Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Filip Mrůzek se v Q-school drží na špici, po druhém kole je druhý

  11. září 2019 – haf

  Parádně rozehrané to má v polovině turnaje první fáze Q-School European Tour český golfový profesionál Filip Mrůzek. Ten je po 36 odehraných jamkách ve Fleesensee osm ran pod parem, což stačí na druhé místo. Do druhé fáze postoupí kolem dvaceti hráčů.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Filip Mrůzek vstoupil parádně do Q-school European Tour

  10. září 2019 – haf

  Báječné první kolo prožil na úvod turnaje první fáze Q-school v německém Fleesensee český profesionál Filip Mrůzek. Hráč Relmostu se dokonce po rundě za 66 ran (-6) ujal v době dohrání průběžného vedení, ale to není to hlavní, o co v kvalifikační škole běží.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš skvěle zabojoval. Na závěr si v Belgii hodně polepšil

  1. září 2019 – pv

  Parádní kolo na konec si schoval Stanislav Matuš na turnaji Challenge Tour v Belgii. Na KPMG Trophy v Paalu zahrál v neděli 65 ran (-6) a se skóre -15 se posunul na konečné dělené 21. místo. Filip Mrůzek končil rundou za 70 ran a se skóre -11 obsadil dělené 53. místo.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Mrůzek si v Belgii pohoršil. Matuš zahrál potřetí stejně

  31. srpna 2019 – pv

  Filip Mrůzek se na Challenge Tour v Belgii propadl z děleného čtvrtého místa, které držel po 36 jamkách, až do čtvrté desítky. V sobotu zahrál na KPMG Trophy 72 ran (+1). Se skóre -10 se k němu na jednu ránu přiblížil Stanislav Matuš. Ten zahrál i třetí kolo za 68 ran (-3).

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Mrůzka dabláč nerozhodil, v Belgii je po 2. kole dělený čtvrtý

  30. srpna 2019 – haf

  Filip Mrůzek pokračuje v na KPMG Trophy ve skvělých výkonech. Po prvním kole, ve kterém chvíli dokonce vedl, zvládl v Belgii také druhé kolo a před víkendem je dvě rány od prvního místa. Cutem, který byl na přísném skóre -5, prošel také Stanislav Matuš.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení