Články na téma: European Tour

 • Butch Harmon
  1

  Zprávy

  Butch Harmon varuje: Nechoďte "do postele" se Saúdy

  27. března 2020 – haf

  Plánovaná Premier Golf League má zatím v golfovém světě mnohem více odpůrců, než fanoušků. Do řady těch, kterým se koncept nové golfové série nelíbí, se nově zařadil také legendární kouč Butch Harmon. Varuje především před tím, odkud pocházejí peníze.

 • European Tour
  2

  Bleskovky

  Další změny na European Tour, dochází i na druhou ligu

  20. března 2020 – haf

  Globální pandemie koronaviru COVID-19 donutila European Tour ke změnám v kalendáři, které se dotkly dalších dvou turnajů. A dochází už také na nižší Challenge Tour, která se měla brzy opět rozběhnout.

 • stayhomechallenge
  3

  Bleskovky

  VIDEO: K "toaleťákové" výzvě už se přidali také golfisté

  18. března 2020 – haf

  Možná jste už zaznamenali, že v rámci výzvy #stayathomechallenge lidé na sociálních sítích zveřejňují videa, na kterých různými způsoby žonglují s toaletním papírem. Nejznámější jsou nejspíše "žongly" fotbalistů, ale golfisté nezůstávají pozadu.

 • PGA Championship
  4

  Zprávy

  PGA Tour zrušila další 4 turnaje, odložen je i druhý major sezony

  18. března 2020 – haf

  V zámoří se nebude hrát golf na té nejvyšší úrovni minimálně další měsíc. PGA Tour totiž zrušila další čtyři turnaje, což ve spojení s prozatímním odložením PGA Championship znamená, že golfisté mají volno minimálně do druhé poloviny května. A to nejen v USA.

 • David Drysdale
  5

  Zprávy

  Nechci skončit, aniž bych vyhrál. Drysdale naději neztrácí

  9. března 2020 – haf

  Jestli bychom měli ukázat na jednoho hráče, kterého golfový Bůh nemá tak úplně rád, asi bychom vybrali Davida Drysdalea. Ten byl v neděli velmi blízko svému prvnímu titulu na European Tour, ale opět to nevyšlo. Pro Skota se přitom jednalo už o 498. start na okruhu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení