Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  16

  Zprávy

  Mrůzek je po 1. kole třináctý, Dědek dělil druhé místo

  31. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když ve čtvrtek odpoledne svítilo u Petra Dědka jr. během prvního kola D+D REAL Czech Masters dělené druhé místo, začalo se na Albatrossu nahlas šeptat o senzaci. V závěru ale Dědkovi trochu došel dech, a tak je nejlepším Čechem po prvním kole Filip Mrůzek (-3, T14).

 • Petr Nič
  17

  Zprávy

  Nič se vyhrabal ze dna. V Berouně triumfoval před Mrůzkem

  27. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Ze dna na vrchol, i tak by se dala popsat cesta Petra Niče za vítězstvím na 4. ročníku turnaje WGM Beroun Czech Open. Pětatřicetiletý český profesionál v Berouně vyhrál s rekordním skóre -18 o dvě rány před Filipem Mrůzkem, který ve finálové rundě mocně dotahoval. S velkým odstupem na dělené 3. pozici skončili se skóre -10 Martin Příhoda, Jan Cafourek a Ital Federico Elli.

 • Filip Mrůzek
  18

  Bleskovky

  Rekord osobní i hřiště a Mrůzek v Berouně vede. Padlo i eso

  25. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Tak to bylo kolo! Bez nadsázky životní! Filip Mrůzek zahrál v pátek na WGM Beroun Czech Open za 63 ran (-9) a vytvořil nejen nový rekord berounského hřiště, ale zahrál si své nejnižší skóre v profesionální kariéře a posunul se s celkovým skóre -10 do čela turnaje.

 • Ondřej Lieser
  19

  Zprávy

  Lieser byl pod tlakem. Pak zahrál eagle a slaví další titul

  16. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Chvíli to vypadalo, že by se na Sokolov Trophy ze série Czech One Tour mohlo ve středu zrodit v závěru drama. To ale odmítl rázně Ondřej Lieser, který trefil eagle na patnáctce finálového kola a došel si pro druhé vítězství za poslední týden.

 • Ondřej Lieser
  20

  Bleskovky

  Lieser ovládl Czech One Tour v Mstěticích. Ustál tlak Mrůzka

  12. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Další podnik Czech One Tour skončil v sobotu v Mstěticích. Vítězem Kenox Cupu se po boji s Filipem Mrůzkem stal Ondřej Lieser a připsal si do Order of Merit částku 68 800 korun.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení