Články na téma: European Tour

 • Kiradech Aphibarnrat
  6

  Bleskovky

  Super 6 vyhrál Aphibarnrat po 93 jamkách

  11. února 2018 – GolfExtra.cz

  Kiradech Aphibarnrat vyhrál v Austrálii svůj čtvrtý turnaj na European Tour v kariéře. Ve finále ISPS HANDA World Super 6 Perth porazil domácího Jamese Nittiese 2&1. Do play off se přitom dostal na poslední chvíli až jako 24. hráč.

 • Lee Westwood
  7

  Bleskovky

  Krutý pád lídrů. Westwood si play off nezahraje

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  Tohle byl pořádný sešup, a hned ve dvojím vydání. Lídři páteční noci Lee Westwood a Brett Rumford se probudili do sobotní kocoviny a nezahrají si nedělní play off turnaje ISPS HANDA World Super 6 Perth v Austrálii. Oba si byli dokonce navzájem svědky svých pádů.

 • Lee Westwood
  8

  Bleskovky

  Westwood už v Austrálii vede, nahání ho i Olesen

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Lee Westwood a Brett Rumford společně odehráli úvodní dvě kola turnaje ISPS HANDA World Super 6 Perth a nerozdělí se ani pro kolo třetí. Po 36 odehraných jamkách totiž dělí vedení, a tak půjdou ve stejném flightu i ve třetím, posledním kole na rány.

 • Lee Westwood
  9

  Bleskovky

  Westwood nechce nic dohánět, a tak je v Austrálii druhý

  8. února 2018 – GolfExtra.cz

  Vzestupnou tendenci svých výkonů potvrdil v prvním kole ISPS HANDA World Super 6 Perth anglický golfista Lee Westwood. Po prvním kole je na děleném druhém místě se ztrátou pouhých dvou ran na obhájce titulu, domácího Bretta Rumforda.

 • Shubhankar Sharma
  10

  Bleskovky

  Nová indická hvězda? Sharma se prostřílel k titulu

  4. února 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě před pár měsíci byl Shubhankar Sharma jedním z mnoha více méně neznámých golfistů, kteří se pokouší prorazit na velkou scénu. Pak ale dokonale využil spolupořádání turnajů Asian Tour a European Tour a dnes už je dvojnásobným šampionem evropské série.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení