Články na téma: European Tour

 • Alexander Björk
  6

  Zprávy

  Další šampion ze Švédska, v Číně vyhrál Björk

  29. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  V pořadí už 108. šampiona ze Švédska poznala v neděli European Tour. Turnaj Volvo China Open totiž po dramatickém finiši ovládl Alexander Björk, který si tak připsal svůj premiérový titul na nejprestižnějším evropském golfovém okruhu.

 • Alexander Levy
  7

  Bleskovky

  Levy dobyl Maroko a myslí na domácí Ryder Cup

  22. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jestli má z francouzských hráčů vůbec někdo šanci zahrát si na domácím Ryder Cupu letos v Paříži, je to pouze Alexander Levy. Potvrdil to vítězstvím v Maroku na Trophée Hassan II., kde vyhrál svůj pátý titul na na European Tour.

 • Ostrovní jamka
  8

  Bleskovky

  VIDEO: Nejhezčí jamka na ET? Devítka v Rabatu

  20. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Nejen na PGA Tour jsou jamky, které berou dech. Jednou z nejúžasnějších jamek na European Tour se chlubí marocké hřiště Red Course klubu Royal Golf Dar Es Salam v hlavním městě Rabatu. Jeho devátá jamka je opravdovým ostrovním skvostem uprostřed jezera.

 • Jon Rahm
  9

  Zprávy

  Rahm si splnil sen, vyhrál Open de Espaňa

  15. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Na začátku týdne snil o tom, jaké by to bylo navázat na své domácí amatérské tituly prvním profesionálním. Nyní už Jon Rahm snít nemusí, může vyprávět, jaké to je. V dramatickém nedělním finále Open de Espaňa totiž zahrál z hráčů na špici nejlépe a zvítězil.

 • Andrew Johnston a Jon Rahm
  10

  Bleskovky

  Beef potěšil španělské fans. Našel Rahmův míček

  13. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Říkáte si, že nejvíce potěšíte fanoušky skvělou ranou, přesným chipem, nebo proměněným dlouhým puttem? Nemusí to být pravda, jak se přesvědčil Andrew „Beef“ Johnston. Ten vyvolal největší ohlas tím, že našel míček domácího miláčka Jona RahmaSouhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení