Články na téma: European Tour

 • Sergio Garcia
  11

  Bleskovky

  Španělé stojí za Garciou, jiní naopak požadují vyšší trest

  5. února 2019 – haf

  Zkratovité jednání Sergia Garcii, který během turnaje Saudi International poničil pět greenů a choval se jako smyslů zbavený v písečné překážce, podle všeho zůstane bez další dohry. Řada hráčů a fanoušků s tím ale nesouhlasí a požadují stopku na další turnaje.

 • Sergio Garcia
  12

  Bleskovky

  Garcia bez dalšího trestu. Řádil už v pátek den před diskvalifikací

  4. února 2019 – pv

  Diskvalifikace z turnaje byl prý dostatečný trest. Španělská hvězda Sergio Garcia tak nebude od European Tour nadále penalizován za své výlevy vzteku, které vedly k poškození pěti greenů během třetího kola inauguračního turnaje v Saudské Arábii.

 • Dustin Johnson
  13

  Zprávy

  DJ v Saúdské Arábii vyhrál, vystrašil ho pouze Lewis

  3. února 2019 – haf

  Dustin Johnson na rozdíl od většiny ostatních hvězd, které za peníze vyrazily na kontroverzní turnaj European Tour do Saúdské Arábie, ničeho litovat nemusí. Nejen že vyinkasoval tučné startovné, ale nakonec i šek pro vítěze. Ve finálovém kole rozhodl na druhé devítce.

 • Sergio Garcia
  14

  Bleskovky

  Garcia poničil 5 greenů, ze Saudi International byl diskvalifikován

  3. února 2019 – haf

  Účast na Saudi International by Sergio Garcia nejspíše rád vymazal ze svého kariérního životopisu. Nejen že si jako řada hvězd vyslechl spoustu narážek na to, že podporuje kontroverzní turnaj, ale navíc z něho byl za neakceptovatelné chování během 3. kola diskvalifikován.

 • Patrick Reed a Keith Pelley
  15

  Zprávy

  Vítej v hvězdné společnosti. Reed získal celoživotní členství na ET

  3. února 2019 – haf

  Jack Nicklaus, Arnold Palmer, Tom Watson a nově Patrick Reed. Co mají tihle pánové společného? Kromě toho, že jsou všichni Američané, jsou jedinými zámořskými hráči, kteří získali celoživotní členství na European Tour. Zatímco u prvních třech jmenovaných nešlo o žádné překvapení, zvolení Reeda vyvolalo vášnivou diskuzi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení