Články na téma: European Tour

 • Shubhankar Sharma
  31

  Bleskovky

  Nová indická hvězda? Sharma se prostřílel k titulu

  4. února 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě před pár měsíci byl Shubhankar Sharma jedním z mnoha více méně neznámých golfistů, kteří se pokouší prorazit na velkou scénu. Pak ale dokonale využil spolupořádání turnajů Asian Tour a European Tour a dnes už je dvojnásobným šampionem evropské série.

 • Paul Peterson
  32

  Bleskovky

  V Malajsii prožil báječný den šampion Czech Masters

  3. února 2018 – GolfExtra.cz

  Díky skvělému třetímu kolu může Paul Peterson, šampion D+D REAL Czech Masters z roku 2016, pomýšlet na vítězství na Maybank Championship. Před finálovým kolem je na děleném 11. místě se ztrátou pouhých dvou ran na lídry.

 • Lee Westwood
  33

  Bleskovky

  Westy se připomněl skvělým kolem a útočí na vítězství

  2. února 2018 – GolfExtra.cz

  Parádním kolem o sobě dala vědět hvězda D+D Real Czech Masters Lee Westwood. Angličan zahrál v pátek na Maybank Championship druhé kolo za vynikajících 62 ran a na malajském podniku European Tour sdílí druhé místo. Na čelo ztrácí jedinou ránu.

 • Chris Paisley
  34

  Zprávy

  Další anglická hvězda? Paisley našel formu a drtí soupeře

  1. února 2018 – GolfExtra.cz

  Množství golfových talentů v Anglii je nepřeberné a nyní se zdá, že na ostrovech vychází další golfová superstar. Po letech paběrkování na European Tour a níže prožívá Chris Paisley snový vstup do roku 2018. Daří se mu i v tomto týdnu v Malajsii, kde po prvním kole vede.

 • Haotong Li
  35

  Zprávy

  Čínský drak Li udržel McIlroye na uzdě, slaví druhý titul

  28. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  V závěru to vypadalo, že si pro svůj první titul v roce 2018 jde Rory McIlroy. Ještě čtyři jamky před koncem Omega Dubai Desert Classic vedl, jenže pak zaútočil Haotong Li a jako správný čínský drak svého soupeře ve finiši převálcoval. Navíc s rekordním skóre -23.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení