Články na téma: European Tour

 • Justin Rose
  21

  Zprávy

  Rose si v Turecku doletěl pro druhý titul v řadě

  5. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Přes rok čekal Justin Rose na svůj další turnajový titul, když se ještě před týdnem radoval naposledy na olympiádě v brazilském Riu. Nyní ale vyhrál podruhé ve dvou týdnech. K triumfu na WGC-HSBC Champions přidal v neděli vítězství na Turkish Airlines Open.

 • Turkish Airlines Open
  22

  Bleskovky

  VIDEO: Když fangle krade! Hráčům sebrala tři hole-in-one

  5. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Někteří hráči si v tomto týdnu na European Tour mohou připadat skutečně jako okradení. Hned třem z nich totiž na Turkish Airlines Open sebrala praporková tyč, a to pokaždé na greenu 14. jamky, prakticky jisté hole-in-one. Těmi nešťastnými byli během úvodních tří kol Justin Rose, Shane Lowry a Thomas Pieters.

 • Stanislav Matuš
  23

  Zprávy

  Matuš došel pouze v paru a opustil místa zaručující postup

  4. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Do druhé fáze letošní Q-school European Tour vstoupil Stanislav Matuš v pátek skvěle, v sobotu se ale jeho bezchybný golfový stroj lehce zasekl. I kvůli tomu v polovině turnaje na hřišti Panoramica opustil místa zaručující postup do fáze finálové.

 • Stanislav Matuš
  24

  Zprávy

  Matuš začal 2. fázi Q-school parádně, Mrůzek po tripláči ztrácí

  3. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Čistou skórkartou s pěti berdíky vstoupil do druhé fáze kvalifikační školy o European Tour Stanislav Matuš. Na hřišti Panoramica je díky tomu po prvním kole dělený sedmý a nakročil tak do finálové fáze. Těžký boj naopak po úvodní rundě čeká na Filipa Mrůzka.

 • Shugo Imahira
  25

  Bleskovky

  Nestihl start a byl diskvalifikován. Přesto bral milion

  30. října 2017 – GolfExtra.cz

  Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Obvykle to tak platí a byl to případ i Shugo Imahiry, který nestihl svůj tee time třetího kola na WGC-HSBC Champions a z turnaje tak byl diskvalifikován. Jeho zklamání ale nebylo tak veliké, když se v pondělí podíval na své bankovní konto.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení