Články na téma: European Tour

 • Ian Poulter
  26

  Zprávy

  Unavený Poulter září. Do Abú Zabí letěl dva dny

  17. ledna 2019 – pv

  Ian Poulter se na European Tour v Abú Zabí drží v polovině turnaje v TOP 5, ačkoliv má za sebou vyčerpávající cestu z Havaje, která trvala od neděle do úterý. Na vedoucího Shana Lowryho ztrácí jen tři rány.

 • Shane Lowry
  27

  Zprávy

  Lowry to v Abú Zabí odpálil rekordní rundou. Vede o tři rány

  16. ledna 2019 – pv

  Shane Lowry zahrál v prvním kole Abu Dhabi HSBC Championship parádních 62 ran (-10) a vyrovnal tím rekord hřiště. Zároveň se o tři rány ujal vedení v prvním turnaji European Tour v roce 2019, který skvěle rozjela také hvězda D+D REAL Czech Masters Lee Westwood.

 • Tommy Fleetwood
  28

  Zprávy

  Fleetwood testuje záhadné hole. Vyrábějí se pro Woodse?

  15. ledna 2019 – pv

  Tommy Fleetwood zrovna prochází obdobím, ze kterého měl dlouho obavy a které odkládal, jak jen to šlo. Po loňské sezóně ale už nebylo zbytí, když musel odložit svůj poslední set želez Nike, a vyměnit ho za nové náčiní. Zdá se však, že v tomto ohledu znovu půjde ve stopách Tigera Woodse.

 • Brooks Koepka
  29

  Zprávy

  Koepka vzpomínal na Prahu. Už neřeší, že je přehlížený

  15. ledna 2019 – pv

  Jedním z nejsledovanějších hráčů tohoto týdne při prvním turnaji European Tour v roce 2019 v Abú Zabí bude Američan Brooks Koepka. Na setkání s novináři si zavzpomínal na staré dobré časy v Evropě a povyprávěl, proč se na PGA Tour cítí přehlížený.

 • Henrik Stenson
  30

  Bleskovky

  Manželka, nebo 3-dřevo? Stenson by si vybral golfovou hůl

  15. ledna 2019 – haf

  Během tradiční předturnajové tiskové konference v Abú Zabí dostal Henrik Stenson jednu opravdu netradiční otázku. A kvůli své odpovědi bude mít doma dost možná co vysvětlovat! Pokud by si totož měl vybrat mezi 3-dřevem a svou ženou, sáhl by nekompromisně do bagu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení