Články na téma: European Tour

 • Ernie Els
  376

  Zprávy

  Rekord v Kataru, v čele devět hráčů. Dědek lepší o šest ran

  27. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Hned devítka hráčů okupuje čelo leaderboardu po druhém kole Commercial Bank Qatar Masters, což je rekord European Tour. Velký sešup dolů zažil po skvělém úvodním dnu Graeme McDowell. V pátek zahrál +3 a spadnul ze třetího na 45. místo. Petr Dědek si skórkartu oproti prvnímu kolu vylepšil o šest ran.

 • Graeme McDowell
  377

  Zprávy

  G-Mac prožil v Kataru parádní start, Dědek na úvod nestačil

  26. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Parádní první kolo v roce 2017 si v Kataru připsal Graeme McDowell. A dokonce by mu stačila jen úvodní devítka. S výsledkem 66 (-6) je po úvodním dni Commercial Bank Qatar Masters dělený třetí, na vedoucího Velšana Bradleyho Dredge ztrácí dvě rány.

 • Petr Dědek
  378

  Zprávy

  Letos poprvé European Tour s Čechem, využije kedíka Darrena Clarka

  25. ledna 2017 – Honza Fait

  V tomto týdnu mohou poprvé v tomto roce čeští golfoví fanoušci na European Tour fandit českým barvám. Na Commercial Bank Qatar Masters se v Dauhá představí Petr Dědek jr., pro kterého se bude jednat už o dvanáctý start na nejprestižnějších evropském okruhu.

 • Tommy Fleetwood
  379

  Zprávy

  Chip-in eaglem k titulu, Fleetwood slaví po více jak třech letech

  22. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Dlouho to vypadalo, že o titul v Abú Zabí budou bojovat jiní. Pak se ale Tonny Fleetwood na druhé devítce finálového kola nastartoval ke skvělému výkonu a šampionem Abu Dhabi HSBC Championship se stal on. Na European Tour se raduje z vítězství po více jak třech letech.

 • Dustin Johnson
  380

  Zprávy

  DJ se v Abú Zabí nastartoval, před finále ztrácí jedinou ránu

  21. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Abu Dhabi HSBC Championship možná bude mít zase po roce amerického šampiona. Na Rickie Fowlera má velkou šanci navázat Dustin Johnson, který se díky skvělému sobotnímu třetímu kolu dostal do boje o titul.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení