Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  111

  Zprávy

  Mrůzek má radost a přiznává: Je to pro mě další škola

  15. května 2017 – Honza Fait

  Po dvou kolech pokukoval na turnaji European Tour po TOP 10, pak ale přišla tvrdá lekce. Filip Mrůzek však i přes sobotní zaváhání dosáhl na nejlepší české umístění v historii European Tour a věří, že získal další zkušenosti, které v budoucnu ještě využije.

 • Filip Mrůzek
  112

  Zprávy

  Mrůzek se zapsal do historie! Na European Tour byl 48.

  14. května 2017 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek dosáhl nejlepšího profesionálního umístění v historii českého golfu. Na turnaji European Tour v Portugalsku skončil po skvělém nedělním kole za -5 na děleném 48. místě. Tak vysoko se ještě žádný český hráč na turnaji této úrovně nikdy nedostal.

 • Filip Mrůzek
  113

  Zprávy

  Mrůzek se na European Tour propadl. Druhá devítka se nepovedla

  13. května 2017 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek prožil na European Tour špatný den. Po dvou kolech atakoval na Open de Portugal nejlepší desítku, ale po sobotě skončil na druhém konci leaderbordu. Druhá devítka na Mordago G&CC ho bude hodně mrzet.

 • Filip Mrůzek
  114

  Zprávy

  Mrůzek skvěle zvládl 32 jamek, na European Tour je blízko TOP 10

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  Senzačně rozehraný turnaj European Tour má v Portugalsku Filip Mrůzek. V jednu chvíli byl v průběhu druhého kola dokonce na děleném pátém místě, v závěru ale pár ran poztrácel. Přesto je na tom po nedohrané druhé rundě skvěle, když má TOP 10 na dohled.

 • Open de Portugal
  115

  Bleskovky

  V Portugalsku hráče zkropila bouřka, Češi stihli čtyři jamky

  11. května 2017 – GolfExtra.cz

  Turnaje spolupořádané European Tour a Challenge Tour v Portugalsku jsou snad prokleté! Když se zde hrálo naposledy v roce 2015 Madeira Islands Open, hráči stihli odehrát jen dvě kola. To sice zatím letos na Open de Portugal nehrozí, ale počasí opět úřaduje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení