Články na téma: European Tour

 • Filip Mrůzek
  361

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek! Na Challenge Tour bojuje o TOP 10

  6. října 2016 – GolfExtra.cz

  Skvělý vstup do Terre dei Consoli Open prožil český profesionál Filip Mrůzek. Na italském turnaji Challenge Tour zahrál tři rány pod par a pohybuje se na hraně první desítky. Naopak Klára Spilková na LET ve Francii po výsledku +6 je na chvostu leaderboardu.

 • Petr Gál
  362

  Bleskovky

  Gál vstoupil dobře do q-school, Novák je stále na dostřel

  4. října 2016 – GolfExtra.cz

  Závěrečné dva turnaje první fáze q-school rozehráli v úterý čtyři čeští hráči. Nejlépe z nich odstartoval svou cestu za vysněnou kartou na European Tour Petr Gál, který v Itálii drží se skóre -2 postupové příčky. Ostatním se hned na úvod vzdálily.

 • Alexander Levy
  363

  Bleskovky

  Levy titul v Německu nejprve odmítl, pak si ho vzal v play-off

  25. září 2016 – GolfExtra.cz

  V poklidu si kráčel pro svůj třetí titul na European Tour, pak ale Francouz Alexander Levy zaváhal. Na Porsche European Open tak musel do play-off s Angličanem Rossem Fisherem, kterého nakonec udolal na druhé jamce rozehrávky. A mohl začít slavit.

 • Jan Cafourek
  364

  Zprávy

  Cafourka těší, že se českému golfu začíná dařit: První fáze je samozřejmost

  25. září 2016 – Honza Fait

  Svou tradiční stíhací jízdou prošel do druhé fáze q-school. V rakouském Ebreichsdorfu sice Jan Cafourek v tomto týdnu dobře nezačal, ale posledním kolem mezi postupující proklouzl. Sám ale říká jasně: "Zatím není co slavit!"

 • Noční golf
  365

  Bleskovky

  Další inovace European Tour! Noční souboj na jednu jamku

  22. září 2016 – GolfExtra.cz

  European Tour se svými novinkami nekončí. Poté, co před pár dny oznámila nový formát golfového turnaje, který se uskuteční už příští rok v únoru v australském Perthu, přichází s další inovací, kterou chce přitáhnout více lidí ke golfu. A to už během British Masters!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení