Články na téma: European Tour

 • Danny Willett
  361

  Bleskovky

  Willett zkazil, co se dalo. Titul z Wentworthu se mu vzdálil

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Propadák. Takové bylo třetí kolo golfového BMW PGA Championship v podání Dannyho Willetta. Anglický vítěz Masters ve Wentworthu zkolaboval. Zahrál celkem pět bogey, spadl na -6 a opustil vedoucí příčky. Dopředu se naopak dostal Lee Westwood, který se před závěrečným kolem dělí o druhé místo.

 • Danny Willett
  362

  Bleskovky

  Willett se ve Wentworthu ujal vedení, Jamieson vyhrál BMW

  27. května 2016 – GolfExtra.cz

  Danny Willet už vede turnaj BMW PGA Championship v anglickém Wentworthu. Ve druhém kole podniku označovaného za vlajkovou loď European Tour zahrál čtyři rány pod par, celkově je na -10 a dělí se o první místo s Australanem Scottem Handem a Korejcem Yangem.

 • 363

  Luiten dělí ve Wentworthu vedení, vítěz Masters Willett je čtvrtý

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  Nizozemec Joost Luiten se po prvním kole BMW PGA Championship dělí o vedení. Nizozemský golfista zahrál ve Wentworthu ve čtvrtek 65 ran. O jednu ránu pozadu je letošní šampion z Augusty Danny Willett, jemuž patří čtvrtá pozice.

 • Niall Horan
  364

  Zprávy

  Fotbalisté i miláček teenagerů. Ve Wentworthu hrály celebrity

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  Nejen sport, ale i velká společenská událost. To je prestižní turnaj European Tour BMW PGA Championship. Samotnou soutěž doprovodil ve středu ve Wentworthu tradiční Pro-Am, na kterém se vedle golfistů představily i světové celebrity.

 • Rory McIlroy
  365

  Zprávy

  McIlroyovo prokletí skončilo. Poprvé ovládl Irish Open

  22. května 2016 – GolfExtra.cz

  Konečně to dokázal! Rory McIlroy poprvé v kariéře ovládl domácí Irish Open. Ve finálovém dni turnaje, který od loňského roku hostí jeho nadace, zahrál severoirský golfista tři rány pod par hřiště a s celkovým skóre -12 získal svůj první letošní titul.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení