Články na téma: European Tour

 • Petr Gál
  366

  Bleskovky

  Další rušný týden Čechů! Tři hrají v Rakousku, dva v Belgii

  8. června 2016 – GolfExtra.cz

  Tento týden, to není z českého pohledu pouze Klára Spilková na KPMG PGA Championship. Čeští fanoušci mohou držet palce také jejím krajanům, když tři z nich se představí na European Tour nedaleko Vídně a další dva budou bojovat na Challenge Tour v Belgii.

 • Matthew Fitzpatrick
  367

  Zprávy

  Hvězda Czech Masters zvítězila ve Švédsku, Ryder Cup má na dosah

  5. června 2016 – GolfExtra.cz

  Po loňské senzační nováčkovské sezoně se Matthew Fitzpatrick v té aktuální trochu hledal. Stačilo však začátkem tohoto týdne potvrdit účast na letošním D+D REAL Czech Masters a najednou to jde! Anglický talent ovládl švédské Nordea Masters.

 • Matthew Fitzpatrick
  368

  Bleskovky

  Dorazí na Czech Masters šampion ze Švédska? Rozhodne neděle!

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Začátkem tohoto týdne potvrdil svou účast na letošním ročníku D+D REAL Czech Masters, v neděli bude bojovat o svůj druhý titul na European Tour. Angličan Matthew Fitzpatrick je po sobotě vítězství blízko, na prvním místě si vytvořil náskok pěti ran.

 • Matthew Fitzpatrick
  369

  Zprávy

  Další hvězdy pro Czech Masters: Fitzpatrick, Sullivan a Karlsson

  3. června 2016 – Honza Fait

  Lee Westwoodem, Johnem Dalym a Jamie Donaldsonem to rozhodně na letošním D+D REAL Czech Masters nekončí. Na Albatross v polovině srpna dorazí nově také anglické hvězdy Matthew Fitzpatrick s Andym Sullivanem a hrající švédská legenda Robert Karlsson.

 • Lee Westwood
  370

  Bleskovky

  Westwoodova jízda nekončí, bojuje o 24. titul z European Tour

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  V posledních měsících o sobě dává vědět dobrými výkony. Skončil druhý na Masters, do posledního kola bojoval o titul z Wentworthu a nyní Lee Westwood začal dobře také další podnik European Tour ve Švédsku. Anglický golfista je po prvním kole jen jednu ránu za vedoucím mužem turnaje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení