Články na téma: Ian Poulter

 • Ian Poulter
  1

  Bleskovky

  Poulter mistrovsky vytrolil Američany za Ryder Cup

  9. prosince 2018 – pv

  Ian Poulter má svérázný druh humoru, se kterým se dvaačtyřicetiletý Angličan nejednou ocitl na hraně. Je to případ i jeho poslední aktivity na Instagramu, kterou v USA, pokud ji nebudou brát s nadhledem, nemusí každý vydýchat.

 • Ian Poulter
  2

  Bleskovky

  Sprint golf! Poulter odehrál v Dubaji rundu za 142 minut

  20. listopadu 2018 – haf

  Že se golfoví profíci po hřišti často táhnou jako šneci? Něco na tom bude, ale neplatí to vždycky. Názorným příkladem byl o víkendu Ian Poulter, který finálové kolo DP World Tour Championship stihl odehrát za dvě hodiny a 22 minut. A podle vlastních slov si to náramně užil.

 • Ryder Cup picky
  3

  Zprávy

  Bjornova volba: Casey, Garcia, Poulter a Stenson

  5. září 2018 – haf

  Thomas Bjorn, kapitán evropského rydercupového týmu, při svých divokých kartách překvapil. Vsadil na zkušenost místo současné formy a do týmu doplnil čtveřici Paul Casey, Sergio Garcia, Ian Poulter a Henrik Stenson. Matt Wallace nebo Rafael Cabrera Bello mají smůlu.

 • Thorbjorn Olesen
  4

  Bleskovky

  Olesen odsunul Poultera. Kdo odpoví na Czech Masters?

  20. srpna 2018 – pv

  S pouhými dvěma týdny do uzávěrky evropského kvalifikačního okna pro letošní Ryder Cup došlo ke změně na posledním osmém místě světového žebříčku, o které se ještě bojuje. Momentálně z něj Thorbjorn Olesen vystrnadil Iana Poultera.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woods se v Ohiu drží nejlepších. Vede Poulter, Fowler je druhý

  3. srpna 2018 – haf

  Osmkrát zde vyhrál a po prvním kole může klidně snít o devátém triumfu. Tiger Woods začal na WGC-Bridgestone Invitational povedeným kolem za 66 ran (-4), po kterém dělí 14. příčku. Na lídra Iana Poultera ztrácí čtyři rány, skvěle začala ale většina hvězd.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení