Články na téma: Filip Mrůzek

 • Martin Příhoda
  16

  Zprávy

  Cutem v Maroku prošli Mrůzek a Příhoda, ostatní propadli

  26. března 2018 – GolfExtra.cz

  Na dalším turnaji Pro Golf Tour v Maroku si zahrají finálové kolo z českých hráčů pouze Filip Mrůzek a Martin Příhoda (na snímku). Ostatní Češi na Open Ocean 2018 na cut nedosáhli a druhé kolo pokazil i Slovák Peter Valášek, který také na turnaji končí.

 • Filip Mrůzek
  17

  Zprávy

  V Maroku začali nejlépe Mrůzek a Příhoda, ostatní Češi v plusu

  25. března 2018 – GolfExtra.cz

  Po třítýdenní pauze pokračuje dalším turnajem v Maroku letošní sezona Pro Golf Tour. Do Open Ocean 2018 v Agadiru vstoupili z českých hráčů nejlépe Filip Mrůzek s Martinem Příhodou, kteří zahráli za mínus jedna. Zbylí čtyři Češi par nepokořili.

 • Václav Brejla
  18

  Zprávy

  Stojí za Mrůzkem a říká: Filip je pro mě český Tiger

  6. února 2018 – Honza Fait

  ​Je jedním z důležitých lidí kolem Filipa Mrůzka, kterého podporuje na vysněné cestě do golfové první ligy. Václav Brejla, bývalý automobilový závodník, dnes šéf společnosti Auto Brejla, navíc ten sen sní společně s ním. Čistě z vlastních pohnutek – golf ho s Filipem Mrůzkem baví mnohem víc.

 • Michal Pospíšil
  19

  Zprávy

  Pospíšil poskočil do TOP 10, cut dal také Příhoda

  23. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Michal Pospíšil má skvěle rozehraný druhý turnaj letošní Pro Golf Tour v Egyptě. Před středečním finálovým kolem mu patří dělená osmá příčka, když na první místo ztrácí jen čtyři rány. Cutem prošel také Martin Příhoda, překvapivě naopak končí Filip Mrůzek.

 • Michal Pospíšil
  20

  Zprávy

  Čechy přibrzdily dabláče, Pospíšil s Mrůzkem jsou pod parem

  22. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Do druhého turnaje nové sezony Pro Golf Tour vstoupili z českých hráčů opět nejlépe Michal Pospíšil s Filipem Mrůzkem, kteří se dostali pod par hřiště, přestože oba zaznamenali jedno double bogey. Martin Příhoda s Cyrilem Sukem naopak skončili v plusových číslech.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení