Články na téma: European Tour

 • Francesco Molinari
  1

  Bleskovky

  McIlroy Italovi neodolal. Ve Wentworthu slaví Molinari

  27. května 2018 – GolfExtra.cz

  Francesco Molinari si připsal velký skalp. Na BMW PGA Championship ve Wentworth Clubu v Anglii porazil v přímém souboji o vítězství Roryho McIlroye, se kterým se po třech kolech dělil od vedení, a slaví tak svůj pátý titul na European Tour.

 • Rory McIlroy
  2

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy trefil krásnou fanynku, byl z toho dabláč

  27. května 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy prožil v sobotu ve Wentworthu hodně divoké kolo. Po špatném začátku měl co dohánět, ale to nebyla jediná bolest toho dne. Jednu způsobil na šesté jamce také půvabné fanynce, která se přímo na hřišti potkala s jeho míčkem. Za letu.

 • Rory McIlroy
  3

  Bleskovky

  McIlroy ve Wentworthu stále vede. Už ale není sám

  26. května 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy se v anglickém Wentworthu stále dívá na své soupeře z čela leaderboardu. Až na jednoho. Parádním kolem za 66 (-6) ran se na něj dotáhl Francesco Molinari. McIlroy zahrál jen ránu pod par, a tak spolu zítra půjdou v posledním dvojici.

 • Rory McIlroy
  4

  Bleskovky

  Fantastický McIlroy vede ve Wentworthu o tři rány

  25. května 2018 – GolfExtra.cz

  Pořadatelé BMW PGA Championship v anglickém Wenthworthu si mohou mnout ruce. Po dvou kolech lukrativního turnaje European Tour vede jeho největší hvězda Rory McIlroy. Populární Brit zahrál v pátek na domácí půdě parádních 65 ran.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: Na golfu si kopli do míče McIlroy i fotbalové legendy

  24. května 2018 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, Rory McIlroy se nikdy nepoučí. Jak jinak si vysvětlit, že si koncem května, tedy uprostřed sezony, zase zahrál fotbálek s přáteli? Tentokrát se to ale snad obešlo bez vážného zranění. Šlo totiž spíše o footgolfovou exhibici před BMW PGA Championship.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení