Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  16

  Zprávy

  Mrůzek začal v Adamstalu fantasticky! Na Challenge Tour dělí vedení

  26. července 2018 – haf

  Naprosto senzační vstup do dalšího turnaje Challenge Tour prožil ve čtvrtek v rakouském Adamstalu Filip Mrůzek. Ten zahrál na Euram Bank Open bezchybné první kolo s šesti berdíky a dělí první místo! Parádně pak začal také Aleš Kořínek (-3, T12).

 • Ondřej Lieser
  17

  Zprávy

  Nakopnutého Liesera čeká Challenge Tour, s ním i dalších 5 Čechů

  25. července 2018 – haf

  Zatím co na Pro Golf Tour září, na Challenge Tour to letos není ono. Ondřej Lieser se ale nepříznivou bilanci pokusí prolomit v tomto týdnu na pro Čechy oblíbeném rakouském hřišti Adamstal. Na Euram Bank Open se pak představí celkem šest českých profíků.

 • Filip Mrůzek
  18

  Zprávy

  Do akce jde 10 Čechů. Mrůzka s Matušem čeká Francie

  18. července 2018 – pv

  Následující dny budou opět bohaté na účast českých profesionálů na turnajích v Evropě i v Americe. V Evropě jich startuje hned devět mužů dohromady na Challenge Tour a Pro Golf Tour, za mořem pak čeká další turnaj Symetra Tour Karolínu Vlčkovou.

 • Filip Mrůzek
  19

  Zprávy

  Mrůzek slaví další vítězství, ovládl turnaj na Albatrossu

  10. července 2018 – haf

  Už druhý letošní domácí titul získal v úterý na Albatrossu nedaleko Prahy Filip Mrůzek. Poté, co zvítězil na úvodním turnaji letošní sezony Moneta Czech PGA Tour na Slavkově, byl nejlepší ze všech také na dvoukolovém Czech PGA SmartWings Championship.

 • Filip Mrůzek
  20

  Zprávy

  Zbraslav Mrůzkovi nepřeje. Po roce tu opět nedal cut

  6. července 2018 – Petr Vlček

  Filip Mrůzek už má Prague Golf Challenge za sebou. Bohužel. Na Zbraslavi si opět zahrál jen dvě kola, stejně jako před rokem. Nevyužil tak výbornou formu, se kterou se na posledních třech startech na Challenge Tour dostal pokaždé do TOP 25.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení