Články na téma: European Tour

  1

  Rovnou na věc! Začíná nový ročník European Tour, co přinese?

  21. listopadu 2018 – pv

  Patrick Reed a Tommy Fleetwood

  Ještě, než dozní všechny příběhy právě skončeného ročníku European Tour, začnou se psát nové. Jen týden po velkém finále sezóny 2018 v Dubaji začíná v Hongkongu ta s označením 2019. A to pěkně zostra s několika velkými jmény a šampiony ve startovním poli.

 • Ian Poulter
  2

  Bleskovky

  Sprint golf! Poulter odehrál v Dubaji rundu za 142 minut

  20. listopadu 2018 – haf

  Že se golfoví profíci po hřišti často táhnou jako šneci? Něco na tom bude, ale neplatí to vždycky. Názorným příkladem byl o víkendu Ian Poulter, který finálové kolo DP World Tour Championship stihl odehrát za dvě hodiny a 22 minut. A podle vlastních slov si to náramně užil.

 • Shubhankar Sharma
  3

  Bleskovky

  Nováčkem roku na European Tour je indický zázrak Sharma

  20. listopadu 2018 – pv

  Nováček European Tour roku 2018 je z Indie. Sir Henry Cotton Award získal 22letý Shubhankar Sharma, který hned zkraje právě skončené sezóny vyhrál dva turnaje. Kromě toho se ještě třikrát vešel do TOP 10.

 • Danny Willett a Francesco Molinari
  4

  Zprávy

  Willett se vrátil na vrchol. Race to Dubai vyhrál Molinari

  18. listopadu 2018 – pv

  Finále letošní European Tour má hned dva velké vítěze. Zatímco samotný turnaj DP World Tour Championship vyhrál a do vítězného kolotoče se tak vrátil Danny Willett, celkové pořadí Race to Dubai ovládl Francesco Molinari.

 • Matt Wallace
  5

  Zprávy

  V Dubaji září Wallace. Molinari se trápí a šanci má Fleetwood

  16. listopadu 2018 – haf

  Víkendový program závěrečného letošního turnaje European Tour slibuje v Dubaji obrovské drama. S velkou pravděpodobností do něho však nezasáhne lídr pořadí Race to Dubai Ital Francesco Molinari, který tak musí doufat, že nevyhraje jeho kamarád Tommy Fleetwood.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení