Články na téma: European Tour

 • Petr Gál
  361

  Zprávy

  Gál hraje na European Tour o cut, Mrůzek níže o jamkovku

  18. května 2017 – GolfExtra.cz

  Dobře rozehrané turnaje mají v tomto týdnu na dvou nejvyšších evropských profesionálních sériích čeští hráči. Petr Gál se na European Tour dostal dvě rány pod par a hraje na Sicílii o cut. Filip Mrůzek se pak má šanci dostat v Andalusii do víkendové jamkovky.

 • Filip Mrůzek
  362

  Zprávy

  Mrůzek má radost a přiznává: Je to pro mě další škola

  15. května 2017 – Honza Fait

  Po dvou kolech pokukoval na turnaji European Tour po TOP 10, pak ale přišla tvrdá lekce. Filip Mrůzek však i přes sobotní zaváhání dosáhl na nejlepší české umístění v historii European Tour a věří, že získal další zkušenosti, které v budoucnu ještě využije.

 • Filip Mrůzek
  363

  Zprávy

  Mrůzek se zapsal do historie! Na European Tour byl 48.

  14. května 2017 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek dosáhl nejlepšího profesionálního umístění v historii českého golfu. Na turnaji European Tour v Portugalsku skončil po skvělém nedělním kole za -5 na děleném 48. místě. Tak vysoko se ještě žádný český hráč na turnaji této úrovně nikdy nedostal.

 • Filip Mrůzek
  364

  Zprávy

  Mrůzek se na European Tour propadl. Druhá devítka se nepovedla

  13. května 2017 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek prožil na European Tour špatný den. Po dvou kolech atakoval na Open de Portugal nejlepší desítku, ale po sobotě skončil na druhém konci leaderbordu. Druhá devítka na Mordago G&CC ho bude hodně mrzet.

 • Rory McIlroy
  365

  Bleskovky

  Rory hraje na The Players s bolestí. Doufá, že o nic nejde

  13. května 2017 – GolfExtra.cz

  Před The Players Rory McIlroy myslel, že bude čelit pouze nástrahám záludného hřiště TPC Sawgrass. Jenže momentálně bojuje i s bolestmi zad, kterého sužují na stejném místě, kde si na začátku sezony sedm týdnů léčil únavovou zlomeninu žebra.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení