Články na téma: Filip Mrůzek

 • Václav Brejla
  1

  Zprávy

  Stojí za Mrůzkem a říká: Filip je pro mě český Tiger

  6. února 2018 – Honza Fait

  ​Je jedním z důležitých lidí kolem Filipa Mrůzka, kterého podporuje na vysněné cestě do golfové první ligy. Václav Brejla, bývalý automobilový závodník, dnes šéf společnosti Auto Brejla, navíc ten sen sní společně s ním. Čistě z vlastních pohnutek – golf ho s Filipem Mrůzkem baví mnohem víc.

 • Michal Pospíšil
  2

  Zprávy

  Pospíšil poskočil do TOP 10, cut dal také Příhoda

  23. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Michal Pospíšil má skvěle rozehraný druhý turnaj letošní Pro Golf Tour v Egyptě. Před středečním finálovým kolem mu patří dělená osmá příčka, když na první místo ztrácí jen čtyři rány. Cutem prošel také Martin Příhoda, překvapivě naopak končí Filip Mrůzek.

 • Michal Pospíšil
  3

  Zprávy

  Čechy přibrzdily dabláče, Pospíšil s Mrůzkem jsou pod parem

  22. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Do druhého turnaje nové sezony Pro Golf Tour vstoupili z českých hráčů opět nejlépe Michal Pospíšil s Filipem Mrůzkem, kteří se dostali pod par hřiště, přestože oba zaznamenali jedno double bogey. Martin Příhoda s Cyrilem Sukem naopak skončili v plusových číslech.

 • Filip Mrůzek
  4

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek ukočíroval vítr, v Egyptě skončil 5.

  18. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Parádní vstup nejen do nové sezony Pro Golf Tour ale i do celého golfového roku 2018 prožil v Egyptě Filip Mrůzek. Ten se jako jeden z mála dokázal ve finálovém kole Red Sea Egyptian Classic vyrovnat se silným větrem a se skóre -4 si došel pro páté místo.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Cut v Egyptě dal pouze Mrůzek, útočí na TOP 10

  17. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Ze čtyř českých hráčů si finálové kolo prvního turnaje nové sezony Pro Golf Tour zahraje pouze Filip Mrůzek. Ve čtvrtek bude navíc atakovat umístění v elitní desítce. Pro Michala Pospíšila, Martina Příhodu a Cyrila Suka naopak turnaj po dvou kolech skončil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení