Články na téma: European Tour

 • Sergio Garcia
  1

  Zprávy

  Garcia vyhrál KLM Open, slaví první letošní titul

  15. září 2019 – haf

  Zkušenosti tentokrát vyhrály nad dravým mládím. Sergio Garcia si v dramatickém finálovém kole KLM Open došel pro svůj první letošní titul. Se skóre -18 vyhrál o ránu před Dánem Nicolaiem Hojgaardem a připsal si už šestnáctý triumf na European Tour v kariéře.

 • Viktor Hovland
  2

  Bleskovky

  Hovlanda čeká debut na European Tour mezi hvězdami

  10. září 2019 – pv

  Vlajková loď European Tour, turnaj BMW Championship ve Wentworthu, bude mít ve startovní listině i jeden z největších evropských talentů současnosti. Na svůj první start na nejvyšší evropské sérii se těší i Viktor Hovland z Norska, čerstvý profesionál, který si stihl již uhrát i kartu na PGA Tour.

 • Paul Casey
  3

  Zprávy

  Caseyho mocný finiš. V Hamburku mu přinesl titul

  8. září 2019 – jom

  Jubilejní dvacáté vítězství mezi profesionály a čtrnácté na European Tour získal Paul Casey v neděli na Porsche European Open v Hamburku. V napínavém finále turnaje rozhodl dvěma birdie na závěrečných třech jamkách.

 • Matt Kuchar
  4

  Bleskovky

  Vylepšoval si Kuchar pozici v bunkeru? Fanoušci mu opět naložili

  8. září 2019 – pv

  Matt Kuchar v tomto roce zdaleka ne poprvé čelí kritice fanoušků za své počínání. Tentokrát to schytal za situaci ve druhém kole Porsche European Open v Hamburku, kam si odskočil na turnaj European Tour. To co dělal v bunkeru, bylo přinejmenším velmi podivné.

 • Paul Casey
  5

  Zprávy

  Casey se vyhnul bizarní penalizaci a v Hamburku útočí na vítězství

  7. září 2019 – pv

  Angličan Paul Casey je jednou z hvězd, která se po konci sezóny na PGA Tour přesunula do Evropy. Na Porsche European Open hraje letos svůj první řadový turnaj na European Tour a hned na něm útočí na triumf, když před finále ztrácí na vedení jednu ránu. Jeho ztráta však hrozila být vyšší.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení