Články na téma: hole-in-one

 • George W. Bush
  1

  Bleskovky

  Kdo si počká, ten se dočká! Bush (72) zahrál první hole-in-one

  21. března 2019 – haf

  Zahrát hole-in-one, to je něco, co by si chtěl během svého života užít každý golfista. Trefit jamku na jedinou ránu je sice z velké části dílem náhody, ale i díky tomu vlastně má šanci každý. Nyní se štěstí konečně obrátilo také na bývalého prezidenta USA George W. Bushe.

 • Golfistka Paula Richová zahrála eso při pátém kole v životě
  2

  Bleskovky

  Golfistka zahrála eso při teprve pátém kole v životě. Twitter šílel

  10. března 2019 – jom

  Zažít minuty slastného pocitu z trefeného hole in one se nepoštěstí každému. Někdo čeká marně celý život. Kdo už ale někdy slyšel o štěstí začátečníka, tuší o čem budou následující řádky. Golfistka Paula Richová zahrála eso při svém pátém kole v životě. A nechtěně nahlodala sebevědomí věčných čekatelů.

 • Nicolas Colsaerts
  3

  Bleskovky

  Colsaerts trefil své první eso. U Trumpa a na čtyřparu!

  10. ledna 2019 – haf

  Golf hraje už 30 let, připsal si dvě vítězství na European Tour a stejný počet na Challenge Tour, přesto si belgický ranař Nicolas Colsaerts musel na své první hole-in-one v životě pořádně počkat. Trefil ho až nyní, na hřišti Donalda Trumpa a navíc na čtyřparu!

 • lip out
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Krádež za bílého dne! O hole-in-one ho připravil lip out

  5. listopadu 2018 – haf

  Denny McCarthy si v posledních týdnech na nepřízeň osudu stěžovat nemůže, v neděli měl ale v Las Vegas obrovského peška. S turnajem Shriners Hospitals for Children Open se mohl rozloučit parádním esem, proti ale byla hrana jamky.

 • Gus Andreone
  5

  Bleskovky

  Zemřel nejstarší golfista, který dal hole-in-one. Bylo mu 107 let

  30. října 2018 – haf

  Golfový svět přišel o jednoho ze svých hrdinů. O víkendu zemřel na Floridě ve svých 107 letech Gus Andreone, nejstarší člen zámořské PGA of America a také nejstarší golfista, který kdy zaznamenal hole-in-one na regulérním hřišti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení