Články na téma: Henrik Stenson

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Woods je v Bay Hill po prvním kole sedmý, vede Stenson

  16. března 2018 – GolfExtra.cz

  Během prvního kola chvíli dělil první místo, nakonec se po úvodní osmnáctce musí spokojit s dělenou sedmou příčkou. Tiger Woods rozehrál skvěle další turnaj, když na Arnold Palmer Invitational se skóre -4 ztrácí na vedoucího Henrika Stensona čtyři rány.

 • Henrik Stenson
  2

  Bleskovky

  Stensonův nepochopený sarkasmus. Švéd musel vysvětlovat

  9. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Henrik Stenson se vlastní vinou dostal do problémů, které musel na svém Twitteru uvést na pravou míru. Již dříve totiž nešťastně naznačil, že jeho aktuální zranění žebra pochází ze sponzorské akce před turnajem v Číně. To se ale ukázalo, že není pravda.

 • Henrik Stenson
  3

  Bleskovky

  Stenson se zranil, když si hrál v Číně na Supermana

  6. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Jsou hlavními tvářemi golfových turnajů, a tak se je jejich organizátoři snaží marketingově využít, co to jde. Henrik Stenson na to ale nyní v závěru sezony podle všeho doplatil, když se mu dost možná stalo osudným hraní si na Supermana před WGC-HSBC Champions.

 • Henrik Stenson
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Stenson hrál zpoza stromu. Zlomil přitom hůl

  3. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to pro Henrika Stensona v Turecku den plný frustrace a nejlépe ho popisuje druhá rána z pětiparové patnáctky. Na jamce, kde skoro polovině hráčů zahrála birdie, se on musel spokojit pouze s parem a navíc přišel o svou hůl. Celkově zahrál první kolo Turkish Airlines Open za +2 a byl po něm na děleném 59. místě.

 • Henrik Stenson
  5

  Zprávy

  Stenson se letos konečně dočkal. V pravý čas, tuší

  21. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Začínalo hrozit, že Henrik Stenson zopakuje rok 2015, během kterého nevyhrál jediný turnaj. Nyní už se toho bát nemusí. V neděli díky senzačnímu finiši ovládl poprvé v kariéře Wyndham Championship a stal se oficiálně nejlepším Švédem v historii PGA Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení