Články na téma: Filip Mrůzek

 • Klára Spilková
  146

  Zprávy

  Klíčová jedna rána. Spilková o ni cut dala, Mrůzek nikoliv

  21. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Jak ošidný může být golf ukázal pátek v případě nejlepších českých hráčů. Zatímco Klára Spilková (+2) ve Španělsku o jednu ránu cutem prošla, Filipu Mrůzkovi (-4) k víkendovým kolům v Turecku chyběla. Poraženým dne je však Jan Cafourek, který také na Challenge Tour neprošel cutem, i když po prvním kole dělil druhé místo.

 • Filip Mrůzek
  147

  Zprávy

  Češi vstupují do Challenge Tour v Turecku, začíná boj o karty

  19. dubna 2017 – Honza Fait

  Challenge Tour sice už v tomto roce stihla odehrát jeden turnaj v Keni, pro české hráče ale sezona na druhé evropské lize startuje až v tomto týdnu v Turecku. Do boje jdou díky pozvánkám Relmostu čtyři.

 • Filip Mrůzek ve Studiu 6 ČT
  148

  Zprávy

  To, co dokázal Tiger, už nikdo nedokáže, řekl Mrůzek v ČT

  29. března 2017 – GolfExtra.cz

  Z Filipa Mrůzka se pomalu stává televizní hvězda. Po úspěšném vystoupení ve Všechnopárty Karla Šípa se tentokrát představil v ranním pořadu Studio 6, kde mluvil o Tigeru Woodsovi. A stejně jako ve večerní talk show si nevedl vůbec špatně.

 • Filip Mrůzek
  149

  Zprávy

  Sezona stojí až 2 miliony korun, přiznává Superman Mrůzek

  14. března 2017 – GolfExtra.cz

  V posledních dvou letech si golfem vydělal něco přes milionu a půl korun. Zní to hezky, ale jelikož to bylo před zdaněním, nezaplatilo by to Filipu Mrůzkovi ani jednu plnou sezonu. I jeden z nejlepších českých golfistů se tak (zatím) musí spoléhat hlavně na sponzory.

 • Filip Mrůzek
  150

  Zprávy

  Další úspěch na Pro Golf Tour, Mrůzek i Matuš skončili v TOP 10

  10. března 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělý výsledek na dalším turnaji Pro Golf Tour si připsali Filip Mrůzek a Stanislav Matuš. Na Open Royal Golf Anfa Mohammedia skončili pět ran pod parem hřiště, což stačilo na dělené sedmé místo. Jen dvě rány je přitom dělily od zisku dalších bodů do světového žebříčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení