Články na téma: European Tour

 • Chris Woods
  371

  Bleskovky

  Morrison má BMW i8 za eso, Wood trofej pro šampiona

  29. května 2016 – GolfExtra.cz

  Dva vítěze měl finálový den turnaje BMW PGA Championship. Tím hlavním se stal ve Wentworthu Chris Wood, který po dramatickém finiši pozvedl nad hlavu trofej pro vítěze. Slavil ale také James Morrison, který díky esu odjel ve zbrusu novém BMW i8!

 • BMW PGA Championship 2016
  372

  Zprávy

  Amazing, amazing! Wentworth baví, i když mu chybí hvězda H

  29. května 2016 – Honza Fait

  Procházíte kolem Dannyho Willetta v nadživotní velikosti a připadáte si, jako byste byli v jiném světě. Omyl, vy jste v jiném světě. Turnaj BMW PGA Championship vás ohromí svou velikostí. A to i v roce, kdy se potýká s neobvyklým problémem - chybí mu hvězda s velkým H.

 • Danny Willett
  373

  Bleskovky

  Willett zkazil, co se dalo. Titul z Wentworthu se mu vzdálil

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Propadák. Takové bylo třetí kolo golfového BMW PGA Championship v podání Dannyho Willetta. Anglický vítěz Masters ve Wentworthu zkolaboval. Zahrál celkem pět bogey, spadl na -6 a opustil vedoucí příčky. Dopředu se naopak dostal Lee Westwood, který se před závěrečným kolem dělí o druhé místo.

 • Danny Willett
  374

  Bleskovky

  Willett se ve Wentworthu ujal vedení, Jamieson vyhrál BMW

  27. května 2016 – GolfExtra.cz

  Danny Willet už vede turnaj BMW PGA Championship v anglickém Wentworthu. Ve druhém kole podniku označovaného za vlajkovou loď European Tour zahrál čtyři rány pod par, celkově je na -10 a dělí se o první místo s Australanem Scottem Handem a Korejcem Yangem.

 • 375

  Luiten dělí ve Wentworthu vedení, vítěz Masters Willett je čtvrtý

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  Nizozemec Joost Luiten se po prvním kole BMW PGA Championship dělí o vedení. Nizozemský golfista zahrál ve Wentworthu ve čtvrtek 65 ran. O jednu ránu pozadu je letošní šampion z Augusty Danny Willett, jemuž patří čtvrtá pozice.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení