Články na téma: European Tour

 • Pieters Fitzpatrick Kaymer
  31

  Zprávy

  Hvězdy Czech Masters milují jamkovku, je prý jako fotbal

  11. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  První ze dvou letošních velkých týmových trofejí by pro sebe v tomto týdnu chtěli urvat golfisté Evropy. Ti se v Malajsii střetnou s výběrem Asie ve třetím ročníku EurAsia Cupu a chybět nebudou ani hvězdy D+D REAL Czech Masters. Pomůžou Evropě k dalšímu vítězství?

 • Michael Campbell
  32

  Bleskovky

  Vítěz US Open se vrací. Uvidíme ho na Albatrossu?

  3. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Vítěz US Open Michael Campbell oznámil, že se v roce 2018 vrátí k soutěžnímu golfu. Prozatím se hodlá zúčastnit několika turnajů European Tour, čili není vyloučené, že by jeho kroky mohly směřovat i na Albatross. Startovní pole Czech Masters by tak mohlo být bohatší o dalšího major šampiona.

 • Shubhankar Sharma
  33

  Bleskovky

  European Tour má nového vítěze. Může se těšit na The Open

  11. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Seznam vítězů European Tour je bohatší o další jméno. Joburg Open v JAR ovládl jednadvacetiletý Ind Shubhankar Sharma. Na triumf si musel počkat až do pondělí, neboť v Johannesburgu nedovolilo počasí dokončit turnaj v plánovaném termínů.

 • job3.jpg
  34

  Bleskovky

  V JAR se bude dohrávat až v pondělí. Ind si musí počkat

  10. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Při svém teprve desátém staru míří Shubhankar Sharma za svým prvním vítězstvím, ale v neděli se ho jednadvacetiletý Ind ještě nedočkal. Počasí nedovolilo dohrát turnaj v plánovaném čase a rozhodne se tak až pátý den. Sharma vede o čtyři rány.

 • Shubhankar Sharma
  35

  Bleskovky

  Další útok na 59! V JAR touží po prvním triumfu mladý Ind

  9. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jednadvacetiletý Ind Shubhankar Sharma pokračuje na Joburg Open ve skvělých výkonech. Poté, co na čtvrtém podniku nové sezóny European Tour zahrál ve druhém kole famózních 61 ran, zahrál v sobotu opět vynikajících 65, a s náskokem pěti ran vede.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení