Články na téma: Filip Mrůzek

 • Michal Pospíšil
  6

  Zprávy

  Na Slavkově vyhrál Pospíšil, slaví první titul mezi profíky

  17. května 2019 – haf

  Úvodní turnaj nové sezony Moneta Czech PGA Tour vyhrál na Slavkově u Brna Michal Pospíšil. Ten zvládl obě kola turnaje Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy za 66 ran a s celkovým skóre -12 vyhrál o ránu před Filipem Mrůzek. Bylo to ale obrovské drama!

 • Filip Mrůzek
  7

  Bleskovky

  Na Slavkově vede Mrůzek, Vítů dala cut na LETAS

  16. května 2019 – haf

  Prvním letošním turnajem na Slavkově u Brna odstartoval nový ročník Moneta Czech PGA Tour, do kterého vstoupil nejlépe Filip Mrůzek. Z golfistek na mnoha frontách pak slaví dílčí úspěchy pouze Kateřina Vlašínová a amatérka Gabriela Roberta Vítů.

 • Filip Mrůzek
  8

  Zprávy

  Hrál jsem jak prase, ulevil si Mrůzek. Byl rád, že nedal eso

  10. května 2019 – Petr Vlček

  Velké vystřízlivění prožil v pátek na Prague Golf Challenge Filip Mrůzek. Po prvním kole za 70 ran přidal ve druhém osm úderů. S celkovým skóre +4 bylo jasné, že si víkendová kola nezahraje. Stejně na tom byl po dohrání i Daniel Suchan, který měl k cutu docela blízko ještě na druhé páteční devítce.

 • Filip Mrůzek
  9

  Zprávy

  Kvalitní start Mrůzka s Matušem. Skvělý finiš Suchana

  9. května 2019 – pv

  Filip Mrůzek a Stanislav Matuš potvrdili svorně role největších domácích favoritů turnaje Prague Golf Challenge, když na Zbraslavi zahráli první kolo za -2. Stačí to na dělené 30. místo a hodnocení obou bylo téměř totožné. Tohle byl dobrý start do turnaje.

 • Dětská akademie Zbraslav
  10

  Bleskovky

  Vydařená akademie na Zbraslavi nadchla děti i profíky

  9. května 2019 – pv

  Na proslulých Himálajích Prague City Golf klubu na Zbraslavi, největší puttovací ploše v České republice, se ve středu před turnajem Prague Golf Challenge konala dětská akademie. Akce, které se zúčastnily také dvě největší domácí hvězdy turnaje Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, se soudě dle nadšení dětí a jejich velkého počtu mimořádně vydařila.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení