Články na téma: European Tour

 • Justin Rose a Jon Rahm
  6

  Zprávy

  Rose se v Dubaji ujal vedení, ovládne turnaj i celou sezonu?

  18. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  V Dubaji to vypadá na velkolepé finále sezony European Tour. V souboji o titul jsou velká i překvapivá jména, na ostří hole se pak navíc v neděli utkají Justin Rose a Tommy Fleetwood o triumf v Race to Dubai. Zatím má navrch Rose, který po 3. kole vede.

 • Matthew Fitzpatrick
  7

  Zprávy

  V Dubaji vládnou Angličané, daří se i Surimu

  17. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Druhé kolo za 67 ran v řadě dostalo do čela závěrečného turnaje letošní sezony European Tour obhájce titulu Matta Fitzpatricka. Ten má v polovině DP World Tour Championship se skóre -10 ránu náskok na krajana Tyrrella Hattona.

 • Justin Rose a Tommy Fleetwood
  8

  Zprávy

  Rose má velkou šanci, finále začal skvěle. Fleetwood mizerně

  16. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Už jen tři muži mohou vyhrát letošní ročník Race tu Dubai. Zatímco před startem sezónního finále European Tour v Jumeirah měl trumfy v ruchách s náskokem vedoucí Tommy Fleetwood, po 1. kole se karty zamíchaly. Nyní je má lepší Justin Rose, jeho krajan a pronásledovatel.

 • Jon Rahm
  9

  Zprávy

  Vycházející hvězda Rahm je nováčkem roku European Tour

  16. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Raketový vzestup španělského mladíka v roce 2017 byl krátce před začátkem finálového turnaje European Tour stvrzen oceněním pro nejlepšího nováčka sezóny. Jon Rahm si tak doma k dalším pohárům může vystavit trofej Sira Henryho Cottona.

 • Noční Hero Challenge
  10

  Bleskovky

  VIDEO: Jako v Praze! Dubaj bavila golfem na vodě

  15. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Co se stane, když spojíte letošní Raiffeisenbank exhibici na Vltavě s dosavadními akcemi Hero Challenge? Unikátní noční souboj hráčů trefujících plovoucí green, který v úterý večer zažila Dubaj jako úvodní sousto k závěrečnému turnaji sezony DP World Tour Championship.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení