Články na téma: European Tour

 • Thomas Pieters
  346

  Zprávy

  Pieters si v Dánsku řekl o Ryder Cup! Vyhrál tak, jak v Česku prohrál

  28. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Před týdnem na Albatrossu o titul na poslední jamce přišel, tentokrát ho v Dánsku na závěrečném greenu získal. Belgičan Thomas Pieters předvedl na Made in Denmark skvělý finiš a bramborový olympionik z Ria si výrazně řekl o pozvánku na Ryder Cup.

 • Made in Denmak
  347

  Bleskovky

  VIDEO: O Captain! My Captain! Úžasné uvítání Clarka v Dánsku

  27. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Dánští golfoví fanoušci jsou úžasní, o tom jsme se už v dosavadních ročnících turnaje Made in Denmark přesvědčili. Tentokrát si to během druhého kola letošního ročníku připomněl kapitán evropského rydercupového týmu Darren Clarke.

 • Filip Mrůzek
  348

  Bleskovky

  Skvělý Mrůzek dal opět cut, uspěly také Váňová a Frýdlová

  26. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Jen týden poté, co dal znovu po roce cut na European Tour, si Filip Mrůzek zahraje o víkendu také v tomto týdnu v Anglii. Na Bridgestone Challenge zabojoval na druhé devítce druhého kola a cut dal o ránu. Slováku Jánu Frieszovi naopak rána chyběla. Finálové kolo si pak ve Finsku na akci LET Access zahrají Šideri Váňová a Kristýna Frýdlová.

 • Tom Lewis
  349

  Bleskovky

  Po 13 jamkách byl -12! Příště to dotáhnu, slibuje zklamaný Lewis

  26. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Byl blízko historickému zápisu. Mohl se stát prvním hráčem, který na European Tour stlačil své skóre pod 60. A nejen to. Tom Lewis ve čtvrtek atakoval výsledek, který mohl být naprosto fenomenální. Jenže nakonec dostal od golfu facku.

 • Filip Mrůzek
  350

  Bleskovky

  Magická 59 odolala! Mrůzek došel v paru, Dědek dal málem eso

  25. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Hned dva hráči ve čtvrtek útočili v Evropě na magickou hranici 59 ran. Ani Tom Lewis na European Tour, ani Thomas Detry na Challenge Tour ale nakonec pod šedesát ran nezamířili. V akci pak byli Češi i Slováci a dali o sobě pořádně vědět.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení