Články na téma: European Tour

 • Ernie Els
  21

  Zprávy

  DeChambeau si jde za svým snem. Vzít mu ho chce i legendární Els

  26. ledna 2019 – pv

  Bryson DeChambeau si jde stále za svým prvním vítězství z European Tour v kariéře. V sobotu sice zahrál na Omega Dubai Desert Classic své dosud nejhorší kolo na turnaji (68, -1), ale i to mu stačilo, aby se osamostatnil na čele leaderboardu. Jeho náskok je však minimální.

 • Bryson DeChambeau
  22

  Zprávy

  DeChambeau chce svůj titul z European Tour. V Dubaji už vede

  25. ledna 2019 – pv

  Světová pětka Bryson DeChambeau potvrzuje při své návštěvě na European Tour pozici jednoho z největších favoritů a na Omage Dubai Desert Classic už je v polovině turnaje na čele leaderboardu, když zahrál i druhé kolo za 66 ran (-6).

 • Sergio Garcia a Bryson DeChambeau
  23

  Zprávy

  Dubaj svědčí hvězdám. Skvěle začali Garcia i DeChambeau

  24. ledna 2019 – pv

  Druhý letošní turnaj European Tour začal ve velkém stylu. Na Omega Dubai Desert Classic se v průběhu 1. kola držela na čele leaderboadru početná skupina hráčů, včetně některých velkých hvězd, než se přes ně fantastickým závěrem přehnal Matthew Fitzpatrick.

 • Tommy Fleetwood
  24

  Zprávy

  Golfisté pokračují v poušti, nechybí Fleetwood ani americký vědec

  23. ledna 2019 – pv

  European Tour má před sebou druhou část tak zvaného Desert Swingu, tedy série tří turnajů na Arabském poloostrově. A stejně jako minulý týden v Abú Zabí se i nyní schází v Dubaji na Omega Dubai Desert Classic společnost velkých světových hvězd.

 • Shane Lowry
  25

  Zprávy

  Lowry v Abú Zabí připustil drama, vyhrál na poslední jamce

  19. ledna 2019 – haf

  Na začátku finálového kola Abu Dhabi HSBC Championship měl Ir Shane Lowry náskok tří ran, po jedenácti jamkách ale byl na druhém místě o čtyři. Přesto nakonec svého jediného sobotního soupeře Richarda Sterneho v Abú Zabí udolal. Berdíkem na poslední jamce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení