Články na téma: European Tour

 • Sergio Garcia
  6

  Bleskovky

  Garcia přiznal osobní problémy. Stály za jeho výlevy vzteku

  14. února 2019 – pv

  Ačkoli Sergio Garcia před Genesis Open umístil na svůj Instagram veřejnou omluvu a obsáhlé vyjádření ke svým výlevům vzteku na Saudi International před dvěma týdny, nevyhnul se tím dotazům zámořských médií na toto téma.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Spilková začala berdíkem, pak se trápila. Cut se vzdálil

  14. února 2019 – haf

  Ani do druhého turnaje nováčkovské sezony na LPGA nevstoupila Klára Spilková ideálně. A to přitom hned na své první jamce zahrála birdie! Jenže především v druhé polovině prvního kola ISPS Handa Women's Australian Open se nejlepší česká golfistka trápila.

 • DP World Tour Championship flag
  8

  Bleskovky

  European Tour útočí! Nabízí nejvyšší finanční odměnu v golfu

  13. února 2019 – haf

  European Tour se snaží udržet si své stávající hvězdy a možná získat i nějaké nové, které hrají zatím převážně na finančně atraktivnější PGA Tour. Závěr sezony totiž nabídne nově zvýšené prize money s největší odměnou za první místo ve světě golfu. O tu se bude hrát v Dubaji.

 • Sergio Garcia
  9

  Zprávy

  Garcia se před návratem na PGA Tour omluvil za svůj úlet v poušti

  13. února 2019 – pv

  Před svým návratem na PGA Tour téměř po půl roce se Sergio Garcia znovu prostřednictvím sociálních sítí omluvil za své řádění na Saudi International, kde byl Španěl předminulý víkend po třech kolech vyloučen za poničení greenů.

 • Celine Boutier a David Law
  10

  Bleskovky

  Společný turnaj zrodil nové šampiony na European Tour i LPGA

  10. února 2019 – pv

  Turnaj ISPS Handa Vic Open v australském resortu 13th Beach Golf Links už má svého vítěze i vítězku. Mužský turnaj v rámci European Tour poprvé v kariéře ovládl Skot David Law. Svůj první turnaj na LPGA tu vyhrála i Francouzka Celine Boutierová.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení