11

Zprávy

Cafourek finále v Maroku nezvládl, nejlepší byl Mrůzek

6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

Dva dny hrál Jan Cafourek v Maroku velmi dobrý golf a na dalším turnaji Pro Golf Tour se držel v TOP 10. Jenže páteční finálové kolo mu vůbec nevyšlo, nezahrál jediné birdie a pohoršil si o pět ran. Nejlépe z českých hráčů tak nakonec skončil jedenáctý Filip Mrůzek.

• Stanislav Matuš
    12

Zprávy

Matuš v Maroku sedmý! Mrůzkovi nevyšel závěr

31. března 2018 – GolfExtra.cz

Stanislav Matuš má za sebou svůj třetí letošní turnaj série Pro Golf Tour a poprvé se na něm podíval do TOP 10. Na marockém Open Tazegzout skončil na sedmém místě. Druhý Čech, který prošel cutem, Filip Mrůzek, dokončil turnaj na děleném 31. místě.

13

Zprávy

Matuš se v Maroku posunul do TOP 10, cut dal i Mrůzek

30. března 2018 – GolfExtra.cz

Stejně jako na předešlém turnaji Pro Golf Tour v Maroku i tentokrát prošli cutem dva čeští hráči. Opět se to povedlo Filipu Mrůzkovi, ke kterému se tentokrát přidal Stanislav Matuš. Ten se navíc po druhém kole posunul do elitní desítky.

• Jan Cafourek
    14

Zprávy

Cafourek útočil na Pro Golf Tour na vedení, závěr mu nevyšel

29. března 2018 – GolfExtra.cz

Fantasticky rozehrané 1. kolo turnaje Open Tazegzout 2018 měl český golfový profesionál Jan Cafourek. Po deseti jamkách byl už pět ran pod parem hřiště, což by po stačilo na vedení. Jenže Cafourek dohrál za -1 a společně s Filipem Mrůzkem je až na děleném 21. místě.

15

Zprávy

Mrůzek se v Maroku na Pro Golf Tour vešel do TOP 20

27. března 2018 – GolfExtra.cz

Další dobré kolo odehrál na Pro Golf Tour v Maroku Filip Mrůzek. Ve finále Open Ocean 2018 v Agadiru zopakoval pondělních 69 ran a s konečným skóre -5 se akorát vešel do TOP 20. Druhý Čech, který prošel cutem, Martin Příhoda, dokončil turnaj na děleném 44. místě.