1

Bleskovky

Pět Čechů si pod Alpami zahraje další díl Challenge Tour

17. července 2019 – pv

Od čtvrtka do neděle pokračuje v Rakousku série Challenge Tour, tentokrát hned s pěti Čechy. Turnaje Euram Bank Open v Golf Clubu Adamstal se zúčastní Stanislav Matuš, Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a Aleš Kořínek.

• Jan Cafourek
    2

Zprávy

Matuš útočil na elitní desítku, Cafourek dal cut šestimetrákem

5. července 2019 – Honza Fait

Dva Češi si zahrají na D+D REAL Slovakia Challenge finálová kola. Do víkendu si proklestili cestu Stanislav Matuš a Jan Cafourek, Filip Mrůzek naopak nešťastně končí. Nejlepším domácím hráčem byl 17letý amatér Pavol Mach, na cut mu chyběla jediná rána.

• Filip Mrůzek
    3

Zprávy

Z Čechů pod parem pouze Matuš a Mrůzek, slovenský prapor drží Mach

4. července 2019 – Petr Vlček

Stanislav Matuš je po 1. kole nejlepším českým golfistou v průběžném pořadí D+D REAL Slovakia Challenge na Penati. Se svým skóre -3 je na děleném 25. místě. Jen o ránu hůře zahrál amatér Pavol Mach, který je na děleném 43. místě nejlepším z domácích hráčů.

• Petr a Filip Mrůzkovi
    4

Zprávy

Mrůzkovi jdou do boje! Challenge Tour okoření účast otce a syna

3. července 2019 – Honza Fait

V Americe, kde jsou tradiční golfové rody, to není až tak neobvyklé. Ale v Evropě, o to více na úrovni Challenge Tour, se jedná o skutečně výjimečnou událost. Na D+D REAL Slovakia Challenge se v tomto týdnu představí ve startovním poli otec a syn. Petr a Filip Mrůzkovi.

5

Zprávy

Mrůzek skončil v Itálii dělený jednadvacátý, vyhrál Jordan

30. června 2019 – haf

Velmi dobrý turnaj za sebou má na Challenge Tour Filip Mrůzek. Český golfový profesionál obsadil na Italian Challenge Open se skóre -9 dělené jednadvacáté místo, když se ve všech čtyřech kolech dostal pod par. Vyhrál Angličan Matthew Jordan.