Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  21

  Zprávy

  Více mi sedí těžká hřiště, přiznává skvěle hrající Mrůzek

  3. července 2018 – Honza Fait

  Ještě nikdy neměl český hráč tak báječně rozehranou sezonu na Challenge Tour. Filip Mrůzek má letos na svém kontě čtyři odehrané turnaje, na všech skončil pod parem, třikrát dal cut a může pomýšlet na zisk plné karty pro další rok. Jisté ale rozhodně nic nemá.

 • Filip Mrůzek
  22

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek zahrál ve Skotsku opět pod par, skončil 19.

  24. června 2018 – haf

  Velmi důležitý turnaj s ohledem na celou sezonu za sebou má Filip Mrůzek. Ten si na SSE Scottish Challenge došel pro dělené devatenácté místo a získal spoustu bodů do žebříčku Challenge Tour. Díky tomu se přiblížil zisku plné karty pro příští rok.

 • Filip Mrůzek
  23

  Zprávy

  Mrůzek bušil na bránu TOP 10, pak ale ve Skotsku ztrácel

  23. června 2018 – haf

  Sice si na SSE Scottish Hydro Challenge polepšil o ránu a pět míst, přesto je to s ohledem na vývoj třetího kola turnaje Challenge Tour málo. Filip Mrůzek totiž v jednu chvíli už proklouzl do elitní desítky, nakonec se ale před finále musí spokojit s dělenou 22. příčkou.

 • Filip Mrůzek
  24

  Zprávy

  Mrůzek se ve Skotsku posunul do elitní třicítky, Matuš vzdal

  22. června 2018 – haf

  Filip Mrůzek využil toho, že zvládl těžké podmínky prvního kola SSE Scottish Hydro Challenge a v pátek zaútočil. V Aviemore zahrál dvě rány pod par a nejen že dal cut s náskokem dvou ran, ale dokonce se posunul na dělené 27. místo. Stanislav Matuš se pak rozhodl do druhého kola nenastoupit, Petr Dědek junior cut nedal.

 • Filip Mrůzek
  25

  Bleskovky

  Mrůzek se ve Skotsku drží v cutu, Matuš se trápil

  21. června 2018 – haf

  V jednom flightu se na SSE Scottish Hydro Challenge sešli Filip Mrůzek a Stanislav Matuš. Lépe se s prvním kolem v Aviemore vypořádal hráč Relmostu, který došel ve větrném odpoledni za plus dva a dělí 49. příčku. Matuš se naopak protrápil ke skóre +7 (T131).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení