Články na téma: European Tour

 • Czech Masters
  21

  Zprávy

  Czech Masters má datum! ET odhalila kalendář na rok 2019

  30. října 2018 – pv

  S tím, jak European Tour v pondělí zveřejnila kalendář na nadcházející sezónu, stalo se oficiálním také datum jejího jediného turnaje na českém území. Takže si pište, šestý ročník D+D REAL Czech Masters se na Albatrossu odehraje 15. až 18. srpna 2019.

 • Justin Rose
  22

  Bleskovky

  Rose propásl dvě příležitosti naráz. Matný Koepka se ubránil

  29. října 2018 – pv

  Justin Rose si nechal v neděli protéct mezi prsty dvě velké příležitosti. Jednak nevyužil možnost obhájit triumf na WGC-HSBC Champions, a za druhé propásnl šanci vrátit se na pozici světové jedničky.

 • Justin Rose
  23

  Bleskovky

  Rose trefil míček soupeře, oba pak skončily ve vodě

  28. října 2018 – haf

  Kuriózní situace se odehrála v závěru finálového kola WGC-HSBC Champions. Zatímco Xander Schauffele a Tony Finau bojovali v Šanghaji o vítězství, Justin Rose jim už pouze v závěrečném flightu sekundoval. A přesto do boje o titul sám nečekanou ranou promluvil.

 • Xander Schauffele
  24

  Zprávy

  Odplata za Ryder Cup! Schauffele v Číně ovládl HSBC Champions

  28. října 2018 – haf

  V neděli to byl v Šanghaji na WGC-HSBC Champions souboj tří hráčů o vítězství, ze kterého vyšel až po play off vítězně Xander Schauffele. A tak trochu se pomstil za letošní Ryder Cup, a to jak evropskému, tak vlastně i americkému týmu. Tentokrát se smál pouze on!

 • Thomas Pieters
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Šampion Czech Masters dal parádní eso, neradoval se

  28. října 2018 – haf

  Thomas Pieters v Šanghaji neprožil ideální turnaj. A to i přesto, že ve druhém kole WGC-HSBC Champions zahrál fantastických 64 ran (-8) a v tom finálovém trefil báječné hole-in-one. Dokonce se zdálo, že z něj měl větší radost jeho parťák ve flightu Emiliano Grillo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení