Články na téma: European Tour

 • Nosorožec
  16

  Bleskovky

  Profíci v šoku. V JAR viděli následky řádění pytláků

  8. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Jeden z důvodů, proč hráči jezdí rádi na turnaje European Tour do Jihoafrické republiky, je místní příroda. Proto si mnozí z nich zajedou na safari. Nejlepší rakouský golfista Bernd Wiesberger teď ale šokovaný spatřil i odvrácenou tvář africké romantiky – pytláctví.

 • Stanislav Matuš
  17

  Zprávy

  Matuš byl blízko, do finálové fáze Q-school ale nepostoupil

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Rozehrál to skvěle, ale postupem času začal Stanislavu Matušovi na turnaji 2. fáze Q-school European Tour na hřišti Panoramica docházet dech. Přesto ještě v závěru finálového kola sahal po postupu, double bogey na třetí jamce od konce ale jeho naděje zničilo.

 • Stanislav Matuš
  18

  Bleskovky

  Matušovi se šance vzdálila, Mrůzek odstoupil

  6. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  V druhé fázi letošní Q-school European Tour po třetím kole pokračuje už pouze jeden český golfista. Filip Mrůzek totiž v pondělí ze hry odstoupil, šanci na postup do finálové fáze tak má už jen Stanislav Matuš. I u něho se ale po pondělku zmenšila.

 • Henrik Stenson
  19

  Bleskovky

  Stenson se zranil, když si hrál v Číně na Supermana

  6. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Jsou hlavními tvářemi golfových turnajů, a tak se je jejich organizátoři snaží marketingově využít, co to jde. Henrik Stenson na to ale nyní v závěru sezony podle všeho doplatil, když se mu dost možná stalo osudným hraní si na Supermana před WGC-HSBC Champions.

 • kvalifikační škola
  20

  Bleskovky

  Na Q-school úřadoval vítr, 3. kolo odfoukl až na pondělí

  5. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  O den déle budou bojovat hráči na španělském hřišti Panoramica v rámci druhé fáze Q-school European Tour. Nedělní třetí kolo totiž muselo být kvůli brutálnímu vichru přesunuto až na pondělí, a dohrávat se tak turnaj bude až v úterý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení