Články na téma: European Tour

 • Paul Peterson
  336

  Bleskovky

  Šampion Czech Masters jede! Peterson vede ve Švýcarsku

  1. září 2016 – GolfExtra.cz

  Vítězství na Albatrossu levorukého Američana podle všeho pořádně nakoplo! Paul Peterson vstoupil parádně do turnaje Omega European Masters, když po úvodním kole dělí první příčku. Ve čtvrtek se dostal šest ran pod par hřiště.

 • Thomas Pieters
  337

  Zprávy

  Pieters si v Dánsku řekl o Ryder Cup! Vyhrál tak, jak v Česku prohrál

  28. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Před týdnem na Albatrossu o titul na poslední jamce přišel, tentokrát ho v Dánsku na závěrečném greenu získal. Belgičan Thomas Pieters předvedl na Made in Denmark skvělý finiš a bramborový olympionik z Ria si výrazně řekl o pozvánku na Ryder Cup.

 • Made in Denmak
  338

  Bleskovky

  VIDEO: O Captain! My Captain! Úžasné uvítání Clarka v Dánsku

  27. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Dánští golfoví fanoušci jsou úžasní, o tom jsme se už v dosavadních ročnících turnaje Made in Denmark přesvědčili. Tentokrát si to během druhého kola letošního ročníku připomněl kapitán evropského rydercupového týmu Darren Clarke.

 • Filip Mrůzek
  339

  Bleskovky

  Skvělý Mrůzek dal opět cut, uspěly také Váňová a Frýdlová

  26. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Jen týden poté, co dal znovu po roce cut na European Tour, si Filip Mrůzek zahraje o víkendu také v tomto týdnu v Anglii. Na Bridgestone Challenge zabojoval na druhé devítce druhého kola a cut dal o ránu. Slováku Jánu Frieszovi naopak rána chyběla. Finálové kolo si pak ve Finsku na akci LET Access zahrají Šideri Váňová a Kristýna Frýdlová.

 • Tom Lewis
  340

  Bleskovky

  Po 13 jamkách byl -12! Příště to dotáhnu, slibuje zklamaný Lewis

  26. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Byl blízko historickému zápisu. Mohl se stát prvním hráčem, který na European Tour stlačil své skóre pod 60. A nejen to. Tom Lewis ve čtvrtek atakoval výsledek, který mohl být naprosto fenomenální. Jenže nakonec dostal od golfu facku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení