Články na téma: European Tour

 • Phil Mickelson
  371

  Zprávy

  Mickelson se otočil ke Skotům zády: Nesdílím vaše plány

  10. června 2017 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson se trochu kontroverzně navezl do organizátorů Scottish Open, jehož byl v minulosti častým hostem a také vítězem v roce 2013. Turnaj prý nebude hrát, pokud bude i nadále rotovat po tolika hřištích. Počínaje letošním rokem.

 • Filip Mrůzek
  372

  Zprávy

  Obrovská škoda! Mrůzkovi na ET utekl cut, který už měl v kapse

  9. června 2017 – GolfExtra.cz

  Tohle je pešek! Filip Mrůzek měl fantasticky rozehrané 2. kolo turnaje European Tour v Rakousku a v jednu chvíli útočil na TOP 20. Jenže druhá polovina se mu nepovedla a o všechny rány, které do té doby nahrál, přišel. Cut nakonec nedal kvůli bogey na poslední jamce.

 • Rory McIlroy trick shot
  373

  Bleskovky

  Pošlete Rorymu trick shot, pozve vás na Pro-Am

  9. června 2017 – GolfExtra.cz

  Sníte o tom si zahrát na stejném turnaji jako Rory McIlroy? Teď máte šanci! Sice pouze v Pro-Amu, ale i tak. Navíc na pozvání samotného druhého hráče světa. Co pro to musíte udělat? Natočit trickshotové video, které se bude McIlroyovi líbit ze všech nejvíc.

 • Filip Mrůzek
  374

  Zprávy

  Mrůzek a Gál mají v Rakousku šanci, v Belgii české Waterloo

  8. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nezačali nejlépe, přesto nejsou po prvním kole turnaje European Tour v Rakousku bez šance. Filip Mrůzek a Petr Gál ještě mají šanci dát na Lyoness Open cut, což se o ostatních českých hráčích na turnajích první a druhé evropské ligy říci nedá.

 • Filip Mrůzek
  375

  Zprávy

  3 Češi hrají na European Tour, dva o level níž

  7. června 2017 – Honza Fait

  Výrazně české zastoupení bude mít v tomto týdnu český golf na dvou nejprestižnějších evropských golfových okruzích. Hned tři se díky pozvánkám Relmostu představí v Rakousku, kde se hraje European Tour, a dva zkusí štěstí na Challenge Tour v Belgii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení