Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  1

  Zprávy

  Skvělý start Čechů na PGT v Haugschlagu. Tři jsou v TOP 6

  24. dubna 2019 – pv

  Devět Čechů nastoupilo v rakouském Haugschlagu do dalšího turnaje série Pro Golf Tour. A nedali o sobě vědět pouze početně, ale především výsledkově. Jan Cafourek, Ondřej Lieser a Aleš Kořínek (všichni 69 ran, -3) ztrácejí na čelo jen dvě rány. Daniel Suchan tři.

 • Jan Cafourek
  2

  Bleskovky

  Cafourek udržel v Maroku TOP 15. Ve třicítce dohrál i Pospíšil

  11. dubna 2019 – pv

  Letošní Marocká série osmi turnajů Pro Golf Tour je u konce. Podnik s názvem Open Michlifen 2019 uzavřelo čtvrteční třetí kolo, které si zahráli i dva Češi Jan Cafourek a Michal Pospíšil. Oba obešli finálovou rundu za 74 ran (+2).

 • Jan Cafourek
  3

  Bleskovky

  Češi si v Maroku pohoršili, Cafourek se drží elitní desítky

  10. dubna 2019 – haf

  České duo Michal Pospíšil, Jan Cafourek mělo skvěle rozehraný letošní poslední turnaj Pro Golf Tour v Maroku. Druhé kolo akce Open Michlifen 2019 se jim ale nevydařilo a prvně jmenovaný dokonce musel trnout, zda projde cutem. Turnaj už skončil pro Štěpána Daňka.

 • Michal Pospíšil
  4

  Bleskovky

  Výborný start Pospíšila. Dobře začal v Maroku také Cafourek

  9. dubna 2019 – pv

  Osm po sobě jdoucích turnajů Pro Golf Tour v Maroku píše svou poslední kapitolu před tím, než se třetiligová evropská série přesune na evropský kontinent. Opět nechybí české zastoupení. Z trojice českých hráčů začal na Open Michlifen nejlépe Michal Pospíšil, který zahrál v úterý kolo za 69 ran (-3), což stačí na dělené páté místo. V TOP 10 je i Jan Cafourek.

 • Jan Cafourek
  5

  Bleskovky

  Finále v Maroku bude bez Čechů. Nejblíže cutu byl Cafourek

  4. dubna 2019 – pv

  Finálové kolo na Pro Golf Tour v Maroku bude bez české účasti. Ani jeden ze čtyř Čechů v turnaji nedokázal projít cutem. Nejblíže mu byl nakonec Jan Cafourek, který obešel druhé kolo Open Tazegzout aspoň v paru a cut mu utekl o dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení