Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  121

  Zprávy

  European Tour míří i s Mrůzkem a Dědkem do Portugalska

  10. května 2017 – GolfExtra.cz

  Po experimentu v podobě GolfSixes se European Tour v tomto týdnu vrací k tradičnímu turnajovému formátu v rámci Open de Portugal. A budou u toho také dva Češi - Filip Mrůzek a Petr Dědek junior.

 • Ladislav Adámek
  122

  Zprávy

  Má velký potenciál i cíle, říká mentor Carter o Mrůzkovi

  9. května 2017 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek se rozhodl na své vysněné cestě na European Tour využít služeb u nás možná nejpovolanějšího člověka. Dohodl se totiž na spolupráci s Davidem Carterem, šampionem z nejvyšší evropské série, který v roce 1998 vyhrál Irish Open.

 • Aleš Kořínek
  123

  Zprávy

  Na Ypsilonce vede Kořínek. V zádech má Mrůzka s Lieserem

  29. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Na liberecké Ypsilonce se o tomto víkendu koná kvalifikace na turnaj Extec Pro Golf Tour by Czech One s názvem Extec Trophy. Po prvním ze dvou kol se v čele usadil Aleš Kořínek, na kterého ztrácí ránu česká dvojice Filip Mrůzek, Ondřej Lieser a Němec Maximilian Waltz.

 • Klára Spilková
  124

  Zprávy

  Klíčová jedna rána. Spilková o ni cut dala, Mrůzek nikoliv

  21. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Jak ošidný může být golf ukázal pátek v případě nejlepších českých hráčů. Zatímco Klára Spilková (+2) ve Španělsku o jednu ránu cutem prošla, Filipu Mrůzkovi (-4) k víkendovým kolům v Turecku chyběla. Poraženým dne je však Jan Cafourek, který také na Challenge Tour neprošel cutem, i když po prvním kole dělil druhé místo.

 • Filip Mrůzek
  125

  Zprávy

  Češi vstupují do Challenge Tour v Turecku, začíná boj o karty

  19. dubna 2017 – Honza Fait

  Challenge Tour sice už v tomto roce stihla odehrát jeden turnaj v Keni, pro české hráče ale sezona na druhé evropské lize startuje až v tomto týdnu v Turecku. Do boje jdou díky pozvánkám Relmostu čtyři.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení