Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  21

  Zprávy

  Mrůzek bere další TOP 25, i když si dal raději trest. Matuš končil berdíky

  12. srpna 2018 – Honza Fait

  I napočtvrté se Filip Mrůzek dostal na Vierumäki Finnish Challenge pod par místního hřiště, i když to mohlo být mnohem lepší. Přesto se díky výsledku 71 (-1) posunul na celkové skóre -9 a udržel se v elitní pětadvacítce. Pozitovně se s turnajem rozloučil i Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  22

  Zprávy

  Mrůzek si to ve Finsku namířil k TOP 10, Matuše srážely dabláče

  11. srpna 2018 – haf

  Své dosavadní nejlepší kolo na turnaji předvedl v sobotu Filip Mrůzek ve Finsku a na Vierumäki Finnish Challenge se posunul na dohled elitní desítce. Příliš si naopak nepolepšil Stanislav Matuš, který sice také skóroval, ale výsledek mu pokazila dvě double bogey.

 • Filip Mrůzek
  23

  Zprávy

  Mrůzek dal cut eaglem na poslední jamce! Víkend čeká i Matuše

  10. srpna 2018 – haf

  Tak to bylo drama! Filip Mrůzek bojoval celé druhé kolo na Vierumäki Finnish Challenge na hranici cutu a ještě jamku před koncem na něj ztrácel ránu. Hráč Relmostu ale neponechal nic náhodě a eaglem si zajistil na Challenge Tour finálová kola. Ta čekají i Matuše.

 • Stanislav Matuš
  24

  Zprávy

  Matuš začal ve Finsku skvěle, dařilo se i Mrůzkovi

  9. srpna 2018 – pv

  Stanislav Matuš s Filipem Mrůzkem slibně rozehráli ve Finsku Vierumäki Finnish Challenge. Matuš zahrál první kolo za 68 ran (-4) a je ránu za TOP 10. Mrůzek zapsal 71 (-1) a po první rundě je o ránu nad hranicí cutu na děleném 59. místě.

 • Stanislav Matuš
  25

  Zprávy

  Čechy čeká Finsko a Polsko, Kousková hraje na LETAS a Vlčková v USA

  8. srpna 2018 – haf

  Na čtyřech profesionálních frontách budou v druhé polovině tohoto týdne bojovat čeští golfisté. Tři hráči se představí na Challenge Tour, více jich zamířilo do Polska. Amatérka Sára Kousková zkusí štěstí ve Švédsku na LETAS a Karolína Vlčková pokračuje na Symetře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení