Články na téma: European Tour

 • Andrew Johnston
  11

  Zprávy

  Andrew "Beef" Johnston je další hvězdou Czech Masters

  18. července 2018 – pv

  Seznam ohlášených účastníků D+D REAL Czech Masters se rozrůstá o další velkou hvězdu. Na Albatrossu se v rámci European Tour představí populární Angličan Andrew "Beef" Johnston, který si získal zástupy fanoušků nejen v Evropě, ale také na PGA Tour.

 • Brandon Stone
  12

  Zprávy

  Nejnižší skóre v historii přineslo Stoneovi titul na Scottish Open

  15. července 2018 – haf

  Dva a půl metru chybělo v Gullane Jihoafričanu Brandonu Stoneovi k tomu, aby se stal prvním hráčem v historii, který kdy zahrál na European Tour magickou 59. I tak ale mohl slavit. Díky nedělnímu výsledku 60 (-10) vyhrál Scottish Open a kvalifikoval se pro The Open.

 • Rickie Fowler
  13

  Bleskovky

  VIDEO: Monstrózní drive Fowlera dlouhý 419 metrů!

  15. července 2018 – haf

  Rickie Fowler má podle všeho před blížícím se The Open báječnou formu. Na Scottish Open bude v neděli bojovat o vítězství, když na děleném druhém místě ztrácí na lídra jedinou ránu.

 • Rickie Fowler
  14

  Bleskovky

  Fowler je ve Skotsku druhý, o titul bojuje opět také Knox

  14. července 2018 – haf

  Velké drama slibuje finálové kolo letošního ASI Scottish Open, které je generálkou na The Open v příštím týdnu. Po třech kolech dělí nejlepších sedmnáct hráčů pouhé čtyři rány, jsou přitom mezi nimi třeba Rickie Fowler nebo vítěz z minulého týdne Russell Knox.

 • Patrick Reed
  15

  Bleskovky

  VIDEO: Krutý skotský golf! Reed potřeboval na bunker 3 rány

  14. července 2018 – haf

  Patrick Reed na sebe umí upozornit. A to jak svým chováním na hřišti i mimo něj, tak svou hrou. Na Scottish Open prošel bezpečně cutem, nebýt však jedné jamky, mohl jít do víkendu s umístěním v elitní desítce. Jenže to by ho nesměl vytrestat tradiční linksový bunker.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení