Články na téma: hole-in-one

 • Nicolas Colsaerts
  1

  Bleskovky

  Colsaerts trefil své první eso. U Trumpa a na čtyřparu!

  10. ledna 2019 – haf

  Golf hraje už 30 let, připsal si dvě vítězství na European Tour a stejný počet na Challenge Tour, přesto si belgický ranař Nicolas Colsaerts musel na své první hole-in-one v životě pořádně počkat. Trefil ho až nyní, na hřišti Donalda Trumpa a navíc na čtyřparu!

 • lip out
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Krádež za bílého dne! O hole-in-one ho připravil lip out

  5. listopadu 2018 – haf

  Denny McCarthy si v posledních týdnech na nepřízeň osudu stěžovat nemůže, v neděli měl ale v Las Vegas obrovského peška. S turnajem Shriners Hospitals for Children Open se mohl rozloučit parádním esem, proti ale byla hrana jamky.

 • Gus Andreone
  3

  Bleskovky

  Zemřel nejstarší golfista, který dal hole-in-one. Bylo mu 107 let

  30. října 2018 – haf

  Golfový svět přišel o jednoho ze svých hrdinů. O víkendu zemřel na Floridě ve svých 107 letech Gus Andreone, nejstarší člen zámořské PGA of America a také nejstarší golfista, který kdy zaznamenal hole-in-one na regulérním hřišti.

 • Danny Lee eso
  4

  Bleskovky

  První eso nové sezony PGA Tour trefil Lee, pak zahrál sněhuláka

  11. října 2018 – haf

  Safeway Open v minulém týdnu ještě radost hráče přímo na odpališti nenabídlo, ale CIMB Classic už se prvním hole-in-one nové sezony PGA Tour pochlubit může. V malajském Kuala Lumpur se o něj v prvním kole tradičního turnaje postaral Danny Lee.

 • hole-in-one
  5

  Bleskovky

  Šance 17 000 000:1! Kamarádi trefili eso na stejné jamce

  1. května 2018 – GolfExtra.cz

  To už je větší šance, že vyhrajete ve Sportce. Howie Sher a Brian Halpern vyrazili o víkendu na partičku golfu do Westwood Country Clubu v St. Louis a nikdy na ni nezapomenou. Na jediné jamce totiž oba dva trefili hole-in-one.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení