Články na téma: Henrik Stenson

 • Justin Rose
  1

  Bleskovky

  Rose si jde za svým cílem. Stenson bude hrát o vítězství

  15. prosince 2018 – pv

  Vše směřuje k tomu, že Justin Rose skutečně na konci roku 2018 najde své jméno na prvním místě světového golfového žebříčku. Dělí ho od něj posledních 18 jamek turnaje BNI Indonesian Masters v Jakartě, kde je po třech kolech na děleném čtvrtém místě.

 • Jon Rahm
  2

  Zprávy

  Woodsův turnaj vedou Stenson s Rahmem, nahání je také DJ

  1. prosince 2018 – haf

  Hero World Challenge má po druhém kole nové lídry. Stali se s nimi s celkovým skóre -10 Henrik Stenson a John Rahm, kteří ovšem mají minimální náskok na Dustina Johnsona s Patrickem Cantlayem. Hostitel turnaje s mínus dvěma na předposledním místě.

 • Henrik Stenson a Scott Vail
  3

  Bleskovky

  Další nečekaný rozchod, Stenson propustil kedíka

  16. listopadu 2018 – haf

  ​Jen pár dní poté, co se Lee Westwood rozhodl ukončit spolupráci se svým dlouholetým kedíkem Billym Fosterem, informoval o stejném kroku Angličanův rydercupový parťák Henrik Stenson. Ten po pěti letech ukončil na dobu neurčitou spolupráci s Garethem Lordem.

 • Henrik Stenson
  4

  Bleskovky

  Stenson vytrolil Mickelsona. Opětoval jeho střelbu

  20. září 2018 – pv

  Phil Mickelson na svém nově založeném Twitteru před několika dny vypustil do světa video, kde střílí z odstřelovací pušky. Napsal k tomu, že je to součástí tréninku na Ryder Cup, ale celé to byl spíš „varovný“ vzkaz Evropě. Teď mu přišla odpověď od Henrika Stensona.

 • Ryder Cup picky
  5

  Zprávy

  Bjornova volba: Casey, Garcia, Poulter a Stenson

  5. září 2018 – haf

  Thomas Bjorn, kapitán evropského rydercupového týmu, při svých divokých kartách překvapil. Vsadil na zkušenost místo současné formy a do týmu doplnil čtveřici Paul Casey, Sergio Garcia, Ian Poulter a Henrik Stenson. Matt Wallace nebo Rafael Cabrera Bello mají smůlu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení