Články na téma: European Tour

 • WGT
  1

  Zprávy

  European Tour vstupuje do světa eSports. Nová éra začne v Dánsku.

  22. května 2019 – pv

  European Tour tento týden poprvé ve své historii okusí globální fenomén zvaný eSports. Pro nadcházející podnik Made in Denmark spojila své síly se švédskou společností DreamHack, předním světovým producentem elektronických sportovních turnajů, a společně uspořádají první European eTour Championship.

 • Rory McIlroy
  2

  Bleskovky

  McIlroy zůstává na European Tour. Zachoval si členství

  13. května 2019 – pv

  Rory McIlroy zůstává aktivním členem European Tour, když podle zpráv britských médií splnil lhůtu pro zachování svého členství. Nakonec tak nenaplní to, co veřejně prezentoval loni v listopadu v Dubaji. Tedy že vynechá na European Tour celou následující sezónu.

 • Marcus Kinhult
  3

  Bleskovky

  Mladý Švéd udolal anglické hvězdy a ovládl British Masters

  12. května 2019 – pv

  Marcus Kinhult se na 52. pokus stal poprvé v kariéře vítězem turnaje European Tour, když v Hillside Golf Clubu ovládl dramatický finiš British Masters. Na závěr zahrál dvě birdie a zvítězil o jedinou ránu se skóre -16.

 • Tommy Fleetwood
  4

  Bleskovky

  Golfovou výzvu v liverpoolských docích vyhrál Fleetwood

  8. května 2019 – haf

  V Liverpoolu bylo v úterý pořádně živo. Nejen že si tamní fotbalový klub zajistil senzačním vítězstvím 4:0 nad Barcelonou postup do finále Ligy mistrů, ale v místních docích se navíc konal další díl golfové Hero Challenge. Tu ovládl domácí Tommy Fleetwood.

 • Mikko Korhonen
  5

  Bleskovky

  Fin ve zlatém saku! Získal ho po čínském dramatu

  5. května 2019 – pv

  Mikko Korhonen je vítězem letošního Volvo China Open. Svůj druhý titul na European Tour získal až v dodatečném play off, ve kterém hned na první jamce udolal berdíkem Francouze Benjamina Heberta, který zahrál jen par.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení