Články na téma: European Tour

 • Danny Willett
  336

  Zprávy

  Turnaj ve stínu omluvenek odstartoval, Willett zatím v Turecku nezáří

  3. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Bez Roryho McIlroye, Henrika Stensona nebo ještě dříve odhlášeného Tigera Woodse začal v Turecku první turnaj Final Series European Tour. Úvodní kolo Turkish Airlines Open zvládl nejlépe Jihoafričan George Coetzee se skóre -7. Danny Willett, jenž bojuje o celkové vítězství v sérii, na něj ztrácí pět ran.

 • Regnum Carya Golf & Spa Resort
  337

  Zprávy

  OBRAZEM: Turecká golfová pohádka i s odpalištěm na střeše vily

  2. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Turkish Airlines Open se sice letos musí obejít bez největších o(d)hlášených hvězd, ale i tak se mají fanoušci na co těšit. Hřiště v Carya Golf Clubu totiž připomíná skoro až golfovou pohádku, která nabízí dokonce i odpaliště přímo na střeše vily.

 • Rory McIlroy
  338

  Zprávy

  Další rána pro Turecko. Po Woodsovi nepřijede ani McIlroy

  30. října 2016 – GolfExtra.cz

  Měla to být jedna z vrcholných akcí golfového podzimu. V Turecku začne příští týden úvodní turnaj Final Series European Tour, na němž se měl původně představit i Tiger Woods. Turkish Airlines Open však schytává ránu za ranou. Dalším políčkem je odhlášení světové trojky Roryho McIlroye.

 • Shane Lowry
  339

  Zprávy

  Recept na pomalou hru? Dávejte hráčům trestné rány, navrhuje Lowry

  24. října 2016 – Adam Kotrbatý

  Zkrátit golf na šest jamek, hrát vyřazovací finále. Revoluční nápady, s nimiž v poslední době přišla European Tour, mají zatraktivnit golf pro fanoušky. Ir Shane Lowry ale upozorňuje ještě na jeden nešvar, jehož vymýcení by mohlo pomoci. Kritizuje pomalou hru.

 • Padraig Harrington
  340

  Zprávy

  Harrington zpět mezi evropskými vítězi, vyhrál v Portugalsku

  23. října 2016 – GolfExtra.cz

  Po dlouhých osmi letech se Padraig Harrington raduje z vítězství na European Tour. Dramatický birdie festival v Portuglasku vyhrál díky famóznímu skóre -23, když byl o ránu lepší, než druhý Andy Sullivan.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení