Články na téma: Ian Poulter

 • Ian Poulter
  1

  Bleskovky

  Pošťák Poulter provokuje Američany parádními covery

  23. srpna 2019 – pv

  I když se letos Ryder Cup nehraje, neznamená to, že Ian Poulter nemůže popíchnout Američany kvůli jejich prohrám s Evropany. Angličan, který se stal v posledních 15 letech štístkem evropských výběrů, nyní přišel s vymazlenými covery na putter v designu poštovních schránek.

 • Ian Poulter
  2

  Bleskovky

  Poulter čelil na The Players nadávkám: Idioti nezvládli pár piv

  19. března 2019 – pv

  Ian Poulter si to nenechal líbit a fanoušky, kteří ho během třetího kola The Players slovně uráželi, vyhlásil na Instagramu. Nazval je idioty a ostudou turnaje. Nejvíc mu vadilo, že nadávky slyšely i jeho děti, kteří ho vně provazů provázely.

 • Ian Poulter
  3

  Zprávy

  Unavený Poulter září. Do Abú Zabí letěl dva dny

  17. ledna 2019 – pv

  Ian Poulter se na European Tour v Abú Zabí drží v polovině turnaje v TOP 5, ačkoliv má za sebou vyčerpávající cestu z Havaje, která trvala od neděle do úterý. Na vedoucího Shana Lowryho ztrácí jen tři rány.

 • Ian Poulter
  4

  Zprávy

  Poulterův trest na PGA Tour - dva týdny na Havaji a turnaj pro hosty

  8. ledna 2019 – haf

  Vítězství Iana Poultera na loňském Houston Open neznamenalo pouze samá pozitiva. Tak trochu nečekaným triumfem se totiž dostal do termínových problémů, které vyvrcholily tím, že se provinil proti jednomu z pravidel PGA Tour. Trest to byl ale nakonec příjemný.

 • Ian Poulter
  5

  Bleskovky

  Poulter mistrovsky vytrolil Američany za Ryder Cup

  9. prosince 2018 – pv

  Ian Poulter má svérázný druh humoru, se kterým se dvaačtyřicetiletý Angličan nejednou ocitl na hraně. Je to případ i jeho poslední aktivity na Instagramu, kterou v USA, pokud ji nebudou brát s nadhledem, nemusí každý vydýchat.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení