Články na téma: Jack Nicklaus

 • Jack Nicklaus
  1

  Bleskovky

  Nicklaus si zahraje s vnukem, který trefil eso na Masters

  12. prosince 2018 – pv

  Jack Nicklaus hraje oficiální turnaje již jen velmi zřídka. Jednou z těch vzácných příležitostí bývá PNC Father/Son Challenge v Ritz Carlton Golf Clubu v Orlando na Floridě, kde tento týden vstoupí opět mezi provazy ve společnosti svého vnuka i dalších světových hvězd.

 • Jack Nicklaus
  2

  Bleskovky

  Nicklaus útočí na Titleist. Firmu viní z pomalé hry

  21. února 2018 – GolfExtra.cz

  Jack Nicklaus je dlouholetým bojovníkem proti důsledkům technologických dostihů v golfu. Hlasitě bojuje zejména proti moderním míčkům, kvůli nimž se musí prodlužovat hřiště. Jsou prý příčinou fenoménu pomalé hry. A Zlatý medvěd z toho viní největšího výrobce balónků na světě.

 • Jack Nicklaus a Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  Nicklaus o Woodsově návratu: Vůbec mě nezajímá!

  18. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco celý golfový svět se už nemůže dočkat dalšího startu Tigera Woodse, jednu golfovou legendu to nechává chladnou. Ten, který jako jediný dokázal vyhrát více majorů než Tiger, je k Woodsově návratu chladný. Jacka Nicklause prý vůbec nezajímá.

 • Jack Nicklaus
  4

  Zprávy

  Nicklaus odhalil 56 let starý dopis, bez něhož by byl neznámý

  8. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Dokážete si představit profesionální golf bez jeho rekordmana v počtu vyhraných majorů Jacka Nicklause? My také ne. Ale pokud by nebylo rozhodnutí, které bylo "mixem emocí a usilovného přemýšlení", které Nicklaus učinil přesně před 56 lety, pravděpodobně bychom nikdy o tomto legendárním hráči neslyšeli.

 • Jack Nicklaus
  5

  Zprávy

  Nicklaus o triumfu Spietha: Ukázka odvahy, odhodlání a dovedností

  26. července 2017 – GolfExtra.cz

  Už je to tu zase. Srovnávání a spekulace o tom, co bude. Má šanci Jordan Spieth vyzvat Jacka Nicklause v historických tabulkách? Po velkolepém triumfu na letošním The Open optimistické hlasy opět zesílily, sám Nicklaus pak má pro Spietha jen slova chvály.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení