Články na téma: European Tour

 • Saudi International bagy
  16

  Zprávy

  Kolik stojí golfové hvězdy? Miliony, prize money nestačí

  1. února 2019 – Honza Fait

  ​Je to v tomto týdnu tak trochu bizarní pohled do startovních listin. Zatímco v Saúdské Arábii se to na premiérovém turnaji bez tradice hemží těmi největšími hvězdami, oblíbený turnaj ve Phoenixu se musí spokojit se skromnějším obsazením. A to přesto, že finanční odměny za výsledky čekají na hráče ve Spojených státech, oproti těm na Blízkém východě, více jak dvojnásobné.

 • Saudi International
  17

  Zprávy

  Nejsme politici, hájí hvězdy start v problematické Saúdské Arábii

  30. ledna 2019 – haf

  Historicky první turnaj European Tour v Saúdské Arábii budí velké kontroverze. Saudi International přitom přilákal exkluzivní startovní pole. Žádná z velkých hvězd ve startovním poli se však nechce pouštět do rozebírání ožehavých témat.

 • Keith Pelley
  18

  Zprávy

  Kontroverzní Saudská Arábie. European Tour zajímala hlavně bezpečnost

  29. ledna 2019 – pv

  Tento týden bude mít na European Tour premiéru turnaj v Saúdské Arábii. Podnik s celým názvem Saudi International powered by SBIA však budí velké kontroverze a šéf European Tour Keith Pelley kvůli němu čelí nepříjemným otázkám.

 • Haotong Li
  19

  Bleskovky

  Číňan Li dostal kvůli kedíkovi dvě trestné a přišel o 2 miliony

  28. ledna 2019 – haf

  Když Haotong Li, obhájce titulu na Omega Dubai Desert Classic, opouštěl v neděli poslední green, byl plný úsměvů. To ale jen pár minut, než mu rozhodčí řekli, že na závěrečném greenu porušil jeho kedík pravidla a on dostane dvě trestné rány, které byly hodně drahé.

 • Bryson DeChambeau
  20

  Zprávy

  DeChambeau nedal v Dubaji nikomu šanci. Má první triumf z European Tour

  27. ledna 2019 – pv

  Bryson DeChambeau se na Omega Dubai Desert Classic dočkal svého prvního vítězství na European Tour. Došel si pro něj nedělním kolem za 64 ran (-8), které mu zajistilo suverénní triumf o sedm ran před Mattem Wallacem. Do TOP 3 se vešli i Ian Poulter, Sergio Garcia i loňský vítěz Haotong Li.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení