Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  6

  Zprávy

  Mrůzek ovládl Slovak Championship Open. Lieser druhý

  11. září 2018 – pv

  Filip Mrůzek si na Penati připsal další letošní triumf. Na dvoukolovém Slovak Championship Open 2018 zvítězil s náskokem čtyř ran před dalším českým profesionálem Ondřejem Lieserem. Za domácím Adamem Puchmelterem skončil čtvrtý Jan Cafourek.

 • Filip Mrůzek
  7

  Zprávy

  Češi ve Francii neuspěli, Mrůzek se loučil parem

  31. srpna 2018 – haf

  Další turnaj Challenge Tour českým golfistům nevyšel. Ani Filip Mrůzek, ani Stanislav Matuš neprošli na francouzském Cordon Golf Open cutem, když byli oba dva v těžké pozici už po prvním kole. V tom druhém se více dařilo Mrůzkovi, který došel alespoň v paru.

 • Filip Mrůzek
  8

  Zprávy

  Špatný start ve Francii. Mrůzka i Matuše čeká těžký boj o cut

  30. srpna 2018 – pv

  Filip Mrůzek i Stanislav Matuš jsou po prvním kole Cordon Golf Open ve Francii daleko za pozicemi, ze kterých se po pátku bude postupovat do finálových kol. Oba čeští profesionálové zahráli ve čtvrtek +4 a budou potřebovat radikální zlepšení, aby na dalším turnaji Challenge Tour prošli cutem.

 • Filip Mrůzek
  9

  Zprávy

  Držel jsem krok, těšilo Mrůzka. Jen ta prokletá sedmnáctka

  25. srpna 2018 – pv

  Filip Mrůzek byl na Albatrossu z českých hráču nejblíže postupu do víkendových kol. Tři jamky v samém závěru ho ale o cut připravily, především double bogey na sedmnáctce, které je jeho definitivně neoblíbenou jamkou. Po Czech Masters ale našel také několik pozitiv.

 • Filip Mrůzek
  10

  Zprávy

  Víkend na Czech Masters bude bez Čechů. Nejblíže byl Mrůzek

  24. srpna 2018 – Petr Vlček

  Víkendová kola D+D REAL Czech Masters se budou muset k lítosti domácích fanoušků obejít bez českých hráčů. Po prvním kole to měli směrem k cutu dobře minimálně tři z nich, ale nadějný čtvrtek nedokázal nikdo přetavit v postup.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení