Články na téma: European Tour

 • Thomas Pieters
  21

  Bleskovky

  V Abú Zabí vede Pieters, McIlroy dal eagle a přinesl dort

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Chip-in do birdie na poslední jamce druhého kola poslal do vedení Abu Dhabi HSBC Championship belgického ranaře Thomase Pieterse. Ten má se skóre -12 ránu náskok na Španěla Jorgeho Campilla, největší hvězdy ale neztrácejí příliš.

 • Oscar Murphy
  22

  Bleskovky

  VIDEO: 13letý kluk porazil DJe, překvapil i McIlroye

  18. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Stále populárnější součást turnajů European Tour, akce Beat the Pro, kterou si loni poprvé vyzkoušeli také šťastlivci na D+D REAL Czech Masters, měla ve čtvrtek v Abú Zabí malého velkého vítěze. Stal se jím teprve 13letý Oscar Murphy, který porazil i Dustina Johnsona.

 • Sergio Garcia
  23

  Bleskovky

  V Dubaji staví světla. Když bude tma, rozsvítí

  17. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Organizátoři Omega Dubai Desert Classic investovali do nejmodernějšího osvětlení, aby zajistili, že všichni hráči dokončí svá kola v daný den. Rozhodli se tak proto, že turnaj byl posunutý na dřívější termín, kdy se dříve stmívá.

 • Chris Paisley
  24

  Zprávy

  Anglie má nového šampiona. V JAR dominoval Paisley

  14. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  European Tour je bohatší o dalšího šampiona. Poprvé v kariéře si na nejvyšší evropské túře připsal triumf Angličan Chris Paisley, který si jistým způsobem pohlídal vedení patřící mu již po třetím kole. Odolal i náporu domácího favorita Brendena Grace.

 • Tým Evropy
  25

  Zprávy

  Evropa vyhrála EurAsia Cup. Ovládla nedělní singly

  14. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Hráči Evropy obhájili vítězství ve třetím ročníku EurAsia Cupu, i když jejich triumf nad Asií již nebyl zdaleka tak dominantní, jako před dvěma lety. Evropané otočili výsledek až poslední třetí den během singlů a nakonec vyhráli 14 – 10.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení