Články na téma: Henrik Stenson

 • Henrik Stenson
  1

  Bleskovky

  Stensonův nepochopený sarkasmus. Švéd musel vysvětlovat

  9. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Henrik Stenson se vlastní vinou dostal do problémů, které musel na svém Twitteru uvést na pravou míru. Již dříve totiž nešťastně naznačil, že jeho aktuální zranění žebra pochází ze sponzorské akce před turnajem v Číně. To se ale ukázalo, že není pravda.

 • Henrik Stenson
  2

  Bleskovky

  Stenson se zranil, když si hrál v Číně na Supermana

  6. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Jsou hlavními tvářemi golfových turnajů, a tak se je jejich organizátoři snaží marketingově využít, co to jde. Henrik Stenson na to ale nyní v závěru sezony podle všeho doplatil, když se mu dost možná stalo osudným hraní si na Supermana před WGC-HSBC Champions.

 • Henrik Stenson
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Stenson hrál zpoza stromu. Zlomil přitom hůl

  3. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to pro Henrika Stensona v Turecku den plný frustrace a nejlépe ho popisuje druhá rána z pětiparové patnáctky. Na jamce, kde skoro polovině hráčů zahrála birdie, se on musel spokojit pouze s parem a navíc přišel o svou hůl. Celkově zahrál první kolo Turkish Airlines Open za +2 a byl po něm na děleném 59. místě.

 • Henrik Stenson
  4

  Zprávy

  Stenson se letos konečně dočkal. V pravý čas, tuší

  21. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Začínalo hrozit, že Henrik Stenson zopakuje rok 2015, během kterého nevyhrál jediný turnaj. Nyní už se toho bát nemusí. V neděli díky senzačnímu finiši ovládl poprvé v kariéře Wyndham Championship a stal se oficiálně nejlepším Švédem v historii PGA Tour.

 • Henrik Stenson
  5

  Zprávy

  Skvělý finiš dostal Stensona v Greensboro do vedení

  20. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Zatím prožívá v roce 2017 období sucha. Alespoň co se týče turnajových vítězství. Nyní má ale Henrik Stenson skvělou příležitost ukončit ho těsně před startem play-off FedEx Cupu. Na Wyndham Championship vede populární Švéd před finálovým kolem o ránu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení