Články na téma: hole-in-one

 • hole-in-one
  1

  Bleskovky

  Šance 17 000 000:1! Kamarádi trefili eso na stejné jamce

  1. května 2018 – GolfExtra.cz

  To už je větší šance, že vyhrajete ve Sportce. Howie Sher a Brian Halpern vyrazili o víkendu na partičku golfu do Westwood Country Clubu v St. Louis a nikdy na ni nezapomenou. Na jediné jamce totiž oba dva trefili hole-in-one.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woods vzpomínal na první eso: Řekli mi, že jsem pitomec

  23. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se v minulém týdnu stavil za veterány na PGA Tour Champions, kde podstoupil také kliniku především pro ty nejmenší. Když se ptal na drivingu přítomných, jakou ránu má zahrát, dostalo se mu jednoduché odpovědi. Hole-in-one.

 • Matt Kuchar
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Kuchar zničil svého soupeře, i díky hole-in-one

  24. března 2018 – GolfExtra.cz

  Měl to být napínavý souboj o postup do osmifinále WGC jamkovky, místo toho se duel Matta Kuchara s Rossem Fisherem změnil v jasné Američanovo vítězství. Kuchar k němu došel i díky trefenému esu, na které v jamkovce prakticky neexistuje odpověď.

 • Málem eso na čtyřparu
  4

  Bleskovky

  VIDEO: European Tour málem viděla eso na čtyřparu

  23. února 2018 – GolfExtra.cz

  Neskutečná rána se povedla ve druhém kole Commercial Bank Qatar Masters švédskému golfistovi Pontusi Widegrenovi. Ten málem zahrál eso na čtyřparu šestnácté jamky, ale i eagle mu stačil. Prošel totiž díky němu o jedinou ránu cutem do finálových kol.

 • Marcel Siem
  5

  Bleskovky

  V Ománu padla dvě hole-in-one, blízko byl i Beef

  15. února 2018 – GolfExtra.cz

  Hned dvě hole-in-one byla k vidění během úvodního kola NBO Oman Open v rámci European Tour. Zatímco Angličanu Matthew Southgateovi pomohlo k tomu, že po prvním kole dělí první místo, Němec Marcel Siem ani s esem nepokořil par hřiště Al Mouj Golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení