Články na téma: Filip Mrůzek

 • kvalifikační škola
  11

  Bleskovky

  Na Q-school úřadoval vítr, 3. kolo odfoukl až na pondělí

  5. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  O den déle budou bojovat hráči na španělském hřišti Panoramica v rámci druhé fáze Q-school European Tour. Nedělní třetí kolo totiž muselo být kvůli brutálnímu vichru přesunuto až na pondělí, a dohrávat se tak turnaj bude až v úterý.

 • Stanislav Matuš
  12

  Zprávy

  Matuš došel pouze v paru a opustil místa zaručující postup

  4. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Do druhé fáze letošní Q-school European Tour vstoupil Stanislav Matuš v pátek skvěle, v sobotu se ale jeho bezchybný golfový stroj lehce zasekl. I kvůli tomu v polovině turnaje na hřišti Panoramica opustil místa zaručující postup do fáze finálové.

 • Stanislav Matuš
  13

  Zprávy

  Matuš začal 2. fázi Q-school parádně, Mrůzek po tripláči ztrácí

  3. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Čistou skórkartou s pěti berdíky vstoupil do druhé fáze kvalifikační školy o European Tour Stanislav Matuš. Na hřišti Panoramica je díky tomu po prvním kole dělený sedmý a nakročil tak do finálové fáze. Těžký boj naopak po úvodní rundě čeká na Filipa Mrůzka.

 • Jan Cafourek
  14

  Zprávy

  Cafourek vyhrál na Zbraslavi, Šebrle senzačně čtvrtý

  18. října 2017 – GolfExtra.cz

  Závěrečný letošní domácí profi turnaj ovládl na pražské Zbraslavi Jan Cafourek. Na Prague Golf Masters, jednodenním Pro-Amu, porazil až v play-off svého parťáka z týmu Relmostu Filipa Mrůzka, když oba zahráli za parádních 66 ran (-6). Dělený čtvrtý skončil Roman Šebrle.

 • Filip Mrůzek
  15

  Zprávy

  Na Ypsilonce vyhrál Mrůzek, celou CzechOne Tour Lieser

  14. října 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední turnaj letošní sezony CzechOne Tour vyhrál na liberecké Ypsilonce Filip Mrůzek. Výsledky CzechOne Top Players Invitational by Ypsilonka & by Golfista roku už ale nic nemohly změnit na celkovém triumfu Ondřeje Liesera.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení