Články na téma: Ian Poulter

 • Ryder Cup picky
  1

  Zprávy

  Bjornova volba: Casey, Garcia, Poulter a Stenson

  5. září 2018 – haf

  Thomas Bjorn, kapitán evropského rydercupového týmu, při svých divokých kartách překvapil. Vsadil na zkušenost místo současné formy a do týmu doplnil čtveřici Paul Casey, Sergio Garcia, Ian Poulter a Henrik Stenson. Matt Wallace nebo Rafael Cabrera Bello mají smůlu.

 • Thorbjorn Olesen
  2

  Bleskovky

  Olesen odsunul Poultera. Kdo odpoví na Czech Masters?

  20. srpna 2018 – pv

  S pouhými dvěma týdny do uzávěrky evropského kvalifikačního okna pro letošní Ryder Cup došlo ke změně na posledním osmém místě světového žebříčku, o které se ještě bojuje. Momentálně z něj Thorbjorn Olesen vystrnadil Iana Poultera.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Woods se v Ohiu drží nejlepších. Vede Poulter, Fowler je druhý

  3. srpna 2018 – haf

  Osmkrát zde vyhrál a po prvním kole může klidně snít o devátém triumfu. Tiger Woods začal na WGC-Bridgestone Invitational povedeným kolem za 66 ran (-4), po kterém dělí 14. příčku. Na lídra Iana Poultera ztrácí čtyři rány, skvěle začala ale většina hvězd.

 • Ian Poulter
  4

  Zprávy

  DJ málem trefil eso, v Kanadě začal skvěle Poulter

  27. července 2018 – haf

  Už jen pět turnajů ve čtyřech týdnech zbývá odehrát do konce základní části PGA Tour, a tak se začíná lámat chleba. Někteří hráči se snaží co nejlépe připravit na play-off, jiní do něho alespoň proniknout. Je to i případ RBC Canadian Open, které tak nabízí řadu hvězd.

 • Ian Poulter
  5

  Bleskovky

  Poulter prý slovně napadl maršála. Angličan to vidí jinak

  16. července 2018 – pv

  Ian Poulter měl ve třetím kole Scottish Open údajně slovně napadnout dobrovolníka poté, co zatáhl svůj drive na první jamce do křovin. Quintin Jardine, který tam působil jako maršál, si na jeho chování stěžoval řediteli turnaje. Poulter ale na Twitteru předložil svou verzi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení