Články na téma: European Tour

 • Lee Westwood
  11

  Zprávy

  Garcia neodolal. Triumf mu sebral senzační Westy

  11. listopadu 2018 – pv

  Tři kola se v čele Nedbank Golf Challenge držel Sergio Garcia. Nakonec se musel sklonit před hvězdou tří posledních ročníků D+D REAL Czech Masters Lee Westwoodem. Pětačtyřicetiletý Angličan zahrál parádní finálové kolo za 64 ran a po více než čtyřech letech vyhrál podnik European Tour.

 • Sergio Garcia
  12

  Bleskovky

  Turnaj Garyho Playera vede i po 3. kole Garcia

  10. listopadu 2018 – pv

  I po třetím kole Nedbank Golf Challenge v JAR svítí je na čele leaderboardu stále stejné jméno, jako po dvou kolech předchozích. Sergio Garcia zahrál opět 71 ran a se skóre -10 vede turnaj prestižní Rolex Series o dvě rány před domácím Louisem Oosthuizenem.

 • Sergio Garcia
  13

  Bleskovky

  Garcia v JAR stále vede, ale už jen o jedinou ránu

  9. listopadu 2018 – pv

  O tři rány se smrsknul náskok Sergia Garcii na Nedbank Golf Challenge hosted by Gary Player, který si vybojoval skvělým výkonem v prvním kole. V tom druhém Španěl zahrál rundu jen za 71 (-1) a na rozdíl jediné rány se na něj dotáhla domácí hvězda Louis Oosthuizen.

 • Sergio Garcia
  14

  Bleskovky

  Garcia vzal Jižní Afriku útokem. Vede o čtyři rány

  8. listopadu 2018 – pv

  Čisté kolo, dvakrát tři birdie v řadě a další dva berdíky navrch. Takto parádně vstoupil do předposledního turnaje sezóny European Tour Sergio Garcia. Španěl zahrál 64 ran (-8) a s náskokem čtyř ran se na Nedbank Golf Challenge v JAR usadil na čele leaderboardu.

 • Justin Rose
  15

  Zprávy

  Záhadný Rose vzdal konec sezóny. Mohou za to nové hole?

  8. listopadu 2018 – pv

  Ačkoliv si Justin Rose nedělním vítězstvím v Turecku vytvořil šanci vyhrát celkové hodnocení Race to Dubai, pro mnohé nepochopitelně touto možností pohrdl. Po Turkish Airlines Open totiž sdělil, že to byl jeho poslední turnaj na European Tour v sezóně. Co je za tím?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení