Články na téma: European Tour

 • Graeme Storm
  356

  Zprávy

  McIlroy stíhačku nedotáhl, v JAR ho v play off porazil Storm

  15. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Angličan Graeme Storm je vítězem prvního letošního turnaje European Tour, který se pod názvem BMW SA Open konal v Jihoafrické republice. Roryho McIlroye porazil až v dramatickém rozstřelu na třetí jamce play off.

 • Jordan Smith
  357

  Bleskovky

  VIDEO: Neskutečná rána. Nováček drivoval železem 277 metrů

  15. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Jordan Smith je nováčkem European Tour, proto toho o něm zatím moc nevíme. Jeho největším úspěchem je jeho loňské první místo v moneylistu Challenge Tour, evropské druhé ligy. Tím si získal kartu o patro výš. S jistotou už ale o něm můžeme tvrdit, že umí trefit míček opravdu daleko.

 • Rory McIlroy
  358

  Zprávy

  McIlroy mocně útočil, Storm ale jeho atak ustál a stále vede

  14. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Se ztrátou tří ran na vedoucího Graema Storma nastoupí Rory McIlroy do posledního kola BMW SA Open v Jižní Africe. Oba soupeři na čele leaderbordu zahráli v sobotu 67 ran a na jejich rozestupu se nic nezměnilo.

 • Rory McIlroy
  359

  Zprávy

  Divoký den McIlroye. V JAR vede Storm, pátek nedohrán

  13. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Největší hvězda BMW SA Open Rory McIlroy prožil turbulentní pátek třináctého. Na European Tour v Jihoafrické republice donesl ve druhém kole velice pestrou skórkartu a po nedohraném dni se dělí o páté místo. Na vedoucího Graema Storma ztrácí tři rány. Později repotrérům přiznal, že bojuje se zraněním.

 • Nick Faldo
  360

  Bleskovky

  Mladík Faldo zase válel na European Tour, v JAR pokořil par

  13. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Dalo by se říci, jako za mlada! Přesně tak působil během prvního kola BMW SA Open šestinásobný major šampion Nick Faldo. Na hřišti Glendower Golf Clubu se dostal dvě rány pod par hřiště, přestože už mu je 59 let a na European Tour se objevil po skoro dvou letech.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení