Články na téma: Filip Mrůzek

 • Koláč Czech Challenge
  106

  Bleskovky

  OBRAZEM: Zuska, Mrůzek, Dědek a Valášek na Kuňce

  31. května 2017 – GolfExtra.cz

  Na Kunětické Hoře zahráli podobné výsledky. Zatímco pro některé z nich se ale jednalo o pozitivní impulsy směrem k budoucnosti, jiní byli zklamaní. Jedno ale platí pro všechny, nikdo neodešel z ostudou.

 • Filip Mrůzek
  107

  Zprávy

  Mrůzek začal čtyřmi birdie, ale končí: Možná jsem přehraný

  26. května 2017 – Honza Fait

  Byl jednou z hlavních nadějí český fanoušků na Kunětické Hoře, na D+D REAL Czech Challenge ale Filip Mrůzek končí předčasně. Během úvodních dvou kol se spíše trápil a zaskvěl se pouze v úvodu druhé rundy, kdy se nadechl k záchraně. Dech ale neudržel.

 • Filip Mrůzek
  108

  Zprávy

  Filip Mrůzek relaxoval na Spartě, Kuňku si nechce zkracovat

  23. května 2017 – Honza Fait

  Má za sebou turnaj blbec. V Andalusii hrál v minulém týdnu svůj stabilně dobrý golf, přesto jel Filip Mrůzek domů s nepořízenou. Potopila ho jedna jediná jamka. Po krátkém odpočinku věří, že ho v tomto týdnu na Kunětické Hoře nic podobného nepotká.

 • Filip Mrůzek
  109

  Zprávy

  Gálovi nestačilo na cut ani -4, Mrůzka potopila šestnáctka

  19. května 2017 – GolfExtra.cz

  Tak tohle je obrovská škoda! Petr Gál v pátek na European Tour zopakoval svůj čtvrteční výkon 69 ran (-2), celkově mínus čtyři ale na cut nestačilo o ránu. Filip Mrůzek pak na Challenge Tour nepostoupil do víkendové jamkovky. Kvůli jedné jamce.

 • Petr Gál
  110

  Zprávy

  Gál hraje na European Tour o cut, Mrůzek níže o jamkovku

  18. května 2017 – GolfExtra.cz

  Dobře rozehrané turnaje mají v tomto týdnu na dvou nejvyšších evropských profesionálních sériích čeští hráči. Petr Gál se na European Tour dostal dvě rány pod par a hraje na Sicílii o cut. Filip Mrůzek se pak má šanci dostat v Andalusii do víkendové jamkovky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení