Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Nejlepší Češi na Kuňce byli Mrůzek a Zach, vyhrál 17letý Korejec

  27. května 2018 – Honza Fait

  Filip Mrůzek doufal v lepší nedělní výkon, Šimon Zach si naopak těžko mohl představit lepší. Ve finále to pro oba dva znamenalo na D+D REAL Czech Challenge se skóre -7 dělené 25. místo. Z vítězství se na Kunětické Hoře radoval teprve 17letý Korejec Minkyu Kim (-20).

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek pokračuje ve své jízdě, je v TOP 10

  26. května 2018 – Honza Fait

  Filip Mrůzek pokračuje na D+D REAL Czech Challenge v parádních výkonech. I ve 3. kole se dostal pod sedmdesát a s celkovými skóre -8 dělí před nedělním finále fantastickou 10. příčku. Zbylým čtyřem Čechům, kteří dali cut, se v sobotu na Kunětické Hoře tolik nedařilo.

 • Aleš Kořínek
  3

  Zprávy

  Velký český golfový den! Na Kuňce dalo cut PĚT Čechů

  25. května 2018 – Honza Fait

  Tak tohle ještě český golf nepamatuje! Na sedmém ročníku turnaje D+D REAL Czech Challenge dalo hned pět domácích hráčů cut. O víkendu si pod Kunětickou horou zahrají Filip Mrůzek, Aleš Kořínek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a amatér Šimon Zach.

 • Filip Mrůzek
  4

  Zprávy

  SENZACE! Mrůzek rozstřílel Kuňku, útočí na TOP 10

  25. května 2018 – Honza Fait

  ​Před druhým kolem chtěl po průměrném prvním dát na Kunětické Hoře především cut. Když se ale Filip Mrůzek v pátek na D+D REAL Czech Challenge rozehrál ke skvělému golfu, začal myslet mnohem výš. Vyplatilo se. Před víkendem může pomýšlet na nejvyšší příčky.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Mrůzek po novém maximu: Nemám teď slabé ani silné stránky

  22. května 2018 – GolfExtra.cz

  V posledních týdnech jeho forma roste jako počet míčků ve vysokém roughu na Kunětické Hoře. Filip Mrůzek si připsal nejlepší umístění na Challenge Tour v kariéře a ovládl také úvodní turnaj domácí Moneta Czech PGA Tour. Nyní chce pokračovat v tomto trendu na Kuňce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení