Články na téma: Francesco Molinari

 • Francesco Molinari
  1

  Zprávy

  Agresivní Molinari vyhrál v Bay Hill, puttoval nejlépe v životě

  11. března 2019 – haf

  Nové hole v bagu ani nerozehranost v novém roce nebyly v neděli v Bay Hill na Francescu Molinarim znát. Italský golfový hrdina loňského roku zahrál na Arnold Palmer Invitational fantastické finálové kolo a došel si pro třetí titul na PGA Tour v kariéře.

 • Francesco Molinari
  2

  Bleskovky

  Molinari se upsal nové značce holí, s čím bude hrát?

  6. března 2019 – pv

  Loňský šampion The Open z Carnoustie Francesco Molinari už není 'volným agentem', co se golfového vybavení týče. Pro výrobce holí velmi žádanou hvězdu nakonec ulovila americká firma Callaway, pro kterou se stal Ital dalším esem ve stáji.

 • Andy Murray
  3

  Bleskovky

  Golfisté vzdali hold šampionovi, který v bolestech končí s tenisem

  12. ledna 2019 – pv

  Známí golfisté v hojném počtu reagovali na sociálních sítích na páteční oznámení tenisty Andyho Murrayho, že už dlouho nevydrží snášet bolest kyčlí a hodlá ukončit kariéru. Jednatřicetiletý Skot tak prý učiní možná už po nadcházejícím Australian Open.

 • Francesco Molinari
  4

  Bleskovky

  Špatná zpráva pro Evropu. I Molinari dá přednost PGA Tour

  27. prosince 2018 – pv

  Týden poté, co Rory McIlroy zrevidoval své rozhodnutí nehrát v roce 2019 na European Tour se Francesco Molinari nechal slyšet, že nebude hrát na obou stranách Atlantiku a zaměří se na PGA Tour. Jako důvod uvádí zásadní změny v kalendáři zámořské túry.

 • Francesco Molinari
  5

  Zprávy

  Molinari je sportovcem roku podle BBC, předčil Ledeckou

  17. prosince 2018 – haf

  Že bude Francesco Molinari sbírat po báječném roce 2018 jedno ocenění za druhým, to se dalo čekat. Ale že se stane v anketě BBC nejlepším sportovcem roku? To nejspíše čekal málokdo. V závěrečném hlasování veřejnosti porazil mimo jiné i Ester Ledeckou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení