Články na téma: European Tour

 • Thorbjorn Olesen
  371

  Bleskovky

  Olesen nastřílel rekord v hřiště a v Turecku utekl všem

  4. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  V posledních měsících sice neoplýval bůhvíjakou formou, ale v Turecku to Thorbjorn Olesenovi zatím jde na výbornou. V pátek dokonce nastřílel rekord hřiště Carya a před víkendem si vytvořil na Turkish Airlines Open zajímavý náskok šesti ran.

 • Rory McIlroy
  372

  Zprávy

  Tiger se aspoň omluvil. McIlroy schytává kritiku za odhlášení z Turecka

  4. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy neprožívá klidný rok. V létě se do něj lidé opírali kvůli rozhodnutí nejet na olympijské hry v Riu a ani konec sezony není bez kontroverze. Severoirského golfistu nyní lidé kritizují za absenci na prvním turnaji Final Series European Tour.

 • Danny Willett
  373

  Zprávy

  Turnaj ve stínu omluvenek odstartoval, Willett zatím v Turecku nezáří

  3. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Bez Roryho McIlroye, Henrika Stensona nebo ještě dříve odhlášeného Tigera Woodse začal v Turecku první turnaj Final Series European Tour. Úvodní kolo Turkish Airlines Open zvládl nejlépe Jihoafričan George Coetzee se skóre -7. Danny Willett, jenž bojuje o celkové vítězství v sérii, na něj ztrácí pět ran.

 • Regnum Carya Golf & Spa Resort
  374

  Zprávy

  OBRAZEM: Turecká golfová pohádka i s odpalištěm na střeše vily

  2. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Turkish Airlines Open se sice letos musí obejít bez největších o(d)hlášených hvězd, ale i tak se mají fanoušci na co těšit. Hřiště v Carya Golf Clubu totiž připomíná skoro až golfovou pohádku, která nabízí dokonce i odpaliště přímo na střeše vily.

 • Rory McIlroy
  375

  Zprávy

  Další rána pro Turecko. Po Woodsovi nepřijede ani McIlroy

  30. října 2016 – GolfExtra.cz

  Měla to být jedna z vrcholných akcí golfového podzimu. V Turecku začne příští týden úvodní turnaj Final Series European Tour, na němž se měl původně představit i Tiger Woods. Turkish Airlines Open však schytává ránu za ranou. Dalším políčkem je odhlášení světové trojky Roryho McIlroye.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení