Články na téma: European Tour

 • Matt Wallace
  11

  Zprávy

  Wallace slaví druhý titul, v play-off udolal krajana Beefa

  11. března 2018 – GolfExtra.cz

  Anglie našla golfu další hvězdu. Ještě před dvěma roky hrál Matt Wallace na Alps Tour, v neděli se ale stal už dvojnásobným vítězem na European Tour. V dramatickém play-off Hero Indian Open přehrál hned na první jamce známějšího krajana Andrewa "Beef" Johnstona.

 • Shubhankar Sharma
  12

  Bleskovky

  Indie viděla kolaps lídra i posun domácí hvězdy do čela

  10. března 2018 – GolfExtra.cz

  Dvě kola to v Novém Dillí vypadalo, že si Argentinec Emiliano Grillo jde neohroženě za svým premiérovým titulem na European Tour v kariéře. Jenže v sobotu prožil černočerný den a místo v čele leaderboardu nabídl ostatním. Využili toho Shubhankar Sharma a Matt Wallace.

 • Shubhankar Sharma
  13

  Bleskovky

  Indický zázrak nezpomaluje, doma zahrál rekord hřiště

  9. března 2018 – GolfExtra.cz

  Jízda indického mladíka Shubhankara Sharmy se nezastavuje ani na domácím Hero Indian Open. Na hřišti DLF Golf and Country Clubu, který reprezentuje, zahrál ve druhém kole rekord 64 ran, kterým se po nepovedeném úvodu katapultoval na druhé místo za Emiliana Grilla.

 • Pablo Larrazabal
  14

  Bleskovky

  Nový iPhone ho zradil, přesto Španěl prožil báječný den

  8. března 2018 – GolfExtra.cz

  Takový šok dlouho nezažil. Španělský golfista Pablo Larrazábal málem nestihl start svého prvního kola na Hero Indian Open, když ho zradil jeho nový iPhone. Nakonec se ale na hřiště dostal včas a i přes velký stres prožil skvělý den, když je po prvním kole dělený druhý.

 • George Coetzee
  15

  Bleskovky

  Coetzee vyhrál v JAR už podruhé na svém hřišti

  4. března 2018 – GolfExtra.cz

  Jihoafričan George Coetzee vyhrál podruhé v kariéře domácí turnaj Tshwane Open v Pretoria Country Clubu, kde je členem. Nezastavila ho ani bouře, která se přehnala nad hřištěm v době, kdy už se viděl s pohárem pro vítěze.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení