Články na téma: Ian Poulter

 • Ferrari Iana Poultera
  1

  Bleskovky

  Poulterův tetris. Neuvěříte, co dal do kufru svého ferrari

  5. června 2018 – GolfExtra.cz

  K čemu ti ta kára je, vždyť do ní nedáš ani bag. Leda tak na sedadlo spolujezdce. Tohle je věta, kterou velmi pravděpodobně uslyší majitel nového sporťáku po příjezdu na hřiště. Ian Poulter má však se superauty s malým kufrem velké zkušenosti. Do svého ferrari si dá mnohem víc než jen hole.

 • Poulterovo porsche
  2

  Bleskovky

  Poulter jako milovník ferrari? Pořídil si své první porsche!

  20. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ian Poulter se rozhodl, že se odmění. Má k tomu důvod, v posledním roce doslova resuscitoval svou uvadající kariéru a zahrál si i na Masters. Pokud ale tipujete, že si pořídil další ferrari, jste vedle jak ta jedle! Populární Angličan si totiž koupil své vůbec první porsche.

 • Ian Poulter
  3

  Bleskovky

  Kariéru si Poulter zachránil. Teď chce zpět do Ryder Cupu

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ian Poulter se po roce vrátil na místo, kde odvrátil předčasný úpadek své kariéry. Loni se na The Players druhým místem odrazil k záchraně karty na PGA Tour. Letos se tu chce přiblížit své vysněné účasti na letošním Ryder Cupu.

 • Ian Poulter
  4

  Zprávy

  Poulter nezastavuje! Jde si pro druhý titul ve třech týdnech

  15. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Když má golfista formu, snaží se z toho vytřískat, co to dá. Je to i aktuální případě Iana Poultera, který čekal necelých šest let na další turnajový titul. A nyní mí šanci vyhrát na PGA Tour podruhé ve třech týdnech! Na RBC Heritage totiž vede po třech kolech.

 • Ian Poulter
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Jde po nás! Poultera děsil divný pohled aligátora

  14. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  I always feel like somebody's watching me, zpívá chytlavým vokálem Michael Jackson ve velkém hitu z první poloviny 80. let. Možná si tuto píseň pobrukoval Ian Poulter poté, co ho velmi znervózněl jeden divně se koukající aligátor, který Poultera pozoroval, jak se chystá k ráně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení