Články na téma: European Tour

 • Málem eso na čtyřparu
  21

  Bleskovky

  VIDEO: European Tour málem viděla eso na čtyřparu

  23. února 2018 – GolfExtra.cz

  Neskutečná rána se povedla ve druhém kole Commercial Bank Qatar Masters švédskému golfistovi Pontusi Widegrenovi. Ten málem zahrál eso na čtyřparu šestnácté jamky, ale i eagle mu stačil. Prošel totiž díky němu o jedinou ránu cutem do finálových kol.

 • Joost Luiten
  22

  Bleskovky

  Na návštěvě v golfovém studiu šampiona Luitena

  20. února 2018 – GolfExtra.cz

  Zajímá vás, kde a jak dennodenně trénují šampioni European Tour? Jedním z nich je Nizozemec Joost Luiten, který o víkendu získal v Ománu svůj šestý titul na evropské sérii v kariéře.

 • Joost Luiten
  23

  Zprávy

  V Ománu vyhrál Luiten, už myslí na Ryder Cup

  18. února 2018 – GolfExtra.cz

  Dramatické finálové kolo NBO Oman Open pro sebe rozhodl na druhé devítce Nizozemec Joost Luiten, který se tak raduje ze svého šestého titulu na European Tour v kariéře. Se skóre -16 za sebou nechal o dvě rány Chrise Wooda, třetí skončil o další ránu zpět Julien Guerrier.

 • Matteo Manassero
  24

  Bleskovky

  VIDEO: Manassero proměnil masivní putt z 25 metrů

  17. února 2018 – GolfExtra.cz

  Neskutečný kousek se během třetího kola NBO Oman Open povedl na European Tour italskému golfistovi Matteu Manasserovi. Ten proměnil na patnácté jamce putt do birdie z 25 metrů, čímž se navíc přd nedělním finále přiblížil elitní desítce na jedinou ránu.

 • Matthew Southgate
  25

  Bleskovky

  Návod na hole-in-one? Dvojčata na hřišti

  16. února 2018 – GolfExtra.cz

  V prvním kole NBO Oman Open na European Tour se stala nevídaná věc. Dva hráči zahráli hole-in-one během jednoho kola. To je sice samo o sobě zajímavé a často se to nastává, ale to nemáme na mysli. Mnohem zvláštnější je, že oběma autorům es dělají kedíky dvojčata.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení