Články na téma: European Tour

 • Henrik Stenson
  31

  Bleskovky

  Manželka, nebo 3-dřevo? Stenson by si vybral golfovou hůl

  15. ledna 2019 – haf

  Během tradiční předturnajové tiskové konference v Abú Zabí dostal Henrik Stenson jednu opravdu netradiční otázku. A kvůli své odpovědi bude mít doma dost možná co vysvětlovat! Pokud by si totož měl vybrat mezi 3-dřevem a svou ženou, sáhl by nekompromisně do bagu.

 • Abu Dhabi HSBC Championship
  32

  Zprávy

  European Tour se vrací v Abú Zabí se spoustou velkých hvězd

  15. ledna 2019 – haf

  Zatímco PGA Tour už má v novém roce dva turnaje za sebou, European Tour se v roce 2019 rozjíždí až tento týden. A to pěkně zostra. První turnaj lukrativní Rolex Series v sezóně přilákal na Abu Dhabi HSBC Championship několik největších světových hvězd.

 • Eddie Pepperell
  33

  Bleskovky

  Ranou roku na European Tour je Pepperellovo bláznivé eso

  4. ledna 2019 – pv

  Minulý rok byl pro Eddieho Pepperella přelomový. Teď vyznívá ještě lépe, protože fanoušci zvolili jeho úžasné eso z British Masters ranou roku 2018 na European Tour. Až za Pepperellem skončily památné rány Justina Thomase, Russella Knoxe nebo Justina Rose.

 • Rory McIlroy
  34

  Zprávy

  McIlroy znovu hanil European Tour: Je to jen odrazový můstek

  3. ledna 2019 – pv

  Něco nám říká, že tohle zase někdo omlátí Rorymu McIlroyovi o hlavu. Prohlásil totiž, že European Tour je jen 'odrazový můstek'. Severoirská hvězda to uvedla, když vysvětlovala své rozhodnutí zaměřit se letos především na PGA Tour.

 • Francesco Molinari
  35

  Bleskovky

  Špatná zpráva pro Evropu. I Molinari dá přednost PGA Tour

  27. prosince 2018 – pv

  Týden poté, co Rory McIlroy zrevidoval své rozhodnutí nehrát v roce 2019 na European Tour se Francesco Molinari nechal slyšet, že nebude hrát na obou stranách Atlantiku a zaměří se na PGA Tour. Jako důvod uvádí zásadní změny v kalendáři zámořské túry.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení