Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  106

  Zprávy

  Do q-school vstoupil dobře Mrůzek, Cafourek se trápil

  12. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jedna z nejkratších, ale zároveň možná nejtěžších a nejriskantnějších cest na European Tour vypukla. Dvěma turnaji odstartovala v úterý úvodní fáze q-school evropské série a v německém Fleesensee se z českých hráčů dařilo pouze Filipu Mrůzkovi.

 • Filip Mrůzek
  107

  Bleskovky

  Mrůzek nedal v Anglii cut o bod, Gál o dva

  9. září 2017 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek má v posledních týdnech opravdového peška. Na D+D REAL Czech Masters v rámci European Tour nedal cut o ránu, v tomto týdnu na Challenge Tour v Anglii mu na stablefordovém turnaji chyběl bod. A podobné byly i okolnosti kolem počasí.

 • Filip Mrůzek
  108

  Bleskovky

  Mrůzek s Gálem dělí na Bridgestone Challenge 60. místo

  7. září 2017 – GolfExtra.cz

  Po prvním kole turnaje Challenge Tour v anglickém Lutonu jsou Filip Mrůzek s Petrem Gálem na děleném 60. místě. Oba mají shodně skóre +5. Nikoliv však ran nad par, ale bodů, protože Bridgestone Challenge se hraje modifikovaným stablefordovým formátem.

 • Filip Mrůzek
  109

  Zprávy

  Mrůzek, Gál a Friesz si chtějí v Anglii spravit náladu

  6. září 2017 – GolfExtra.cz

  V minulém týdnu jeli na Albatross s velkým očekáváním, ta ale nikdo z nich nenaplnil. Především pro Filipa Mrůzka s Petrem Gálem byl brzký konec na D+D REAL Czech Masters velkým zklamáním, i Ján Friesz ale doufal, že zde nakopne špatnou sezonu. Nyní mají šanci v Anglii.

 • Filip Mrůzek
  110

  Zprávy

  Mrůzek je po 1. kole třináctý, Dědek dělil druhé místo

  31. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když ve čtvrtek odpoledne svítilo u Petra Dědka jr. během prvního kola D+D REAL Czech Masters dělené druhé místo, začalo se na Albatrossu nahlas šeptat o senzaci. V závěru ale Dědkovi trochu došel dech, a tak je nejlepším Čechem po prvním kole Filip Mrůzek (-3, T14).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení