Články na téma: European Tour

 • Matthew Fitzpatrick
  356

  Zprávy

  Hvězda Czech Masters zvítězila ve Švédsku, Ryder Cup má na dosah

  5. června 2016 – GolfExtra.cz

  Po loňské senzační nováčkovské sezoně se Matthew Fitzpatrick v té aktuální trochu hledal. Stačilo však začátkem tohoto týdne potvrdit účast na letošním D+D REAL Czech Masters a najednou to jde! Anglický talent ovládl švédské Nordea Masters.

 • Matthew Fitzpatrick
  357

  Bleskovky

  Dorazí na Czech Masters šampion ze Švédska? Rozhodne neděle!

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Začátkem tohoto týdne potvrdil svou účast na letošním ročníku D+D REAL Czech Masters, v neděli bude bojovat o svůj druhý titul na European Tour. Angličan Matthew Fitzpatrick je po sobotě vítězství blízko, na prvním místě si vytvořil náskok pěti ran.

 • Matthew Fitzpatrick
  358

  Zprávy

  Další hvězdy pro Czech Masters: Fitzpatrick, Sullivan a Karlsson

  3. června 2016 – Honza Fait

  Lee Westwoodem, Johnem Dalym a Jamie Donaldsonem to rozhodně na letošním D+D REAL Czech Masters nekončí. Na Albatross v polovině srpna dorazí nově také anglické hvězdy Matthew Fitzpatrick s Andym Sullivanem a hrající švédská legenda Robert Karlsson.

 • Lee Westwood
  359

  Bleskovky

  Westwoodova jízda nekončí, bojuje o 24. titul z European Tour

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  V posledních měsících o sobě dává vědět dobrými výkony. Skončil druhý na Masters, do posledního kola bojoval o titul z Wentworthu a nyní Lee Westwood začal dobře také další podnik European Tour ve Švédsku. Anglický golfista je po prvním kole jen jednu ránu za vedoucím mužem turnaje.

 • Chris Woods
  360

  Bleskovky

  Morrison má BMW i8 za eso, Wood trofej pro šampiona

  29. května 2016 – GolfExtra.cz

  Dva vítěze měl finálový den turnaje BMW PGA Championship. Tím hlavním se stal ve Wentworthu Chris Wood, který po dramatickém finiši pozvedl nad hlavu trofej pro vítěze. Slavil ale také James Morrison, který díky esu odjel ve zbrusu novém BMW i8!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení