Články na téma: European Tour

 • Darren Clarke a Thomas Bjorn
  341

  Bleskovky

  VIDEO: Neuvěřitelný socket hvězdy Czech Masters

  3. února 2017 – GolfExtra.cz

  Jsou to momenty, kdy se golfoví fanoušci potutelně usmívají a potvrzují si, že i ti nejlepší hráči na světě jsou pouze lidé. V tomto týdnu jim podobnou kratochvíli připravil Darren Clarke, když zahrál při krátké hře neuvěřitelný socket.

 • Sergio Garcia
  342

  Bleskovky

  Garcia udělal dobrý skutek a vede, Woods mezi nejhoršími

  2. února 2017 – GolfExtra.cz

  Nevěříte na karmu? Možná byste měli! Sergio Garcia v tomto týdnu udělal nečekanou radost jednomu ze svých fanoušků a ten nahoře se mu za to dost možná odměnil parádní kolem na úvod Omega Dubai Desert Classic. Populární Španěl tak v Dubaji po prvním kole vede, zatímco Tiger Woods je naopak mezi nejhoršími.

 • Tiger Woods
  343

  Zprávy

  Další Woodsovo trápení, v Dubaji začal kolem za +5

  2. února 2017 – GolfExtra.cz

  Návrat Tigera Woodse k soutěžnímu golfu zatím neprobíhá podle představ jak samotného hráče, tak jeho fanoušků. Poté, co neprošel cutem v minulém týdnu v Torrey Pines ho velmi pravděpodobně čeká podobný osud i v tomto týdnu v Dubaji. V prvním kole patřil z dopoledních flightů k nejhorším, když zahrál za 77 ran (+5).

 • Tiger Woods a Roger Federer
  344

  Bleskovky

  S Federerem Woods prohrál, teď u něj hledá inspiraci

  1. února 2017 – GolfExtra.cz

  Den před startem Omega Dubai Desert Classic se Tiger Woods vyjádřil i k nedělnímu velkému triumfu tenisty Rogera Federera na Australian Open. Jeho návrat na vrchol je pro někdejší neotřesitelnou světovou jedničku velmi inspirující.

 • Tiger Woods
  345

  Zprávy

  Dubaj v centru pozornosti. Woods se vrací na European Tour

  1. února 2017 – GolfExtra.cz

  Sedmý turnaj European Tour v aktuální sezoně přitahuje mimořádnou pozornost. Svým startem ho ozdobí Tiger Woods, který se tak týden po neúspěchu v Torrey Pines poměří s evropskou elitou. V úvodních kolech mu budou dělat společnost Danny Willett a Matt Fitzpatrick.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení