Články na téma: hole-in-one

 • Marcel Siem
  1

  Bleskovky

  V Ománu padla dvě hole-in-one, blízko byl i Beef

  15. února 2018 – GolfExtra.cz

  Hned dvě hole-in-one byla k vidění během úvodního kola NBO Oman Open v rámci European Tour. Zatímco Angličanu Matthew Southgateovi pomohlo k tomu, že po prvním kole dělí první místo, Němec Marcel Siem ani s esem nepokořil par hřiště Al Mouj Golf.

 • Sergio Garcia
  2

  Bleskovky

  VIDEO: 5 nejlepších hole-in-one roku na PGA Tour

  15. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jsou to ty nejkrásnější golfové rány, díky kterým golfisté mohou hned na odpališti sundat rukavičku a vyrazit si pro svůj míček do jamky. Hole-in-one. Jako každý rok jich ti nejlepší profíci na PGA Tour trefili celou řadu, přesto lze vybrat pět nejlepších. Tady jsou.

 • Turkish Airlines Open
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Když fangle krade! Hráčům sebrala tři hole-in-one

  5. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Někteří hráči si v tomto týdnu na European Tour mohou připadat skutečně jako okradení. Hned třem z nich totiž na Turkish Airlines Open sebrala praporková tyč, a to pokaždé na greenu 14. jamky, prakticky jisté hole-in-one. Těmi nešťastnými byli během úvodních tří kol Justin Rose, Shane Lowry a Thomas Pieters.

 • Dvě esa a magická 59
  4

  Bleskovky

  Životní kolo! Amatér zahrál dvě esa a k tomu za 59 ran

  17. října 2017 – GolfExtra.cz

  O něčem podobném sní každý golfista. A někteří možná ani o tom ne. Spokojili by se jen s jednou věcí, která se povedla hrdému hráči Titleistu, který během jediné rundy trefil dvakrát hole-in-one, z toho jednou na čtyparu, a k tomu zahrál za magických 59 ran.

 • Edoardo Molinari
  5

  Bleskovky

  VIDEO: 12 hodin a 500 míčků. Trefil Molinari hole-in-one?

  10. října 2017 – GolfExtra.cz

  Někdy se může zdát, že profesionálové střílí esa jako na běžícím pásu, vždyť skoro každý turnaj nějaké to hole-in-one padne, někdy i dvě za 65 vteřin. Tak tomu ale není a na vlastní kůži s o tom před Italian Open přesvědčil domácí Edoardo Molinari.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení