Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  11

  Zprávy

  Po střelbě v Turecku si Mrůzek dokázal, že na Challenge Tour patří

  7. května 2019 – Honza Fait

  Filip Mrůzek za sebou má letos dva turnaje Challenge Tour a v obou skončil na skóre -1. Zatímco v prvním v Turecku to nestačilo ani na cut, v tom druhém dokonce chvíli dělil první místo. Horší víkend ho ale ve Španělsku stál lepší umístění, přesto se cítí před Prague Golf Challenge, která přijde na řadu v tomto týdnu, v pohodě.

 • Stanislav Matuš
  12

  Zprávy

  Jedenáctým Čechem na Prague Golf Challenge je Matuš

  6. května 2019 – GolfExtra.cz

  Startovní listina turnaje Challenge Tour na Zbraslavi je bohatší o dalšího domácího hráče. Jedenáctým Čechem na Prague Golf Challenge, které se hraje tento týden v Praze, je Stanislav Matuš, který dostal sponzorskou pozvánku od pořádajícího Relmostu.

 • Filip Mrůzek
  13

  Zprávy

  Mrůzkovi finále nevyšlo. Ve Španělsku dohrál ve čtvrté desítce

  5. května 2019 – pv

  Velmi nadějná první polovina turnaje, horší víkend, zejména pak nevydařená neděle (75), takový byl druhý turnaj letošní sezóny Challenge Tour v podání Filipa Mrůzka. Hráč Relmostu v průběhu druhého kola dokonce vedl, nakonec dohrál na Challenge de Espana na děleném 38. místě.

 • Filip Mrůzek
  14

  Zprávy

  Mrůzek si na Challenge Tour pohoršil. Udržel ale TOP 20

  4. května 2019 – pv

  Třetí kolo Challenge de Espana bylo v podání Filipa Mrůzka zatím nejhorší z dosavadního průběhu turnaje. Nicméně nebylo zdaleka takovým propadákem, aby ho vyřadilo z boje o přední příčky. Po kole za 73 (+1) je Mrůzek se skóre -4 na děleném 18. místě, když na TOP 10 ztrácí dvě rány.

 • Filip Mrůzek
  15

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek drží na CHT krok se špičkou. Chvíli byl ve vedení

  3. května 2019 – pv

  Filip Mrůzek odehrál na Challenge de Espana další výborné kolo. I když lehce pokazil závěr, a připravil se tím po dohrání a průběžné samostatné vedení, stále se pohybuje v popředí leaderboardu. Po kole za 70 (-2), byl po podepsání skórkarty byl s celkovým skóre -5 na děleném druhém místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení