Články na téma: European Tour

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Mrůzek přišel o finále Q-School European Tour až v play off

  11. listopadu 2019 – pv

  Filip Mrůzek byl ve španělském Alicante velmi blízko postupu do finálové fáze Q-School European Tour, kam o den dříve postoupil už Stanislav Matuš. V pondělním odloženém finálovém kole zahrál 69 ran a dostal se tím do play off tří hráčů o poslední postupové 20. místo. Tam už však byla jeho konečná.

 • Tyrrell Hatton
  2

  Zprávy

  Drama ve tmě zvládl Hatton, vyhrál play-off šesti hráčů

  10. listopadu 2019 – haf

  Neuvěřitelné drama si připravili pro golfové fanoušky hráči na Turkish Airlines Open. O vítězi muselo rozhodnout až play-off šesti hráčů, ve kterém prokázal nejpevnější nervy Angličan Tyrrell Hatton a připsal si pohádkovou odměnu dva miliony dolarů.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš postoupil do finálové fáze Q-School European Tour

  10. listopadu 2019 – haf

  Stanislav Matuš může dál snít svůj sen o postupu do European Tour! V tomto týdnu zvládl větrnou loterii ve španělské Alemríi, kde na turnaji druhé fáze kvalifikační školy skončil mezi nejlepšími dvaceti a postoupil do fáze finálové. Ta startuje příští pátek.

 • Eddie Pepperell
  4

  Zprávy

  Pepperell prožil svůj Zelený svět. Trefoval vodu a došly mu míčky, pak odstoupil

  10. listopadu 2019 – haf

  Divoký konec prožil na turnaji Turkish Airlines Open populární anglický golfista Eddie Pepperell. Ten si prožil na akci European Tour svůj vlastní Zelený svět, ale s trochu jiným koncem. Poté, co po několikáté trefil vodu, z turnaje ze série Rolex Series odstoupil.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Stanislav Matuš šel znovu pod par, na Q-School je blíže postupu

  9. listopadu 2019 – haf

  Po skvělém prvním kole a nepovedeném druhém se Stanislav Matuš v turnaji druhé fáze kvalifikační školy European Tour znovu vrátil na pozitivní vlnu. Na turnaji v Desert Springs Golf Clubu zahrál v sobotu jednu ránu pod par a polepšil si na dělené deváté místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení