Články na téma: European Tour

 • Lee Westwood
  16

  Bleskovky

  Ve Skotsku padají rekordy. O triumf hrají Fowler i Westwood

  13. července 2018 – pv

  Hvězda srpnového D+D REAL Czech Masters Lee Westwood nadále ukazuje svou parádní letní formu. Pětačtyřicetiletý Angličan je na Scottish Open stále ve hře o vítězství, když v polovině turnaje ztrácí na děleném šestém místě čtyři rány na vedení. Ještě o ránu lépe je na tom Rickie Fowler.

 • Danny Willett
  17

  Zprávy

  Šampion Willett je zpátky. Před Czech Masters právě včas

  13. července 2018 – pv

  Osmnáct měsíců čekal vítěz Masters 2016 Danny Willett na pořádný výsledek. Mnoho fanoušků to jen utvrzovalo v tom, že jeho zatím jediný major triumf z Augusty byl dílem štěstí a náhody, jen on sám ale věděl, jak moc trpí bolestmi. Nyní se ale vše již opět obrací k lepšímu.

 • fow3.jpg
  18

  Bleskovky

  Fowler ve Skotsku září, stejně jako hvězdy Czech Masters

  12. července 2018 – pv

  Rickie Fowler zahájil parádně poslední přípravu na The Open. Na Aberdeen Standard Investments Scottish Open v Gullane. Po svém kole za 64 ran (-6) dlouho dělil vedení, než o ho jedinou ránu překonal pouze další Američan Luke List. Skvěle začala i hvězda Czech Masters Lee Westwood.

 • Russell Knox
  19

  Bleskovky

  V Irsku vyhrál Skot Knox. Za tři týdny vydělal 45 milionů

  8. července 2018 – pv

  Velice dramatický a plný zvratů byl závěr Dubai Duty Free Irish Open. Několik hráčů bojovalo téměř až do poslední jamky o vítězství. Z velké loterie vzešel až v play off jako vítěz Russel Knox, který hned na první jamce rozehrávky porazil Ryana Foxe.

 • Fotbal na European Tour
  20

  Bleskovky

  Fotbalová horečka na Irish Open, golfisté trefovali břevno

  8. července 2018 – GolfExtra.cz

  Letošní fotbalová horečka vrcholí a o to více na starém kontinentu, když se po čtvrtfinále stalo z fotbalového mistrovství světa vlastně mistrovství Evropy. Využili toho i na Irish Open, kde hráče postavili před netradiční výzvu - místo jamky trefit na greenu břevno branky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení