Články na téma: Francesco Molinari

 • Tommy Fleetwood a Sergio Garcia
  1

  Zprávy

  Fleetwood dal Molinarimu košem. Zurich Classic hraje s Garciou

  24. dubna 2019 – pv

  Fanoušci, kteří se těšili na další spojení loňských hrdinů Ryder Cupu, pro které se vžila přezdívka Moliwood, se nedočkali. Na týmovém turnaji Zurich Classic si Tommy Fleetwood zahraje se Sergiem Garciou, nikoliv s Francescem Molinarim.

 • Francesco Molinari
  2

  Zprávy

  Molinari nelituje. Někdy je váš den, jindy není, řekl po Masters

  16. dubna 2019 – pv

  Smutným hrdinou 83. ročníku Masters byl jednoznačně Francesco Molinari. Vítěz loňského The Open ještě po 11. jamce finálového kola vedl, ale pak šance na svůj druhý major titul utopil ve vodě, když jeho míček spolkl na dvanáctce a patnáctce proslulý Rae's Creek.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Skvělý Woods už je před finále Masters druhý, vede Molinari

  14. dubna 2019 – haf

  Tiger Woods se ve třetím kole prvnímu místu na Masters přiblížil i vzdálil. Polepšil si sice z dělené šesté na dělenou druhou příčku, jeho ztráta na první místo však narostla z jedné rány na dvě. Se skóre -11 zaostává společně s Tonym Finauem pouze za Francescem Molinarim.

 • Francesco Molinari
  4

  Zprávy

  Agresivní Molinari vyhrál v Bay Hill, puttoval nejlépe v životě

  11. března 2019 – haf

  Nové hole v bagu ani nerozehranost v novém roce nebyly v neděli v Bay Hill na Francescu Molinarim znát. Italský golfový hrdina loňského roku zahrál na Arnold Palmer Invitational fantastické finálové kolo a došel si pro třetí titul na PGA Tour v kariéře.

 • Francesco Molinari
  5

  Bleskovky

  Molinari se upsal nové značce holí, s čím bude hrát?

  6. března 2019 – pv

  Loňský šampion The Open z Carnoustie Francesco Molinari už není 'volným agentem', co se golfového vybavení týče. Pro výrobce holí velmi žádanou hvězdu nakonec ulovila americká firma Callaway, pro kterou se stal Ital dalším esem ve stáji.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení