Články na téma: European Tour

 • Niall Horan
  1

  Zprávy

  Popový idol už má triumf na European Tour. Jako manažer

  20. března 2019 – pv

  Jako člen ostrovní popové chlapecké skupiny One Direction pobláznil Niall Horan miliony fanoušků po celém světě. Nyní se mu povedl velký zářez v jeho druhém byznysu. Jako majitel golfové manažerské firmy dovedl minulou neděli k titulu svého prvního hráče na European Tour.

 • Guido Migliozzi
  2

  Bleskovky

  Magická Keňa zrodila nového šampiona. Slaví italský nováček

  17. března 2019 – pv

  Dvaadvacetiletý Ital Guido Migliozzi se stal v Nairobi vítězem turnaje Magical Kenya Open. Ve finálovém kole ukázal především na druhé devítce nervy ze železa a o ránu vyhrál svůj první triumf na European Tour, kterou hraje první sezónu.

 • Adri Arnaus a Guido Migliozzi
  3

  Bleskovky

  Keňa přeje nováčkům. Dva z nich vedou po rekordních kolech

  16. března 2019 – pv

  První ročník Kenya Open v rámci European Tour nepřilákal mnoho velkých jmen. Šanci tak využívají hráči druhého sledu a především nováčci, kteří mají kolo před koncem největší šanci dosáhnout v Keni životního úspěchu.

 • Louis De Jager
  4

  Bleskovky

  Nováček z JAR utekl v Keni o čtyři rány. Útočí na první triumf

  15. března 2019 – pv

  Historicky první turnaj European Tour v Keni je v polovině. Po dvou kolech Magical Kenya Open je stejně jako po první rundě na čele Jihoafričan Louis De Jager. Nyní už ale sám, protože zahrál další výborné kolo, tentokrát za 66 ran (-5), čímž se dostal do vedení o slibné čtyři rány.

 • Eddie Pepperell
  5

  Bleskovky

  Žebřík k 13. odpališti? Pepperellovi se zdají bláznivé sny o Masters

  15. března 2019 – jom

  Všechno je jednou poprvé. To si během letošní sezóny může říct Angličan Eddie Pepperell hned několikrát. Za měsíc ho čeká mimo jiné premiéra, ze které bude mít nejspíš husí kůži na těle. Prvně okusí coby hráč atmosféru slavného Masters, o němž se mu zdají bláznivé sny.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení