Články na téma: Filip Mrůzek

 • Michal Pospíšil
  1

  Zprávy

  PARÁDA! Na Challenge Tour na Kaskádě dali cut čtyři Češi

  24. května 2019 – haf

  Hned čtyři čeští golfisté si zahrají na D+D REAL Czech Challenge také o víkendu. Cutem na akci Challenge Tour na Kaskádě prošli Filip Mrůzek, Stanislav Matuš, Petr Gál a Michal Pospíšil. Jedná se o vyrovnání druhého největšího počtu Čechů v cutu na Challenge Tour v historii.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Mrůzek dal v klidu cut, Gál se málem vyřadil pomalou hrou

  24. května 2019 – pv

  Už po dohrání dopoledních flightů bylo jasné, že Česko bude mít na druhém letošním domácím turnaji Challenge Tour o víkendu minimálně dvojnásobné zastoupení než před dvěma týdny na Zbraslavi, kdy postoupil pouze Stanislav Matuš. Na D+D REAL Challenge na Kaskádě vybojovali cut Filip Mrůzek i Petr Gál.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  Vydařený start na Kaskádě. Mrůzek a Gál za -1. Matuš a Suchan v paru

  23. května 2019 – pv

  Ve větrném a chladném počasí rozjeli čeští hráči velmi nadějně turnaj D+D REAL Czech Challenge na brněnské Kaskádě. Před druhým kolem jsou nad hranicí cutu hned čtyři a další zaostává o jednu ránu. Nejlépe se vedlo odpoledne Filipu Mrůzkovi a Petru Gálovi, kteří zahráli 70 ran a se skóre -1 dělí 23. místo.

 • Michal Pospíšil
  4

  Zprávy

  Na Slavkově vyhrál Pospíšil, slaví první titul mezi profíky

  17. května 2019 – haf

  Úvodní turnaj nové sezony Moneta Czech PGA Tour vyhrál na Slavkově u Brna Michal Pospíšil. Ten zvládl obě kola turnaje Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy za 66 ran a s celkovým skóre -12 vyhrál o ránu před Filipem Mrůzek. Bylo to ale obrovské drama!

 • Filip Mrůzek
  5

  Bleskovky

  Na Slavkově vede Mrůzek, Vítů dala cut na LETAS

  16. května 2019 – haf

  Prvním letošním turnajem na Slavkově u Brna odstartoval nový ročník Moneta Czech PGA Tour, do kterého vstoupil nejlépe Filip Mrůzek. Z golfistek na mnoha frontách pak slaví dílčí úspěchy pouze Kateřina Vlašínová a amatérka Gabriela Roberta Vítů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení