Články na téma: Henrik Stenson

 • Henrik Stenson
  1

  Bleskovky

  Stenson vytrolil Mickelsona. Opětoval jeho střelbu

  20. září 2018 – pv

  Phil Mickelson na svém nově založeném Twitteru před několika dny vypustil do světa video, kde střílí z odstřelovací pušky. Napsal k tomu, že je to součástí tréninku na Ryder Cup, ale celé to byl spíš „varovný“ vzkaz Evropě. Teď mu přišla odpověď od Henrika Stensona.

 • Ryder Cup picky
  2

  Zprávy

  Bjornova volba: Casey, Garcia, Poulter a Stenson

  5. září 2018 – haf

  Thomas Bjorn, kapitán evropského rydercupového týmu, při svých divokých kartách překvapil. Vsadil na zkušenost místo současné formy a do týmu doplnil čtveřici Paul Casey, Sergio Garcia, Ian Poulter a Henrik Stenson. Matt Wallace nebo Rafael Cabrera Bello mají smůlu.

 • Henrik Stenson
  3

  Bleskovky

  Stenson v problémech. Hrozí mu, že přijde o The Open

  11. července 2018 – GolfExtra.cz

  Ve Skotsku se schyluje k velkému golfovému svátku. The Open začne již příští týden, jenže jeho vítěz z roku 2016 se bojí, aby se ho vůbec zúčastnil. Henrik Stenson se zatím musel odhlásit "jen" ze Scottish Open, které mu předchází v tomto týdnu.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods je v Bay Hill po prvním kole sedmý, vede Stenson

  16. března 2018 – GolfExtra.cz

  Během prvního kola chvíli dělil první místo, nakonec se po úvodní osmnáctce musí spokojit s dělenou sedmou příčkou. Tiger Woods rozehrál skvěle další turnaj, když na Arnold Palmer Invitational se skóre -4 ztrácí na vedoucího Henrika Stensona čtyři rány.

 • Henrik Stenson
  5

  Bleskovky

  Stensonův nepochopený sarkasmus. Švéd musel vysvětlovat

  9. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Henrik Stenson se vlastní vinou dostal do problémů, které musel na svém Twitteru uvést na pravou míru. Již dříve totiž nešťastně naznačil, že jeho aktuální zranění žebra pochází ze sponzorské akce před turnajem v Číně. To se ale ukázalo, že není pravda.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení