Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  11

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek došel v paru a na q-school je pátý

  14. září 2017 – GolfExtra.cz

  Třetí týden v řadě se musí Filip Mrůzek vypořádávat na turnaji s těžkými deštivými podmínkami, tentokrát to ale zatím na akci první fáze q-school v německém Fleesensee zvládá na výbornou. Po druhém kole, které dohrával ve čtvrtek ráno, je dělený pátý.

 • Filip Mrůzek
  12

  Zprávy

  Do q-school vstoupil dobře Mrůzek, Cafourek se trápil

  12. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jedna z nejkratších, ale zároveň možná nejtěžších a nejriskantnějších cest na European Tour vypukla. Dvěma turnaji odstartovala v úterý úvodní fáze q-school evropské série a v německém Fleesensee se z českých hráčů dařilo pouze Filipu Mrůzkovi.

 • Filip Mrůzek
  13

  Bleskovky

  Mrůzek nedal v Anglii cut o bod, Gál o dva

  9. září 2017 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek má v posledních týdnech opravdového peška. Na D+D REAL Czech Masters v rámci European Tour nedal cut o ránu, v tomto týdnu na Challenge Tour v Anglii mu na stablefordovém turnaji chyběl bod. A podobné byly i okolnosti kolem počasí.

 • Filip Mrůzek
  14

  Bleskovky

  Mrůzek s Gálem dělí na Bridgestone Challenge 60. místo

  7. září 2017 – GolfExtra.cz

  Po prvním kole turnaje Challenge Tour v anglickém Lutonu jsou Filip Mrůzek s Petrem Gálem na děleném 60. místě. Oba mají shodně skóre +5. Nikoliv však ran nad par, ale bodů, protože Bridgestone Challenge se hraje modifikovaným stablefordovým formátem.

 • Filip Mrůzek
  15

  Zprávy

  Mrůzek, Gál a Friesz si chtějí v Anglii spravit náladu

  6. září 2017 – GolfExtra.cz

  V minulém týdnu jeli na Albatross s velkým očekáváním, ta ale nikdo z nich nenaplnil. Především pro Filipa Mrůzka s Petrem Gálem byl brzký konec na D+D REAL Czech Masters velkým zklamáním, i Ján Friesz ale doufal, že zde nakopne špatnou sezonu. Nyní mají šanci v Anglii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení