Články na téma: Filip Mrůzek

 • Stanislav Matuš
  1

  Bleskovky

  Pět Čechů si pod Alpami zahraje další díl Challenge Tour

  17. července 2019 – pv

  Od čtvrtka do neděle pokračuje v Rakousku série Challenge Tour, tentokrát hned s pěti Čechy. Turnaje Euram Bank Open v Golf Clubu Adamstal se zúčastní Stanislav Matuš, Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a Aleš Kořínek.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Matuš útočil na elitní desítku, Cafourek dal cut šestimetrákem

  5. července 2019 – Honza Fait

  Dva Češi si zahrají na D+D REAL Slovakia Challenge finálová kola. Do víkendu si proklestili cestu Stanislav Matuš a Jan Cafourek, Filip Mrůzek naopak nešťastně končí. Nejlepším domácím hráčem byl 17letý amatér Pavol Mach, na cut mu chyběla jediná rána.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  Z Čechů pod parem pouze Matuš a Mrůzek, slovenský prapor drží Mach

  4. července 2019 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš je po 1. kole nejlepším českým golfistou v průběžném pořadí D+D REAL Slovakia Challenge na Penati. Se svým skóre -3 je na děleném 25. místě. Jen o ránu hůře zahrál amatér Pavol Mach, který je na děleném 43. místě nejlepším z domácích hráčů.

 • Petr a Filip Mrůzkovi
  4

  Zprávy

  Mrůzkovi jdou do boje! Challenge Tour okoření účast otce a syna

  3. července 2019 – Honza Fait

  V Americe, kde jsou tradiční golfové rody, to není až tak neobvyklé. Ale v Evropě, o to více na úrovni Challenge Tour, se jedná o skutečně výjimečnou událost. Na D+D REAL Slovakia Challenge se v tomto týdnu představí ve startovním poli otec a syn. Petr a Filip Mrůzkovi.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Mrůzek skončil v Itálii dělený jednadvacátý, vyhrál Jordan

  30. června 2019 – haf

  Velmi dobrý turnaj za sebou má na Challenge Tour Filip Mrůzek. Český golfový profesionál obsadil na Italian Challenge Open se skóre -9 dělené jednadvacáté místo, když se ve všech čtyřech kolech dostal pod par. Vyhrál Angličan Matthew Jordan.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení