Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  16

  Zprávy

  Fantazie! Oba Češi na Challenge Tour začali v TOP 10

  2. května 2019 – pv

  Filip Mrůzek i Jan Cafourek skvěle zahájili turnaj Challenge Tour ve Španělsku. Hráči Relmostu zahráli úvodní kolo Challenge de Espana shodně za 69 ran (-3) a dělí se ztrátou dvou ran na vedení sedmé místo.

 • Filip Mrůzek
  17

  Zprávy

  Známe jména deseti Čechů pro Prague Golf Challenge

  1. května 2019 – pv

  Turnaj Prague Golf Challenge, který se hraje již příští týden na Zbraslavi, se tradičně neobejde bez početného domácího zastoupení, které ozdobí již tak nadupanou startovní listinu. Na prvním ze tří turnajů Challenge Tour pořádaných Relmostem se objeví hned deset českých hráčů.

 • Jan Cafourek
  18

  Zprávy

  SENZACE! Cafourek vyhrál v Haugschlagu turnaj Pro Golf Tour

  26. dubna 2019 – haf

  Pro Golf Tour poznala dalšího českého šampiona. Tři roky poté, co v rakouském Haugschlagu triumfoval Stanislav Matuš, se na stejném místě raduje Jan Cafourek. O svém vítězství rozhodl až v play-off, ve kterém udolal Francouze Jeana Bekiriana.

 • Filip Mrůzek
  19

  Bleskovky

  Ital zahrál v Turecku 4 eagly za kolo, Češi na úvod pod parem

  25. dubna 2019 – haf

  Prvním plnohodnotným turnajem odstartovala v Turecku sezona Challenge Tour. Do turnaje Turkish Airlines Challenge zasáhli i dva Češi Filip Mrůzek se Stanislavem Matušem, kteří zahráli ve čtvrtek shodně za mínus jedna. V prvním kole zazářil Ital Francesco Laporta, který zahrál i díky čtyřem eaglům za 62 ran (-10) a vede.

 • Filip Mrůzek Turecko
  20

  Zprávy

  V Turecku začíná Challenge Tour, i s Mrůzkem a Matušem

  24. dubna 2019 – haf

  Prvním turnajem v kalendáři Challenge Tour pro tento rok sice bylo spíše exhibiční Jordan Mixed Open, ale naostro se sezona druhé evropské ligy rozjede až v tomto týdnu v Turecku. Chybět u toho nebudou ani dva Češi, dalších devět si pak zahraje na Pro Golf Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení