Články na téma: European Tour

 • Lee Westwood
  11

  Bleskovky

  Westy se připomněl skvělým kolem a útočí na vítězství

  2. února 2018 – GolfExtra.cz

  Parádním kolem o sobě dala vědět hvězda D+D Real Czech Masters Lee Westwood. Angličan zahrál v pátek na Maybank Championship druhé kolo za vynikajících 62 ran a na malajském podniku European Tour sdílí druhé místo. Na čelo ztrácí jedinou ránu.

 • Chris Paisley
  12

  Zprávy

  Další anglická hvězda? Paisley našel formu a drtí soupeře

  1. února 2018 – GolfExtra.cz

  Množství golfových talentů v Anglii je nepřeberné a nyní se zdá, že na ostrovech vychází další golfová superstar. Po letech paběrkování na European Tour a níže prožívá Chris Paisley snový vstup do roku 2018. Daří se mu i v tomto týdnu v Malajsii, kde po prvním kole vede.

 • Haotong Li
  13

  Zprávy

  Čínský drak Li udržel McIlroye na uzdě, slaví druhý titul

  28. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  V závěru to vypadalo, že si pro svůj první titul v roce 2018 jde Rory McIlroy. Ještě čtyři jamky před koncem Omega Dubai Desert Classic vedl, jenže pak zaútočil Haotong Li a jako správný čínský drak svého soupeře ve finiši převálcoval. Navíc s rekordním skóre -23.

 • Rory McIlroy
  14

  Bleskovky

  McIlroy útočí v Dubaji na titul, vede Číňan Li

  27. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  V sobotu musel odehrát celkem 25 jamek, ale problém to pro něho nebyl. Rory McIlroy zvládl jak dohrávku 2. kola, tak celé třetí a před finálovou rundou Omega Dubai Desert Classic ztrácí na druhém místě jedinou ránu na lídra Haotonga Li.

 • Rory McIlroy
  15

  Bleskovky

  McIlroye zastavila tma. V Dubaji vede Donaldson

  26. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Organizátoři, a především mnozí hráči, se na Omega Dubai Desert Classic budou muset vyrovnat s nedohraným druhým kolem. Týká se to i několika velkých favoritů, včetně Roryho McIlroye, který stihl v pátek odehrát pouze 11 jamek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení