Články na téma: Grabmasters

 • Václav Lébl jr.
  1

  Zprávy

  Nejprve on, pak Tiger. Vítěz Grabmasters si neděli užíval

  16. dubna 2019 – Honza Fait

  Na neděli 14. dubna 2019 Václav Lébl jr. asi nikdy nezapomene. Do zeleného saka se ten den totiž neoblékl pouze on, jako šampion Grabmasters, ale o pár hodin později také Tiger Woods.

 • Václav Lébl jr.
  2

  Bleskovky

  Zelené sako nezískal jen Woods, Grabmasters vyhrál Lébl

  15. dubna 2019 – haf

  Nebyl to pouze Tiger Woods, kdo se v neděli oblékl v Augustě po skvělém výkonu do zeleného saka. Už pár hodin před ním si na hřišti Grabštejn pro to své došel Václav Lébl jr., který ovládl Grabmasters s celkovým skóre +4 o jedenáct ran před Dominikou Burdovou.

 • Grabmasters
  3

  Zprávy

  Grabmasters posedmé. Tam, kde dvakrát diskvalifikovali Krista

  10. dubna 2019 – Honza Fait

  Už posedmé se letos souběžně s Augustou bude hrát o zelené sako také na Grabštejně. Dnes už se nebojíme říci, stejně prestižní. Jedno je přitom jisté, potřetí v řadě ho nezíská Ondřej Lieser, který se rozhodl dát šanci ostatním. A ještě jedna věc je jistá. Bude to zábava.

 • Grabštejn
  4

  Bleskovky

  Grabštejn láká na své Open. Slibuje za málo peněz hodně muziky

  4. srpna 2018 – haf

  Už nejen Masters, ale i Open má ve svém kalendáři hřiště Grabštejn. Zatímco Grabmasters ale za sebou má šest ročníků, když poslední dva vyhrál Ondřej Lieser, Grabštějn Open o svou tradici teprve začíná bojovat. Letos je na programu jeho druhé vydání.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Další zelené sako pro Liesera! Znovu vyhrál Grabmasters

  9. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Vítězem šestého ročníku stále slavnějšího turnaje Grabmasters se stal obhájce titulu Ondřej Lieser. Ten se jako jediný během tří kol dostal na Grabštejně pod par hřiště a se skóre -4 zvítězil o deset ran před druhým profesionálem v turnaji Alešem Procházkou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení