Články na téma: European Tour

 • Mikko Korhonen
  26

  Bleskovky

  Nový formát zrychlil hru. Shot Clock Masters vyhrál Korhonen

  10. června 2018 – GolfExtra.cz

  Mikko Korhonen je novým členem rodiny vítězů European Tour. V sedmatřiceti letech se dočkal svého prvního profesionálního vítězství na rakouském Shot Clock Masters, které se poprvé hrálo s časovým limitem na každou ránu po celý turnaj.

 • Stanislav Matuš
  27

  Zprávy

  Matuš dal na Challenge Tour další skvělé kolo. Cut má i Melichová

  8. června 2018 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš si na Challenge Tour v Belgii připsal druhý cut v sezóně. Po prvním kole za 68 ran zahrál navlas stejně i v pátek a se skóre -6 má na aktuální hranici cutu náskok dvou ran. Postup do finálových kol už mu tak neunikne.

 • Stanislav Matuš
  28

  Zprávy

  Matuš začal na Challenge Tour skvěle, Melichové se daří na LETAS

  7. června 2018 – GolfExtra.cz

  Týdenní pauza podle všeho Stanislavu Matušovi sedla. Další turnaj Challenge Tour totiž v Belgii rozehrál parádně a po prvním kole je se skóre -3 na děleném 23. místě. Na akci LETAS ve Finsku pak ze tří českých hráček začala nejlépe amatérka Jana Melichová.

 • Petr Gál
  29

  Zprávy

  Na European Tour hrají dva Češi, Matuš níže a tři Češky na LETAS

  6. června 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco v minulém týdnu si dali čeští golfisté na evropské scéně po domácím turnaji na Kuňce lehké volno, v tomto týdnu se představí jak na European Tour, tak Challenge Tour. A české vlajky budou vlát také na LET Access Series, na které si zahrají tři české golfistky.

 • Thorbjorn Olesen
  30

  Zprávy

  Molinari doma double nezískal, v Itálii vyhrál Olesen

  3. června 2018 – GolfExtra.cz

  Unikátní kousek se mohl povést Francescu Molinarimu. Byl blízko tomu vyhrát dva turnaje prestižní Rolex Series ve dvou týdnech. V minulém týdnu sice v Anglii přemožitele nenašel, v tomto týdnu ale na domácím hřišti jednoho ano. Italian Open vyhrál Thorbjorn Olesen.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení