Články na téma: European Tour

 • Sergio Garcia
  366

  Bleskovky

  V Dubaji vede před finále Garcia, nahání ho Stenson

  4. února 2017 – GolfExtra.cz

  Každým kolem se sice Sergio Garcia na Omega Dubai Desert Classic zhoršuje, stále to však stačí na to, aby před finálovým kolem vedl. Před nedělním finále má se skóre -16 tři rány náskok na Henrika Stensona. Hráči na děleném třetím místě jsou zpět o další dvě rány.

 • Omega Dubai Desert Classic
  367

  Bleskovky

  V Dubaji padaly stromy, druhé kolo se v pátek nedohraje

  3. února 2017 – GolfExtra.cz

  Odstoupení Tigera Woodse nebylo v pátek jedinou nepříjemností pro organizátory Omega Dubai Desert Classic. Hráče během celého dne trápil silný vítr, který odpoledne zesílil natolik, že musela být hra přerušena a pokračovat se bude až v sobotu.

 • Tiger Woods
  368

  Zprávy

  Tiger Woods odstoupil z turnaje v Dubaji, opět ho bolí záda

  3. února 2017 – GolfExtra.cz

  Jen hodinu před tím, než měl vstoupit do 2. kola Omega Dubai Desert Classic, Tiger Woods vzkázal, že v turnaji nebude pokračovat. Jeho agent Mark Steinberg následně řekl novinářům přímo na místě, že ve čtvrtek večer se u Woodse objevila bolest ve spodní polovině zad.

 • Darren Clarke a Thomas Bjorn
  369

  Bleskovky

  VIDEO: Neuvěřitelný socket hvězdy Czech Masters

  3. února 2017 – GolfExtra.cz

  Jsou to momenty, kdy se golfoví fanoušci potutelně usmívají a potvrzují si, že i ti nejlepší hráči na světě jsou pouze lidé. V tomto týdnu jim podobnou kratochvíli připravil Darren Clarke, když zahrál při krátké hře neuvěřitelný socket.

 • Sergio Garcia
  370

  Bleskovky

  Garcia udělal dobrý skutek a vede, Woods mezi nejhoršími

  2. února 2017 – GolfExtra.cz

  Nevěříte na karmu? Možná byste měli! Sergio Garcia v tomto týdnu udělal nečekanou radost jednomu ze svých fanoušků a ten nahoře se mu za to dost možná odměnil parádní kolem na úvod Omega Dubai Desert Classic. Populární Španěl tak v Dubaji po prvním kole vede, zatímco Tiger Woods je naopak mezi nejhoršími.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení