Články na téma: hole-in-one

 • Eso Martina Florese
  21

  Bleskovky

  VIDEO: Dal hole-in-one a udržel si kartu na PGA Tour

  21. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Už už to vypadalo, že zase po roce přijde o kartu na PGA Tour. Pak ale Martin Flores trefil v závěru finálového kola Wyndham Championship hole-in-one a nejen že si pojistil svou účast na nejprestižnější golfové sérii i pro další sezonu, ale navíc si zajistil účast v play-off.

 • Rickie Fowler
  22

  Bleskovky

  VIDEO: Fowler byl centimery od hole-in-one na 4paru

  23. července 2017 – GolfExtra.cz

  Sobota byla na The Open předurčena ke skórování. Většina hráčů skončila ve třetím kole pod parem a Branden Grace zahrál nejnižší skóre v historii majorů, ale Rickie Fowler se ne a ne chytnout. Na úvodních čtrnácti jamkách zaskóroval jedinkrát, ale stálo to za to.

 • Skotové a hole-in-one
  23

  Bleskovky

  Šance 17 milionů ku 1, dva Skotové dali eso na stejné jamce

  26. června 2017 – GolfExtra.cz

  Že se něco takového stane je asi stejně pravděpodobné, jako že vyhrajete první pořadí ve Sportce. Ale stalo se. Na Lanbroker Trophy v Lanark Golf Clubu zahráli v rámci jednoho flightu jamkovky dva hráči hole-in-one. Netradičním způsobem tak jamku vypůlili.

 • Sergio Garcia
  24

  Bleskovky

  OBRAZEM: Reakce hráčů i diváků na Garciovo hole-in-one

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to jasně nejlepší okamžik prvního kola letošního The Players. Sergio Garcia na závěr svého do té doby nepovedeného kola vystřihl na ikonické ostrovní 17. jamce eso a vrátil se zpět do hry o cut. Oslavili to všichni - on, ostatní hráči i diváci.

 • Rickie Fowler
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Fowler trefil eso na 17. jamce TPC Sawgrass

  11. května 2017 – GolfExtra.cz

  Dát eso na slavné ostrovní sedmnáctce na hřišti TPC Sawgrass, to je velká věc. Pro Rickieho Fowlera je jen trochu škoda, že si letos své štěstí vybral o den dříve. Hole-in-one zde totiž trefil během středečního tréninkového kola.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení