Články na téma: European Tour

 • Patrick Reed
  26

  Zprávy

  Kapitán Amerika je zpátky a řádí v Číně, vede v Šanghaji

  25. října 2018 – haf

  Patrick Reed už podle všeho zapomněl na své nepovedené vystoupení na letošním Ryder Cupu. Při prvním startu od debaklu s Evropou ve francouzském Le Golf National totiž začal v čínské Šanghaji senzačním prvním kolem za 64 ran a se skóre -8 vede o dvě.

 • Badminton a golfisté
  27

  Bleskovky

  OBRAZEM: Nejlepší golfisté světa hráli badminton

  24. října 2018 – haf

  Vloni létali před WGC-HSBC Champions ve vzduchu samotní golfisté, tentokrát pouze badmintonový míček nad sítí. Speciální exhibice přímo před čínskou Obchodní komorou měla navnadit především domácí sportovní fanoušky na golfovou událost číslo 1 v regionu.

 • Sergio Garcia
  28

  Bleskovky

  Když se nedaří, je tu Valderrama. Garcia útočí na hattrick

  20. října 2018 – pv

  Sergio Garcia útočí na výjimečný počin. Na Andalucía Valderrama Masters je po dvou kolech ve vedení s náskokem čtyř ran a v neděli může vyhrát španělský turnaj European Tour, jehož je hostitelem, potřetí v řadě.

 • Matteo Manassero
  29

  Zprávy

  Někdejší italský supertalent bojuje o přežití na European Tour

  18. října 2018 – pv

  Itálie dnes velebí Francesca Molinariho, který pro svou zemi letos na The Open vyhrál první major v historii. Ale několik let dozadu to byl obrovský talent Matteo Manassero, komu se prorokovalo, že vyhraje ne jeden, ale spoustu majorů. Teď ve Španělsku čelí hrozbě ztráty karty na European Tour.

 • Justin Rose
  30

  Bleskovky

  British Masters má skončit. Rose zuří: Končit by měli jinde

  17. října 2018 – pv

  Turnaj British Masters, který minulý týden vyhrál Eddie Pepperell, by měl v příštím roce opět vypadnout z kalendáře European Tour. Jeho čtyřletá smlouva se Sky Sports vypršela v neděli a organizátoři nenašli nového hlavního sponzora.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení