Články na téma: Ian Poulter

 • Ian Poulter
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Zahrál Poulter nejnešťastnější ránu roku?

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Jasně, golf prostě někdy není spravedlivý. I sebevětší haluz občas dopadne dobře a naopak, povedená rána skončí špatně. Ale toto? Tomu už se snad ani nedá říkat smůla a výraz v tváři Iana Poultera bezprostředně poté, co si to uvědomil, tomu odpovídá.

 • Ian Poulter
  2

  Bleskovky

  Naštvaný Poulter: Telefony diváků jsou k nasr***

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Nově nalezená benevolence nejen European Tour k fanouškům, konkrétně jejich používání mobilních telefonů během turnajů, má mezi golfisty řadu odpůrců. Patří k nim i Ian Poulter, který se dokonce o uplynulém víkendu na British Masters pořádně rozohnil.

 • Ian Poulter
  3

  Bleskovky

  Poulter směrem k rozhodčím: To si ze mě děláte srandu!

  14. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Prožívá golfové obrození a ani na PGA Championship to v jeho podání nebylo vůbec špatné. Ve finálovém kole se ale Ian Poulter dostal do křížku s jedním z rozhodčích, s jehož verdiktem se nechtěl smířit. A nakonec bylo po jeho!

 • Ian Poulter
  4

  Zprávy

  Poulter ožil a na The Open začal skvěle: Zítřek budí hrůzu

  20. července 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě před pár měsíci o sobě pochyboval, nyní ale hraje opět skvělý golf. Populární Angličan Ian Poulter se dere zpět na golfové výsluní a nejinak tomu je na úvod The Open. První kolo na hřišti Royal Birkdale zahrál za mínus tři a je na špici leaderboardu.

 • Ian Poulter
  5

  Bleskovky

  Příliš mnoho golfu. Poulter škrtl kvalifikaci na US Open

  3. června 2017 – GolfExtra.cz

  V příštím týdnu mohl mít dvě šance na zajištění si účasti na letošním US Open, nakonec se ale Ian Poulter rozhodl vsadit všechno na turnaj FedEx St Jude Classic. Na poslední chvíli se totiž odhlásil z pondělní lokální kvalifikace v Memphisu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení