Články na téma: Ian Poulter

 • Ian Poulter
  1

  Bleskovky

  Poulter má první letošní trofej. Ale z roku 2012!

  16. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Když si koncem roku 2012 připsal Ian Poulter na turnaji WGC-HSBC Champions jedno ze svých největších vítězství kariéry, a bohužel dodnes také poslední, netušil, že si na trofej bude muset tak dlouho počkat. Doma ji má totiž až nyní. A to jen díky Martinu Kaymerovi.

 • Lexi Thompson
  2

  Bleskovky

  Jak slavili Den díkůvzdání golfové celebrity?

  25. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Na konci týdne čtvrtý čtvrtek v listopadu se v severní Americe slaví Den díkůvzdání, což je jeden z nejdůležitějších svátků v roce. Nehrají se ani golfové turnaje, a proto si oslavu spojenou s pečením a pojídáním krocana nenechají ujít ani golfisté.

 • Ian Poulter
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Zahrál Poulter nejnešťastnější ránu roku?

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Jasně, golf prostě někdy není spravedlivý. I sebevětší haluz občas dopadne dobře a naopak, povedená rána skončí špatně. Ale toto? Tomu už se snad ani nedá říkat smůla a výraz v tváři Iana Poultera bezprostředně poté, co si to uvědomil, tomu odpovídá.

 • Ian Poulter
  4

  Bleskovky

  Naštvaný Poulter: Telefony diváků jsou k nasr***

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Nově nalezená benevolence nejen European Tour k fanouškům, konkrétně jejich používání mobilních telefonů během turnajů, má mezi golfisty řadu odpůrců. Patří k nim i Ian Poulter, který se dokonce o uplynulém víkendu na British Masters pořádně rozohnil.

 • Ian Poulter
  5

  Bleskovky

  Poulter směrem k rozhodčím: To si ze mě děláte srandu!

  14. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Prožívá golfové obrození a ani na PGA Championship to v jeho podání nebylo vůbec špatné. Ve finálovém kole se ale Ian Poulter dostal do křížku s jedním z rozhodčích, s jehož verdiktem se nechtěl smířit. A nakonec bylo po jeho!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení