21

Bleskovky

Na Loretě se hrálo poprvé v únoru, dorazil také Mrůzek

1. března 2019 – haf

Vůbec poprvé v zatím sedmileté historii hřiště Loreta Pyšely dostali hráči možnost zahrát si populární osmnáctku nedaleko Prahy už v únoru. Této šance využilo celkem 106 po zimě natěšených golfistů, byl mezi nimi také přední český profesionál Filip Mrůzek.

• Klára Spilková a Filip Mrůzek
    22

Zprávy

OBRAZEM: Golfisty roku se stali Spilková a Mrůzek

27. února 2019 – haf

Také pátý ročník ankety Golfista roku ovládla co se týče absolutního vítězství Klára Spilková. Samozřejmě byla také nejlepší mezi profesionálkami, profesionálům pro loňský rok kraluje Filip Mrůzek. Mezi amatéry získali ocenění Sára Kousková a Šimon Zach.

• Filip Mrůzek
    23

Zprávy

Mrůzek chce plnou kartu a říká: Mohu si vydělat velké peníze

21. února 2019 – Honza Fait

Konečně se nebude muset spoléhat jen na pozvánky Relmostu. Filip Mrůzek si loni uhrál kartu kategorie 14 pro letošní sezonu Challenge Tour, a tak si většinu startů zajistí sám. Dohromady by jich mohlo být kolem dvaceti a cíl je jasný - získat pro příští rok plnou kartu.

24

Bleskovky

Mrůzek pokazil závěr. V Egyptě skončil mimo TOP 10

11. února 2019 – GolfExtra.cz

Filip Mrůzek prožil nepovedený závěr solidně rozehraného turnaje série Mediterranean Tour v egyptském Cairu. Místo útoku na nejvyšší příčky vypadl z elitní desítky a obsadil dělené 13. místo, když v pondělním třetím kole zahrál 72 ran (+1).

25

Bleskovky

Mrůzek se loučil berdíkem, v Egyptě skončil dělený čtvrtý

6. února 2019 – haf

I ve druhém turnaji na úvod sezony Filip Mrůzek na Mediterranean Tour pomýšlel v Egyptě před finálovým kolem na celkové vítězství. Stejně jako v minulém týdnu ale nakonec skončil těsně pod stupni vítězů. Na hřišti Katameya Dunes Golf Clubu skončil dělený čtvrtý,