Články na téma: European Tour

 • Gian-Marco Petrozzi
  16

  Bleskovky

  Angličan přišel o finále Q-School. Dostal facku od pravidel

  8. listopadu 2018 – pv

  Gian-Marco Petrozzi dostal tvrdý direkt od Pravidel golfu. V pondělí 20 minut po podepsání skórkarty na závěr druhé fáze kvalifikace na European Tour zjistil, že dostal trest dvou ran. Radost nad tím, že mohl bojovat o pozici náhradníka pro poslední fázi, byla rázem pryč.

 • Justin Rose
  17

  Zprávy

  Rose obhájil v Turecku titul a je znovu světovou jedničkou

  4. listopadu 2018 – haf

  Jako by titul z letošního Turkish Arlines Open nikdo nechtěl. Justin Rose a Haotong Li v závěru dělali vše proto, aby vyhrál ten druhý. Tu poslední chybu nakonec udělal v play off mladý Číňan a z titul a návratu na golfový trůn se tak mohl radovat zkušený Angličan.

 • Justin Rose
  18

  Bleskovky

  Skvělý Rose opět útočí na světovou jedničku! V Turecku vede

  2. listopadu 2018 – pv

  Obhájce vítězství Justin Rose půjde do víkendových kol Turkish Airlines Open s náskokem dvou ran. Stejně jako ve čtvrtek i v pátek zahrál v Regnum Carya Golf & Spa Resortu v Antalyi 65 ran a během několika týdnů se může stát podruhé v kariéře světovou jedničkou.

 • Justin Rose
  19

  Bleskovky

  Rose zavěsil parádní hole out do eaglu. V Turecku vede Dunne

  1. listopadu 2018 – pv

  Dvě Irské vlaječky svítily po většinu prvního kola na čele leaderboardu Turkish Airlines Open a zůstalo tomu tak i na konci dne. Z prvního místa půjde v sobotu do druhé osmnáctky Paul Dunne, následován v těsném závěsu krajanem Padraigem Harringtonem.

 • Tommy Fleetwood
  20

  Zprávy

  Zachránce Fleetwood! British Masters padnout nenechal

  30. října 2018 – pv

  Zdá se, že se British Masters stalo po svém obnovení v roce 2015 pro britské hráče srdeční záležitostí. Když mu letos opět hrozil zánik, což rozčílilo jeho hostitele Justina Rose, ujal se ho na poslední chvíli Tommy Fleetwood, aby zajistil, že se bude hrát i v roce 2019.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení