Články na téma: Jack Nicklaus

 • Síň slávy 2019
  1

  Bleskovky

  Kouzelník na vozíku i golfová kráska. Síň slávy má 5 nových členů

  11. června 2019 – pv

  Světová golfová síň slávy se rozrostla na 160 členů, když do ní na ceremoniálu před US Open v Sunset Centre v Kalifornii vstoupili pět nových osobností. Uvedeni byli Dennis Walters, Jan Stephenson, Peggy Kirk Bell, Retief Goosen a Billy Payne.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Nicklausův Memorial plný hvězd. Woods přijel pro šestý triumf

  30. května 2019 – pv

  Mezi vítězným Masters a PGA Championship, kde neprošel cutem, Tiger Woods nehrál. Tentokrát si mezi majory jeden turnaj zahraje, když si před US Open nechal ujít příležitost hrát na Memorialu Jacka Nicklause, kde během kariéry získal rekordních pět vítězství.

 • Jack Nicklaus
  3

  Zprávy

  Můj rekord se znovu třese, ví Nicklaus po Woodsově vítězství

  15. dubna 2019 – pv

  Historický souboj Tigera Woodse a Jacka Nicklause zažil v neděli v Augustě restart. Možná si po těch všech Tigerových životních i zdravotních peripetiích legendární Zlatý medvěd myslel, že jeho 18 major titulů zůstane nepřekonaných. V neděli však na Bahamách u televize sledoval, že se o svůj rekord musí znovu začít bát.

 • Trump, Woods, Nicklaus
  4

  Bleskovky

  To je flight! Trump si zahrál golf s Woodsem a Nicklausem

  4. února 2019 – haf

  Na floridských hřištích můžete potkat hodně zajímavé golfové flighty, tomuto se ale vyrovná jen málokterý. Dva nejúspěšnější hráči na majorech v historii a s nimi aktuální prezident Spojených států amerických? Nevěříme, že by někdo odolal se k nim přidat.

 • Gary Nicklaus
  5

  Bleskovky

  Věhlasu svého otce nedosáhl. Teď se Nicklaus vrací jako amatér

  24. ledna 2019 – pv

  V prvním regulérním turnaji seniorské PGA Tour se ve startovní listině objevilo jméno Nicklaus. Nejedná se o legendárního major rekordmana Jacka, nýbrž o jeho syna Garyho, který nedávno oslavil padesátku, čímž splnil první podmínku startu na veteránské túře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení