6

Bleskovky

Super 6 vyhrál Aphibarnrat po 93 jamkách

11. února 2018 – GolfExtra.cz

Kiradech Aphibarnrat vyhrál v Austrálii svůj čtvrtý turnaj na European Tour v kariéře. Ve finále ISPS HANDA World Super 6 Perth porazil domácího Jamese Nittiese 2&1. Do play off se přitom dostal na poslední chvíli až jako 24. hráč.

• Lee Westwood
    7

Bleskovky

Krutý pád lídrů. Westwood si play off nezahraje

10. února 2018 – GolfExtra.cz

Tohle byl pořádný sešup, a hned ve dvojím vydání. Lídři páteční noci Lee Westwood a Brett Rumford se probudili do sobotní kocoviny a nezahrají si nedělní play off turnaje ISPS HANDA World Super 6 Perth v Austrálii. Oba si byli dokonce navzájem svědky svých pádů.

8

Bleskovky

Westwood už v Austrálii vede, nahání ho i Olesen

9. února 2018 – GolfExtra.cz

Lee Westwood a Brett Rumford společně odehráli úvodní dvě kola turnaje ISPS HANDA World Super 6 Perth a nerozdělí se ani pro kolo třetí. Po 36 odehraných jamkách totiž dělí vedení, a tak půjdou ve stejném flightu i ve třetím, posledním kole na rány.

9

Bleskovky

Westwood nechce nic dohánět, a tak je v Austrálii druhý

8. února 2018 – GolfExtra.cz

Vzestupnou tendenci svých výkonů potvrdil v prvním kole ISPS HANDA World Super 6 Perth anglický golfista Lee Westwood. Po prvním kole je na děleném druhém místě se ztrátou pouhých dvou ran na obhájce titulu, domácího Bretta Rumforda.

• Shubhankar Sharma
    10

Bleskovky

Nová indická hvězda? Sharma se prostřílel k titulu

4. února 2018 – GolfExtra.cz

Ještě před pár měsíci byl Shubhankar Sharma jedním z mnoha více méně neznámých golfistů, kteří se pokouší prorazit na velkou scénu. Pak ale dokonale využil spolupořádání turnajů Asian Tour a European Tour a dnes už je dvojnásobným šampionem evropské série.