Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  6

  Bleskovky

  Mrůzek skončil v Egyptě pátý, nehrající Kořínek na Gecku čtvrtý

  1. února 2019 – haf

  Filip Mrůzek musí litovat nepovedeného úvodního kola na Mediterranean Tour Opening Event, jinak totiž hrál v egyptském Dreamland Golf Clubu parádní golf. Stačilo to ale pouze na dělené páté místo. Aleš Kořínek skončil o příčku lépe ve Španělsku, kde se však druhé a zároveň finálové kolo kvůli silnému dešti nehrálo.

 • Filip Mrůzek
  7

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek! Rozstřílel hřiště a v Egyptě si zahraje o titul

  31. ledna 2019 – haf

  První soutěžní kolo v roce 2019 se Filipu Mrůzkovi příliš nevydařilo, v tom druhém si ale na Mediterranean Tour Opening Event spravil náladu. Ve čtvrtek totiž zahrál hřiště v Dreamland Golf Clubu o 11 ran lépe za 63 ran (-9) a dotáhl se na špici leaderboardu. Je dělený pátý.

 • Ondřej Lieser
  8

  Zprávy

  Světu vládne nová jednička. Jak si vedou v žebříčku Češi?

  22. října 2018 – pv

  Pondělní vydání světového žebříčku nabídlo letos už čtvrtou světovou jedničku. Poprvé v kariéře stanul na jeho vrcholu Američan Brooks Koepka, který sesadil krajana Dustina Johnsona. A jak jsou na tom v OWGR po sezóně Češi? Stále jim vládne Ondřej Lieser.

 • Filip Mrůzek
  9

  Zprávy

  Mrůzek a Matuš míří do kategorie 14, co to pro ně znamená?

  9. října 2018 – Honza Fait

  Na letošní ročník Challenge Tour se dá z českého pohledu dívat mnoha způsoby, ale rozhodně to byla sezona přelomová. Do té další totiž vůbec poprvé v historii půjdou dva hráči - Filip Mrůzek a Stanislav Matuš - s hracími kartami, které si sami svými výkony vybojovali.

 • Ondřej Lieser
  10

  Zprávy

  Lieser si spravil náladu, ovládl finále na Kaskádě

  29. září 2018 – haf

  Začátkem tohoto týdne musel přijmout golfovou porážku na Pro Golf Tour, kde si ve finálovém turnaji nevybojoval kartu na Challenge Tour. Ondřej Lieser si ale v druhé polovině týdne spravil chuť a náladu na Kaskádě, kde naopak vyhrál finále Moneta Czech PGA Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení