Články na téma: Francesco Molinari

 • Francesco Molinari
  1

  Bleskovky

  Molinari po špatných výkonech propustil kedíka. Najal si hvězdu

  19. října 2019 – pv

  Loňský šampion The Open Francesco Molinari propustil svého kedíka Pella Iguarana, se kterým zažil v posledních sezónách kariérní průlom. Od roku 2020 mu bude nosit hole a radit další kedík, který má zkušenosti s vyhráváním velkých turnajů – Mark Fulcher, někdejší dlouholetý kedík Justina Rose.

 • Molinari Fleetwood Ryder Cup video
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Moliwood se oženil. Zamilovaně sní o Ryder Cupu

  26. září 2019 – pv

  Bodování do kvalifikace evropského týmu pro nadcházející Ryder Cup začalo minulý týden ve Wentworthu na BMW PGA Championship. A tuto středu to byl přesně rok, než další golfový souboj se Spojenými státy vypukne. Německá automobilka BMW pak tuto situaci využila k naprosto báječné reklamě.

 • Tommy Fleetwood a Sergio Garcia
  3

  Zprávy

  Fleetwood dal Molinarimu košem. Zurich Classic hraje s Garciou

  24. dubna 2019 – pv

  Fanoušci, kteří se těšili na další spojení loňských hrdinů Ryder Cupu, pro které se vžila přezdívka Moliwood, se nedočkali. Na týmovém turnaji Zurich Classic si Tommy Fleetwood zahraje se Sergiem Garciou, nikoliv s Francescem Molinarim.

 • Francesco Molinari
  4

  Zprávy

  Molinari nelituje. Někdy je váš den, jindy není, řekl po Masters

  16. dubna 2019 – pv

  Smutným hrdinou 83. ročníku Masters byl jednoznačně Francesco Molinari. Vítěz loňského The Open ještě po 11. jamce finálového kola vedl, ale pak šance na svůj druhý major titul utopil ve vodě, když jeho míček spolkl na dvanáctce a patnáctce proslulý Rae's Creek.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Skvělý Woods už je před finále Masters druhý, vede Molinari

  14. dubna 2019 – haf

  Tiger Woods se ve třetím kole prvnímu místu na Masters přiblížil i vzdálil. Polepšil si sice z dělené šesté na dělenou druhou příčku, jeho ztráta na první místo však narostla z jedné rány na dvě. Se skóre -11 zaostává společně s Tonym Finauem pouze za Francescem Molinarim.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení