Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  6

  Zprávy

  Na Ypsilonce vyhrál Mrůzek, celou CzechOne Tour Lieser

  14. října 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední turnaj letošní sezony CzechOne Tour vyhrál na liberecké Ypsilonce Filip Mrůzek. Výsledky CzechOne Top Players Invitational by Ypsilonka & by Golfista roku už ale nic nemohly změnit na celkovém triumfu Ondřeje Liesera.

 • Stanislav Matuš
  7

  Zprávy

  Matuš na Kaskádě dominoval, Mrůzkův finiš nestačil

  7. října 2017 – GolfExtra.cz

  Již před třetím finálovým kolem bylo jasné, kdo si jde na Kaskádě pro triumf ve finále Moneta Czech PGA Tour. Stanislav Matuš měl po dvou kolech náskok osmi ran před Filipem Mrůzkem, a ten si v sobotu s přehledem pohlídal.

 • Stanislav Matuš
  8

  Zprávy

  Matuš dál řádí na Kaskádě, q-school Čechům nevyšla

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Na Kaskádě i přes nepříznivé větrné počasí pokračuje dominance Stanislava Matuše, který po dvou kolech finále Moneta Czech PGA Tour vede už o osm ran. Špatné zprávy ale dorazily z Itálie, kde ani jeden z Čechů nepostoupil do druhé fáze q-school European Tour.

 • Stanislav Matuš
  9

  Bleskovky

  Matuš rozstřílel Kaskádu, stíhají ho Mrůzek a Nič

  5. října 2017 – GolfExtra.cz

  Svou skvělou letošní formu zatím potvrzuje na finále domácí Moneta Czech PGA Tour Stanislav Matuš. Ten je po prvním kole závěrečného turnaje na Kaskádě v jasném vedení, když zahrál rekord hřiště 63 ran (-9). Druhý je po prvním kole Filip Mrůzek (-5), třetí Petr Nič (-4).

 • Filip Mrůzek
  10

  Zprávy

  Skvělý závěr posunul Mrůzka do druhé fáze q-school

  15. září 2017 – GolfExtra.cz

  Mise splněna! Filip Mrůzek zvolil, jako již tradičně, pro první fázi q-school European Tour německé Fleesensee a udělal dobře. Po lehkém zaváhání ve třetím kole vystřihl v tom finálovém kolo za 69 ran a postoupil do druhé fáze. Se skóre -4 obsadil dělenou osmou příčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení