Články na téma: hole-in-one

 • Turkish Airlines Open
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Když fangle krade! Hráčům sebrala tři hole-in-one

  5. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Někteří hráči si v tomto týdnu na European Tour mohou připadat skutečně jako okradení. Hned třem z nich totiž na Turkish Airlines Open sebrala praporková tyč, a to pokaždé na greenu 14. jamky, prakticky jisté hole-in-one. Těmi nešťastnými byli během úvodních tří kol Justin Rose, Shane Lowry a Thomas Pieters.

 • Dvě esa a magická 59
  2

  Bleskovky

  Životní kolo! Amatér zahrál dvě esa a k tomu za 59 ran

  17. října 2017 – GolfExtra.cz

  O něčem podobném sní každý golfista. A někteří možná ani o tom ne. Spokojili by se jen s jednou věcí, která se povedla hrdému hráči Titleistu, který během jediné rundy trefil dvakrát hole-in-one, z toho jednou na čtyparu, a k tomu zahrál za magických 59 ran.

 • Edoardo Molinari
  3

  Bleskovky

  VIDEO: 12 hodin a 500 míčků. Trefil Molinari hole-in-one?

  10. října 2017 – GolfExtra.cz

  Někdy se může zdát, že profesionálové střílí esa jako na běžícím pásu, vždyť skoro každý turnaj nějaké to hole-in-one padne, někdy i dvě za 65 vteřin. Tak tomu ale není a na vlastní kůži s o tom před Italian Open přesvědčil domácí Edoardo Molinari.

 • Belen Mozo eso
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Dala eso, fotila se s autem, ale nemá ho. Proč?

  30. září 2017 – GolfExtra.cz

  Musí to být nepříjemný šok. Dáte parádní hole-in-one na jamce, na které je přímo na odpališti vystavené luxusní auto jako odměna pro autora esa. Vy tak běžíte k autu, políbíte ho, fotíte se u něho... A pak vám řeknou, že máte smůlu a žádné auto nedostanete!

 • Hole-in-one
  5

  Bleskovky

  Světový rekord. Student trefil dvě esa za 40 minut

  22. září 2017 – GolfExtra.cz

  Sedmnáctiletý středoškolák z americké Pensylvánie se připravoval na golfové utkání své školy. Během cvičné devítky se mu povedla nevídaná věc, když trefil dvě esa za 40 minut.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení