Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  6

  Zprávy

  Češi par nepokořili, nejlépe začali Mrůzek a Pospíšil

  16. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Úvodní kolo prvního turnaje nové sezony Pro Golf Tour se českým golfistům příliš nepovedlo. Na Red Sea Egyptian Classic v Sokhna Golfclubu začali nejlépe Filip Mrůzek s Michalem Pospíšilem, kteří zahráli za +1. Martin Příhoda s Cyrilem Sukem ztrácejí výrazně více.

 • Cyril Suk
  7

  Bleskovky

  V Egyptě startuje Pro Golf Tour, i se čtyřmi Čechy

  15. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  První turnajem odstartuje v úterý letošní ročník Pro Golf Tour, na které vloni vybojoval Stanislav Matuš plnou kartu na Challenge Tour. Do letošního Red Sea Egyptian Classic zasáhnou hned čtyři čeští hráči.

 • Filip Mrůzek
  8

  Zprávy

  Mega šťastnej Mrůzek dřel i relaxoval: Měl jsem obrovské rezervy

  10. ledna 2018 – Honza Fait

  Má za sebou rok, který sice nebyl úplně podle jeho představ, ale hodně mu dal. Filip Mrůzek na Challenge Tour končil často těsně pod hranicí cutu, kterou z deseti případů pokořil jen dvakrát. Na prahu nové sezony ale věří v lepší zítřky. I díky pohodě v osobním životě.

 • Filip Mrůzek a Štěpánka
  9

  Bleskovky

  Mrůzkovo životní birdie? Zasnoubil se v Rakousku

  2. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Konec roku se Filip Mrůzek rozhodl strávit v rakouském Kaprunu a nešlo pouze o lyžovačku. Pro svou přítelkyni Štěpánku Čížkovou si totiž připravil jedno nečekané překvapení, když před ní poklekl a požádal ji o ruku. A Štěpánka pak řekla ano!

 • Stanislav Matuš
  10

  Bleskovky

  Matušovi se šance vzdálila, Mrůzek odstoupil

  6. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  V druhé fázi letošní Q-school European Tour po třetím kole pokračuje už pouze jeden český golfista. Filip Mrůzek totiž v pondělí ze hry odstoupil, šanci na postup do finálové fáze tak má už jen Stanislav Matuš. I u něho se ale po pondělku zmenšila.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení