Články na téma: European Tour

 • Lee Westwood
  1

  Zprávy

  Nestárnoucí Westy vyhrál v Abú Zabí! Tituly sbírá už čtvrtou dekádu

  19. ledna 2020 – jom

  Když Lee Westwood vítězil v devadesátých letech, řada dnešních hvězd byla ještě na houbách. Je rok 2020 a legendární Angličan dál vítězí. Naposledy v neděli v Abú Zabí, kde si skvělým výkonem ve finálovém kole pohlídal všechny své pronásledovatele a radoval se z už 25. titulu na European Tour.

 • Lee Westwood
  2

  Zprávy

  Westwood pronikl do čela v Abú Zabí, v patách má Wiesbergera

  18. ledna 2020 – jom

  46letý Lee Westwood je po třech kolech v čele lukrativního turnaje Abu Dhabi HSBC Championship. Angličan vyprodukoval parádní kolo za 65 ran (-7), které navíc vyšperkoval eaglem. V neděli bude usilovat už o svůj 25. titul na European Tour. V zádech má specialistu na akce ze série Rolex Series i šampióna Masters.

 • Francesco Laporta
  3

  Zprávy

  V Abú Zabí vládne senzačně Ital Laporta, hvězdám se nedařilo

  17. ledna 2020 – haf

  Nečekaného lídra má po dvou odehraných kolech Abu Dhabi HSBC Championship. První letošní turnaj Rolex Series vede před víkendem Ital Francesco Laporta (-10), který se do nejtěsnějšího vedení dostal berdíkem na závěrečné osmnáctce. Řadě hvězd se pak nedařilo.

 • Sergio Garcia
  4

  Bleskovky

  Cesta kajícníka. Garcia se chystá k Saudům napravit si pověst

  17. ledna 2020 – pv

  Jednou z hvězd prvního ročníku Saudi International byl loni i Sergio Garcia. Na nový turnaj European Tour však nepřijel v ideálním psychickém rozpoložení a skončilo to skandálem a vyloučením. Letos tak Španěl pojme svůj návrat jako pověstnou "cestu do Cannosy".

 • Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  Koepka už zase řádí. V Abú Zabí hrál v úvodu bezchybně

  16. ledna 2020 – jom

  Tříměsíční pauza vynucená zraněním kolene nebyla na světové jedničce v prvním kole Abu Dhabi HSBC Championship ani trochu znát. Brooks Koepka vykročil do lukrativního turnaje European Tour šesti ranami pod par a usadil se na třetím místě. Vede Renato Paratore s Shaunem Norrisem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení