Články na téma: European Tour

 • Matteo Manassero
  31

  Zprávy

  Někdejší italský supertalent bojuje o přežití na European Tour

  18. října 2018 – pv

  Itálie dnes velebí Francesca Molinariho, který pro svou zemi letos na The Open vyhrál první major v historii. Ale několik let dozadu to byl obrovský talent Matteo Manassero, komu se prorokovalo, že vyhraje ne jeden, ale spoustu majorů. Teď ve Španělsku čelí hrozbě ztráty karty na European Tour.

 • Justin Rose
  32

  Bleskovky

  British Masters má skončit. Rose zuří: Končit by měli jinde

  17. října 2018 – pv

  Turnaj British Masters, který minulý týden vyhrál Eddie Pepperell, by měl v příštím roce opět vypadnout z kalendáře European Tour. Jeho čtyřletá smlouva se Sky Sports vypršela v neděli a organizátoři nenašli nového hlavního sponzora.

 • Eddie Pepperell
  33

  Zprávy

  Brutální British Masters ovládl Pepperell, pět hodin dřel

  14. října 2018 – haf

  Letošní British Masters bylo pod hostitelem Justinem Rosem v Walton Heath Golf Clubu skutečnou golfovou zkouškou. Jako vítěz z ní vzešel Eddie Pepperell, který za sebou ve finálovém kole nechal všechny soupeře a získal svůj druhý letošní titul na European Tour.

 • Eddie Pepperell
  34

  Zprávy

  Pepperell drží v Anglii vedení, stíhají ho šampioni z Česka

  13. října 2018 – haf

  Konečně trochu vlídnější podmínky čekaly na hráče během třetího kola British Masters, po kterém drží vedení Eddie Pepperell. V neděli se ho ale pokusí sesadit z první příčky mimo jiné hráči, kteří si připsali svá velká životní vítězství v České republice.

 • Justin Rose
  35

  Zprávy

  Rose drivoval z fairwaye, Lowry zahrál eso a díky tomu dal cut

  12. října 2018 – haf

  Těžké podmínky z hráčů v pátek na British Masters vyždímaly to nejlepší, i když to na výsledcích nebylo příliš vidět. Silný vítr odvál většinu výsledků do plusu, ale i tak byly k vidění parádní kousky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení