Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Mrůzek slaví další vítězství, ovládl turnaj na Albatrossu

  10. července 2018 – haf

  Už druhý letošní domácí titul získal v úterý na Albatrossu nedaleko Prahy Filip Mrůzek. Poté, co zvítězil na úvodním turnaji letošní sezony Moneta Czech PGA Tour na Slavkově, byl nejlepší ze všech také na dvoukolovém Czech PGA SmartWings Championship.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Zbraslav Mrůzkovi nepřeje. Po roce tu opět nedal cut

  6. července 2018 – Petr Vlček

  Filip Mrůzek už má Prague Golf Challenge za sebou. Bohužel. Na Zbraslavi si opět zahrál jen dvě kola, stejně jako před rokem. Nevyužil tak výbornou formu, se kterou se na posledních třech startech na Challenge Tour dostal pokaždé do TOP 25.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  Více mi sedí těžká hřiště, přiznává skvěle hrající Mrůzek

  3. července 2018 – Honza Fait

  Ještě nikdy neměl český hráč tak báječně rozehranou sezonu na Challenge Tour. Filip Mrůzek má letos na svém kontě čtyři odehrané turnaje, na všech skončil pod parem, třikrát dal cut a může pomýšlet na zisk plné karty pro další rok. Jisté ale rozhodně nic nemá.

 • Filip Mrůzek
  4

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek zahrál ve Skotsku opět pod par, skončil 19.

  24. června 2018 – haf

  Velmi důležitý turnaj s ohledem na celou sezonu za sebou má Filip Mrůzek. Ten si na SSE Scottish Challenge došel pro dělené devatenácté místo a získal spoustu bodů do žebříčku Challenge Tour. Díky tomu se přiblížil zisku plné karty pro příští rok.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Mrůzek bušil na bránu TOP 10, pak ale ve Skotsku ztrácel

  23. června 2018 – haf

  Sice si na SSE Scottish Hydro Challenge polepšil o ránu a pět míst, přesto je to s ohledem na vývoj třetího kola turnaje Challenge Tour málo. Filip Mrůzek totiž v jednu chvíli už proklouzl do elitní desítky, nakonec se ale před finále musí spokojit s dělenou 22. příčkou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení