěru třetího kola zahrál šest birdie v řadě, a dotáhl své skóre na rekordních 60 ran. Na osmnáctce dokonce nebezpečně atakoval magických 59 ran.

 • Matt Wallace
  5

  Bleskovky

  Nadával kedíkovi, teď Wallace lituje. Polepším se, slibuje

  5. července 2019 – pv

  Neanglicky vznětlivý Angličan Matt Wallace se kaje. Poprvé promluvil od veřejné kritiky, které se mu dostalo poté, co na poslední jamce BMW International Open vztekle sepsul svého kedíka, a slíbil, že si bude na podobné projevy příště dávat pozor.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení