Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek Všechnopárty
  116

  Zprávy

  Tak nejsem slepej! Mrůzek bavil v televizi negolfistu Šípa

  25. února 2017 – Honza Fait

  Došlo samozřejmě na řadu společenských klišé o golfu, ale nakonec také na několik výbuchů smíchu a úsměvy. Návštěva Filipa Mrůzka ve Všechnopárty bavila, lehká negace sportu v podání Karla Šípa ho nerozhodila a popasoval se s ní úspěšně.

 • Filip Mrůzek
  117

  Zprávy

  Mrůzek bojoval a útočil na TOP 10, uteklo mu o dvě rány

  21. února 2017 – GolfExtra.cz

  Dlouho to bylo v podání Filipa Mrůzka bezchybné finálové kolo, v závěru ale na hřišti Stadium resortu PGA Catalunya přeci jen nějaké ty rány poztrácel a na druhém turnaji zimní série Ecco Tour obsadil se skóre -3 dělenou 16. příčku. Od TOP 10 ho dělily dvě rány - dvě bogey na posledních dvou jamkách.

 • Filip Mrůzek
  118

  Zprávy

  Mrůzek zvládl těžší hřiště a je šestý, Friesze potopil dabláč

  20. února 2017 – GolfExtra.cz

  Nikdy se nevzdávej platí v životě a ve sportu dvojnásob. Filip Mrůzek se toho možná držel ve druhém kole druhého turnaje zimní série Ecco Tour, které se pro něho nevyvíjelo podle představ. Pak ale zahrál tři birdie a před finálovým kolem je ve hře o celkové vítězství.

 • Filip Mrůzek
  119

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek! Na Ecco Tour je po 1. kole dělený druhý

  19. února 2017 – GolfExtra.cz

  Parádním způsobem rozjel Filip Mrůzek druhý díl zimní série Ecco Tour. S výsledkem -4 se po prvním kole usadil na děleném druhém místě se ztrátou jediné rány na lídra Olivera Suhra. Další hráč Relmostu Ján Friesz je se skóre +2 na děleném 51. místě.

 • Filip Mrůzek
  120

  Bleskovky

  Mrůzek si na závěr turnaje Ecco Tour o ránu pohoršil

  16. února 2017 – GolfExtra.cz

  Silně obsazený turnaj dánské Ecco Tour, který se hrál ve španělském resortu PGA Catalunya, zakončil Filip Mrůzek na dělené 48. pozici. Finálové kolo na hřišti Tour obešel i kvůli dvěma dabláčům za 74 ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení