Články na téma: European Tour

 • Rory McIlroy
  6

  Zprávy

  McIlroy má o svém rozhodnutí jasno: Všichni se díváme na sebe

  16. listopadu 2018 – haf

  Rory McIlroy si podle všeho z kritiky svého rozhodnutí vzdát se na rok členství na European Tour příliš nedělá. A rozhodně ho nehodlá měnit. Alespoň v tomto směru se vyjádřil během turnaje v Dubaji, kde končí aktuální sezona nejvyšší evropského golfové série.

 • Matteo Manassero
  7

  Bleskovky

  Q-School: Manassero plnou kartu European Tour neudržel

  15. listopadu 2018 – haf

  Ještě se sice s European Tour neloučí, ale rozhodně vyklízí pozice, které si ještě coby náctiletý golfový supertalent vydobyl. Matteo Manassero ve finálové fázi Q-School European Tour neuspěl a čeká ho život s kartou nižší kategorie. Skot Marc Warren se naopak zachránil.

 • Tommy Fleetwood, Francesco Molinari
  8

  Zprávy

  Molinari pokazil závěr, i tak začal v Dubaji lépe než Fleetwood

  15. listopadu 2018 – pv

  Z posledních dvou zbylých uchazečů o celkové vítězství v letošní sezóně European Tour zahájil finálový turnaj Race to Dubai lépe Francesco Molinari. Na děleném pátém místě má náskok jedné rány před Tommym Fleetwoodem. Po prvním kole DP World Tour Championship vedou Jordan Smith a Adrian Otaegui.

 • Rory McIlroy
  9

  Bleskovky

  McIlroy je kritizován za úvahy nehrát European Tour

  15. listopadu 2018 – pv

  Rory McIlroy před startem v Dubaji předeslal, že v příští sezóně možná obětuje své členství na European Tour, aby se mohl soustředit jen na PGA Tour. Hodně s tím narazil u svého krajana Paula McGinleyho.

 • Rory McIlroy
  10

  Zprávy

  Rána pro European Tour. McIlroy zvažuje, že ji nebude hrát

  14. listopadu 2018 – pv

  Rory McIlroy se v roce 2019 zaměří na PGA Tour. I kdyby to mělo znamenat, že ztratí kartu na European Tour, kterou v minulosti už třikrát vyhrál a na níž dokonce od roku 2015 hostí jeden z vrcholných turnajů Irish Open patřící do Rolex Series.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení