Články na téma: European Tour

 • Stanislav Matuš
  31

  Zprávy

  Matuš začal na Challenge Tour skvěle, Melichové se daří na LETAS

  7. června 2018 – GolfExtra.cz

  Týdenní pauza podle všeho Stanislavu Matušovi sedla. Další turnaj Challenge Tour totiž v Belgii rozehrál parádně a po prvním kole je se skóre -3 na děleném 23. místě. Na akci LETAS ve Finsku pak ze tří českých hráček začala nejlépe amatérka Jana Melichová.

 • Petr Gál
  32

  Zprávy

  Na European Tour hrají dva Češi, Matuš níže a tři Češky na LETAS

  6. června 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco v minulém týdnu si dali čeští golfisté na evropské scéně po domácím turnaji na Kuňce lehké volno, v tomto týdnu se představí jak na European Tour, tak Challenge Tour. A české vlajky budou vlát také na LET Access Series, na které si zahrají tři české golfistky.

 • Thorbjorn Olesen
  33

  Zprávy

  Molinari doma double nezískal, v Itálii vyhrál Olesen

  3. června 2018 – GolfExtra.cz

  Unikátní kousek se mohl povést Francescu Molinarimu. Byl blízko tomu vyhrát dva turnaje prestižní Rolex Series ve dvou týdnech. V minulém týdnu sice v Anglii přemožitele nenašel, v tomto týdnu ale na domácím hřišti jednoho ano. Italian Open vyhrál Thorbjorn Olesen.

 • Francesco Molinari
  34

  Bleskovky

  McIlroy Italovi neodolal. Ve Wentworthu slaví Molinari

  27. května 2018 – GolfExtra.cz

  Francesco Molinari si připsal velký skalp. Na BMW PGA Championship ve Wentworth Clubu v Anglii porazil v přímém souboji o vítězství Roryho McIlroye, se kterým se po třech kolech dělil od vedení, a slaví tak svůj pátý titul na European Tour.

 • Rory McIlroy
  35

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy trefil krásnou fanynku, byl z toho dabláč

  27. května 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy prožil v sobotu ve Wentworthu hodně divoké kolo. Po špatném začátku měl co dohánět, ale to nebyla jediná bolest toho dne. Jednu způsobil na šesté jamce také půvabné fanynce, která se přímo na hřišti potkala s jeho míčkem. Za letu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení