Články na téma: Jan Cafourek

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Lieser je čtvrtý, Cafourek sedmý. Cut dalo na PGT osm Čechů

  24. srpna 2019 – haf

  Povedený domácí turnaj prožívají čeští golfisté na Pro Golf Tour, která v tomto týdnu zamířila do Sokolova a Karlových Varů. Před finálovým kolem jsou hned dva v TOP 10, Ondřej Lieser drží dělenou čtvrtou a Jan Cafourek dělenou sedmou příčku. Cutem pak prošlo osm Čechů.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Lieser začal v Sokolově skvěle. Do Varů se přesune dělený druhý

  23. srpna 2019 – pv

  Na dvou hřištích začal v pátek druhý letošní turnaj série Pro Golf Tour na českém území. EXTEC CzechOne Open by Atomic Drinks odstartoval z početné tuzemské ekipy nejlépe Ondřej Lieser, který zahrál na úvod v Sokolově 66 ran (-5) a po 1. kole dělí druhé místo se ztrátou jedné rány na vedení.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš začal v mínusu: Zařekl jsem se, že dojdu pod par

  15. srpna 2019 – Petr Vlček

  První dva Češi, kteří na Albatrossu dokončili 1. kolo D+D REAL Czech Masters byli Jan Cafourek a Stanislav Matuš. O dvě rány lépe vyšla úvodní runda Matušovi, který berdíkem na devítce stlačil své skóre pod par. Identický závěr kola stačil Cafourkovi naopak na jednu nad.

 • Jan Cafourek
  4

  Zprávy

  Cafourek nedal v Berouně nikomu šanci, zvítězil o pět ran

  4. srpna 2019 – pv

  Vítězem WGM Czech Open v Berouně se v neděli stal Jan Cafourek, který si v posledním čtvrtém kole pohlídal velký náskok a zvítězil o pět ran před Slovákem Štefanem Páleníkem. O ránu sice nepřekonal rekordní vítězné skóre -22 Filipa Mrůzka z loňského roku, ale to ho nejspíš tolik mrzet nebude.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matuš se ve Finsku posunul do TOP 25. Cafourek má luxusní náskok

  3. srpna 2019 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš přidal na Challenge Tour ve Finsku další kvalitní kolo, tentokrát za 70 ran (-2) a po 54 jamkách turnaje Vierumäki Finnish Challenge se posunul už na dělené 25. místo. Na WGM Czech Open v Berouně si před finále vybudoval luxusní náskok šesti ran Jan Cafourek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení