Články na téma: European Tour

 • Ernie Els
  6

  Bleskovky

  Els zazářil na Fidži. Bhullar má první triumf na European Tour

  5. srpna 2018 – pv

  Ernie Els byl na Fidži velmi blízko, aby po více než pěti letech zažil radost z vítězství na turnaji European Tour. Nakonec zaostal jen dvě rány za vítězným Indem Gaganjeetem Bhullarem, který naopak vyhrál svůj první turnaj nejvyššího evropského okruhu.

 • Thomas Pieters
  7

  Zprávy

  Nové hvězdy pro Czech Masters! Pieters i další major šampion

  3. srpna 2018 – Honza Fait

  S uzavírkou přihlášek pro letošní D+D REAL Czech Masters se ve startovní listině objevila další zajímavá jména. Vedle již potvrzených hvězd mají v plánu dorazit na Albatross vítěz turnaje z roku 2015 Thomas Pieters a v jednání je také start Padraiga Harringtona.

 • Tiger Woods
  8

  Zprávy

  Woods se v Ohiu drží nejlepších. Vede Poulter, Fowler je druhý

  3. srpna 2018 – haf

  Osmkrát zde vyhrál a po prvním kole může klidně snít o devátém triumfu. Tiger Woods začal na WGC-Bridgestone Invitational povedeným kolem za 66 ran (-4), po kterém dělí 14. příčku. Na lídra Iana Poultera ztrácí čtyři rány, skvěle začala ale většina hvězd.

 • Richard McEvoy
  9

  Bleskovky

  Reed ve finále vybouchl, McEvoy čekal 17 let a má první titul

  29. července 2018 – haf

  Když v roce 2003 vyhrál Q-school European Tour, nejspíše si Richard McEvoy představoval jinak své působení na nejvyšší evropské golfové scéně. Po dlouhých letech čekání a pendlování mezi první a druhou ligou se ale nyní dočkal - vyhrál Porsche European Open.

 • Patrick Reed
  10

  Bleskovky

  Reed poslal kameramana pryč, kvůli mincím v kapse

  27. července 2018 – haf

  Nebyl by to Patrick Reed, aby se po jeho kole o něčem nemluvilo. Tentokrát se dostal během úvodní rundy Porsche European Open do křížku televizním štábem, který ho vyrušoval při jeho záchraně paru na desáté jamce. Mělo jít o chrastící mince v kapse kameramana.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení