Články na téma: Filip Mrůzek

 • Ondřej Lieser
  11

  Bleskovky

  Na Kaskádě zazářil Lieser, Matuš skončil v Q-school

  28. září 2018 – haf

  Ve středu musel vstřebat zklamání z toho, že nezískal kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Náladu si ale Ondřej Lieser možná velmi rychle spraví na brněnské Kaskádě, kde se ujal po dvou kolech vedení na finálovém turnaji letošní Moneta Czech PGA Tour.

 • Michal Pospíšil
  12

  Bleskovky

  Nevyzpytatelný golf. Pospíšil zažil horor, na Kaskádě ale vede

  27. září 2018 – haf

  Jak dokáže být golf nevyzpytatelný si opět dokázal český profesionál Michal Pospíšil. Ten se ve středu rozloučil s letošní Pro Golf Tour výsledkem 81 ran, jen o den později ale zahrál na brněnské Kaskádě o 15 ran lépe a se skóre 66 ran (-6) se ujal na Repromeda Cupu vedení.

 • Filip Mrůzek
  13

  Zprávy

  Mrůzek ovládl Slovak Championship Open. Lieser druhý

  11. září 2018 – pv

  Filip Mrůzek si na Penati připsal další letošní triumf. Na dvoukolovém Slovak Championship Open 2018 zvítězil s náskokem čtyř ran před dalším českým profesionálem Ondřejem Lieserem. Za domácím Adamem Puchmelterem skončil čtvrtý Jan Cafourek.

 • Filip Mrůzek
  14

  Zprávy

  Češi ve Francii neuspěli, Mrůzek se loučil parem

  31. srpna 2018 – haf

  Další turnaj Challenge Tour českým golfistům nevyšel. Ani Filip Mrůzek, ani Stanislav Matuš neprošli na francouzském Cordon Golf Open cutem, když byli oba dva v těžké pozici už po prvním kole. V tom druhém se více dařilo Mrůzkovi, který došel alespoň v paru.

 • Filip Mrůzek
  15

  Zprávy

  Špatný start ve Francii. Mrůzka i Matuše čeká těžký boj o cut

  30. srpna 2018 – pv

  Filip Mrůzek i Stanislav Matuš jsou po prvním kole Cordon Golf Open ve Francii daleko za pozicemi, ze kterých se po pátku bude postupovat do finálových kol. Oba čeští profesionálové zahráli ve čtvrtek +4 a budou potřebovat radikální zlepšení, aby na dalším turnaji Challenge Tour prošli cutem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení