Články na téma: European Tour

 • Tiger Woods
  351

  Zprávy

  Další Woodsovo trápení, v Dubaji začal kolem za +5

  2. února 2017 – GolfExtra.cz

  Návrat Tigera Woodse k soutěžnímu golfu zatím neprobíhá podle představ jak samotného hráče, tak jeho fanoušků. Poté, co neprošel cutem v minulém týdnu v Torrey Pines ho velmi pravděpodobně čeká podobný osud i v tomto týdnu v Dubaji. V prvním kole patřil z dopoledních flightů k nejhorším, když zahrál za 77 ran (+5).

 • Tiger Woods a Roger Federer
  352

  Bleskovky

  S Federerem Woods prohrál, teď u něj hledá inspiraci

  1. února 2017 – GolfExtra.cz

  Den před startem Omega Dubai Desert Classic se Tiger Woods vyjádřil i k nedělnímu velkému triumfu tenisty Rogera Federera na Australian Open. Jeho návrat na vrchol je pro někdejší neotřesitelnou světovou jedničku velmi inspirující.

 • Tiger Woods
  353

  Zprávy

  Dubaj v centru pozornosti. Woods se vrací na European Tour

  1. února 2017 – GolfExtra.cz

  Sedmý turnaj European Tour v aktuální sezoně přitahuje mimořádnou pozornost. Svým startem ho ozdobí Tiger Woods, který se tak týden po neúspěchu v Torrey Pines poměří s evropskou elitou. V úvodních kolech mu budou dělat společnost Danny Willett a Matt Fitzpatrick.

 • Jeunghun Wang
  354

  Zprávy

  Wang po dalším triumfu stoupá vzhůru. Teď vzývá Masters

  29. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Jeungun Wang vyhrál v Dauhá na Commercial Bank Qatar Masters svůj třetí turnaj European Tour. O svém triumfu rozhodl na první jamce play off. Na pětiparové osmnáctce zahrál birdie, zatímco jeho soupeři Joakim Lagergren a Jaco Van Zyl uhráli jen par.

 • Jeunghun Wang
  355

  Bleskovky

  Vedení na Qatar Master převzal razantním způsobem Wang

  28. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Rekordní devítka hráčů v čele leaderbordu je rozprášená. Samostatné vedení na Commercial Bank Qatar Masters převzal jediný hráč. A to razantním způsobem. Korejec Jeunghun Wang zahrál ve třetím kole -7 a s celkovým skóre -15 vede o tři rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení