Články na téma: European Tour

 • Bernd Wiesberger
  301

  Bleskovky

  Podivné obvinění. Někdo prý manipuloval hráčům s holemi

  3. července 2017 – GolfExtra.cz

  Hvězda rakouského golfu Bernd Wiesberger naznačil po druhém kole HNA Open De France vážné obvinění. Během pátečního kola si všiml, že mu někdo manipuloval s nastavením jeho driveru. Prý nebyl sám, komu se během milionového turnaje něco podobného stalo.

 • Tommy Fleetwood
  302

  Zprávy

  Paříž ovládl Angličan. Westwood předvedl parádu

  2. července 2017 – GolfExtra.cz

  Angličan Tommy Fleetwood rázně prolomil francouzské prokletí a vyhrál HNA Open de France, druhý turnaj lukrativní Rolex Series. Svým druhým letošním triumfem na European Tour se posunul do čela Race to Dubai, když si za výhru připsal 1 040 824 eur.

 • Thomas Pieters
  303

  Bleskovky

  Hvězdy Czech Masters: Pieters zlomil driver, Westwood v TOP 10

  1. července 2017 – GolfExtra.cz

  S různými úspěchy bojují na HNA Open de France hvězdy D+D REAL Czech Masters. Vítěz z roku 2015 Thomas Pieters ve třetím kole opět předvedl svou temnější polohu, když po ráně do vody rozštípal driver. Přesto se pak dokázal vyškrábat na dělené třetí místo.

 • Petr Dědek
  304

  Bleskovky

  Dědek bojoval o cut, ale závěr pokazil. Ve Francii vede duo

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě pět jamek před koncem byl Petr Dědek junior v reálné hře o cut na Challenge Tour. V závěru druhého kola SSE Scottish Hydro Challenge ale potřeboval ještě nějaké berdíky, místo kterých však přišly chyby. S turnajem se tak rozloučil po dvou kolech.

 • Matka
  305

  Bleskovky

  VIDEO: Máma hráče lovila putter, ostatní brečeli smíchy

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Neuvěřitelná situace se odehrála během úvodního kola letošního HNA French Open. Poté, co Korejec Hao-Tong Li ve zlosti zahodil svůj putter do jezera, jeho matka se ho následně pokusila vylovit. Nikdo jí ale neřekl jednu podstatnou věc - že byl putter zlomený.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení