Články na téma: Jack Nicklaus

 • Jack Nicklaus
  1

  Zprávy

  Můj rekord se znovu třese, ví Nicklaus po Woodsově vítězství

  15. dubna 2019 – pv

  Historický souboj Tigera Woodse a Jacka Nicklause zažil v neděli v Augustě restart. Možná si po těch všech Tigerových životních i zdravotních peripetiích legendární Zlatý medvěd myslel, že jeho 18 major titulů zůstane nepřekonaných. V neděli však na Bahamách u televize sledoval, že se o svůj rekord musí znovu začít bát.

 • Trump, Woods, Nicklaus
  2

  Bleskovky

  To je flight! Trump si zahrál golf s Woodsem a Nicklausem

  4. února 2019 – haf

  Na floridských hřištích můžete potkat hodně zajímavé golfové flighty, tomuto se ale vyrovná jen málokterý. Dva nejúspěšnější hráči na majorech v historii a s nimi aktuální prezident Spojených států amerických? Nevěříme, že by někdo odolal se k nim přidat.

 • Gary Nicklaus
  3

  Bleskovky

  Věhlasu svého otce nedosáhl. Teď se Nicklaus vrací jako amatér

  24. ledna 2019 – pv

  V prvním regulérním turnaji seniorské PGA Tour se ve startovní listině objevilo jméno Nicklaus. Nejedná se o legendárního major rekordmana Jacka, nýbrž o jeho syna Garyho, který nedávno oslavil padesátku, čímž splnil první podmínku startu na veteránské túře.

 • Jack Nicklaus
  4

  Bleskovky

  První šek Jacka Nicklause. Kolik si v roce 1962 vydělal?

  9. ledna 2019 – haf

  Je to přesně 57 let, co si Jack Nicklaus došel na turnaji Los Angeles Open pro svůj první profesionální šek. Ten byl vypsán 8. ledna 1962 a za dělené 50. místo na úvodním turnaji nové sezony PGA Tour vyinkasoval 'Zlatý medvěd' přesně 33,33 dolarů.

 • Jack Nicklaus
  5

  Bleskovky

  Nicklaus si zahraje s vnukem, který trefil eso na Masters

  12. prosince 2018 – pv

  Jack Nicklaus hraje oficiální turnaje již jen velmi zřídka. Jednou z těch vzácných příležitostí bývá PNC Father/Son Challenge v Ritz Carlton Golf Clubu v Orlando na Floridě, kde tento týden vstoupí opět mezi provazy ve společnosti svého vnuka i dalších světových hvězd.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení