Články na téma: European Tour

 • Eddie Pepperell
  366

  Bleskovky

  Byl králem Twitteru, pak řekl dost. Pepperell si smazal účet

  11. července 2016 – GolfExtra.cz

  Vloni se stal i díky účasti na Czech Masters jedním z miláčků českých golfových fanoušků. Za jeho oblibou však bylo i něco jiného. Eddie Pepperell byl totiž hvězdou golfového Twitteru, to už je však minulost.

 • Alex Noren
  367

  Bleskovky

  Noren si ve Skotsku splnil sen, kdo pojede na British Open?

  10. července 2016 – GolfExtra.cz

  Už pátý titul na European Tour v kariéře získal na Scottish Open švédský golfista Alex Noren. Podle jeho vlastních slov se však jedná o jeho dosavadní největší vítězství, pro které si došel poklidným finálovým kolem. Slavili ale i další golfisté...

 • Alex Noren
  368

  Bleskovky

  Ve Skotsku vede Švéd Noren, bitva o British Open finišuje

  9. července 2016 – GolfExtra.cz

  V neděli nepůjde na Scottish Open pouze o trofej pro vítěze, ale také pro poslední čtyři vstupenky na letošní třetí major British Open. Tu už má v kapse Švéd Alex Noren, který má po třech kolech v čele leaderboardu se skóre -12 náskok dvou ran.

 • David Horsey
  369

  Zprávy

  OBRAZEM: Peklo a úleva. Boj golfistů o cut ve Skotsku

  9. července 2016 – GolfExtra.cz

  Jak nebe a dudy. Dvě kola letošního Scottish Open snad nemohla být rozdílnější. Zatímco během úvodní rundy se golfisté trápili, bojovali s nevlídným počasím i obtížným hřištěm, během toho druhého zachraňovali, co šlo. Chybělo málo a hvězdy turnaje by rychle vypadly.

 • Phil Mickelson
  370

  Bleskovky

  Skotské hřiště zkrotlo. Cutem na něm prošel i Mickelson

  8. července 2016 – GolfExtra.cz

  Zatímco ve čtvrtek zažívali hráči na hřišti peklo, v pátek rozjeli skórovací festival. Druhé kolo Scottish Open přineslo o poznání více výsledků pod par než to první. Lépe se vedlo i Philu Mickelsonovi. Výsledek -3, celkově pak +1, mu na projití cutem nakonec stačil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení