Články na téma: European Tour

 • Mike Lorenzo-Vera
  1

  Zprávy

  Večírky a nula na účtu. Teď chce Francouz dokázat, že patří mezi elitu

  23. února 2020 – jom

  Dostal se mezi vyvolené, hrál první evropskou ligu. Pak ho úspěch semlel a prošel si krizí, která postihla už řadu jeho předchůdců. Vydělané peníze rozházel, utrácel za večírky. Dluh činil 400 tisíc euro. Jeho nejbližší ho z patálie vytáhli a teď chce Francouz Mike Lorenzo-Vera ukázat svou světlejší stránku. Dokázat, že patří mezi nejlepší golfisty světa.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Zprávy

  Kup si lístek do loterie, slyšel DeChambeau. V Mexiku vede

  22. února 2020 – pv

  Bryson DeChambeau je po dvou kolech lídrem turnaje WGC-Mexico Championship, když v Club de Golf Chapultepec zahrál parádních 63 ran. Nebyl sám, kdo sázel jedno birdie za druhým. Rekord hřiště 62 ran vyrovnal Erik van Rooyen a je na děleném druhém místě s Patrickem Reedem, který zahrál také 63.

 • European Tour
  3

  Bleskovky

  Také European Tour řeší koronavirus, odložila dva turnaje

  16. února 2020 – haf

  Po LPGA se k zásahu do svého kalendáře turnajů odhodlala také European Tour. Na vině je koronavirus, na který už v Číně zemřely stovky lidí. Evropská série proto zatím na neurčito odložila dva asijské turnaje, a to v Malajsii a právě Číně.

 • Shane Lowry a Bo Martin
  4

  Bleskovky

  To už nikdy neříkej! Čím kedík hráče zaručeně dopálí?

  14. února 2020 – jom

  Profesionální caddy musí být z poloviny psycholog. Musí vědět, ve který okamžik ke svému zaměstnavateli promluvit a kdy se naopak hodí neříkat nic. Nakonec práce nosiče holí je pomoct dovést hráče k co nejlepšímu výsledku. Bo Martin, kedík vítěze loňského The Open Shane Lowryho, ví, co už nikdy nesmí vyslovit.

 • Hee Young Park
  5

  Zprávy

  Vichr odvál Švédce double. V rozehrávce Korejek vyhrála Park

  9. února 2020 – jom

  Madelene Sagstrom druhý titul na LPGA v řadě nepřidala. Švédku zničil ve finálovém kole ISPS Handa Vic Open silný vítr, který odvál její šance na vítězství. V rozehrávce tří Korejek slavila Hee Young Park. Mužům kraloval domácí Australan Min Woo Lee.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení