Články na téma: European Tour

 • Shubhankar Sharma
  1

  Bleskovky

  European Tour má nového vítěze. Může se těšit na The Open

  11. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Seznam vítězů European Tour je bohatší o další jméno. Joburg Open v JAR ovládl jednadvacetiletý Ind Shubhankar Sharma. Na triumf si musel počkat až do pondělí, neboť v Johannesburgu nedovolilo počasí dokončit turnaj v plánovaném termínů.

 • job3.jpg
  2

  Bleskovky

  V JAR se bude dohrávat až v pondělí. Ind si musí počkat

  10. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Při svém teprve desátém staru míří Shubhankar Sharma za svým prvním vítězstvím, ale v neděli se ho jednadvacetiletý Ind ještě nedočkal. Počasí nedovolilo dohrát turnaj v plánovaném čase a rozhodne se tak až pátý den. Sharma vede o čtyři rány.

 • Shubhankar Sharma
  3

  Bleskovky

  Další útok na 59! V JAR touží po prvním triumfu mladý Ind

  9. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jednadvacetiletý Ind Shubhankar Sharma pokračuje na Joburg Open ve skvělých výkonech. Poté, co na čtvrtém podniku nové sezóny European Tour zahrál ve druhém kole famózních 61 ran, zahrál v sobotu opět vynikajících 65, a s náskokem pěti ran vede.

 • Petr Dědek
  4

  Bleskovky

  Dědek jr. zahrál v JAR kolo za +2. V ohrožení byla 59

  8. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Petr Dědek jr. je po nedohraném druhém kole turnaje European Tour v Jihoafrické republice na celkovém skóre +5. Jediný český účastník Joburg Open zahrál v pátek 73 ran (+2). K vidění byly hned dva ataky magického kola za 59 ran. V polovině turnaje vede Fin Pulkkanen.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  McIlroy si naplánoval těžké jaro. Cílem je vyhrát Masters

  8. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy si zřejmě řekl, že z frustrace, kterou mu způsobila minulá sezóna, se nejlépe dostane hraním turnajů. A proto si jich po svém plánovaném návratu v roce 2018 naplánoval požehnaně. Před Masters je zatím na startovní listině osmi podniků.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení