Články na téma: Jan Cafourek

 • Kateřina Vlašínová
  1

  Bleskovky

  Ryšková má na LETAS na dosah TOP 10, cut dala i Vlašínová

  14. června 2019 – haf

  Na turnaji Skafto Open ze série LET Access Series prošly cutem obě dvě české hráčky. Lépe je na tom po dvou kolech ve Švédsku amatérka Hanka Ryšková, která může v sobotu zaútočit na TOP 10. Vůbec se naopak nedařilo českým golfistům na Challenge Tour.

 • Hana Ryšková
  2

  Zprávy

  Ryšková je na LETAS na špici, mužům se nedařilo

  13. června 2019 – haf

  Skvělé první kolo odehrály na turnaji LETAS ve Švédsku obě české golfistky. O něco lépe vstoupila do Skafto Open 2019 amatérka Hanka Ryšková, která se dostala čtyři rány pod par a na první místo ztrácí jen dvě rány. O další dvě rány zpět pak je po prvním kole profesionálka Kateřina Vašínová. Na Challenge Tour se naopak nedařilo mužům.

 • Jan Cafourek
  3

  Bleskovky

  Češi ve Francii, Češky ve Švédsku a zámoří. Komu můžete fandit?

  12. června 2019 – haf

  Hlavním tématem tohoto týdne sice je US Open, ale čeští golfoví fanoušci se mohou upínat i jiným směrem. Pokud navíc chtějí sledovat své krajany, ani zatím bohužel jinou možnost samozřejmě nemají.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Divočina podle Cafourka. Od TOP 10 ho dělila jediná rána

  4. června 2019 – haf

  Až třináctý turnaj této sezony německé série Pro Golf Tour zamířil konečně do Německa. Na KUHN Maßkonfektion Open se pak neztratili ani čeští hráči, především pak Jan Cafourek, který prožil doslova bláznivé finálové kolo. Cutem prošli i Michal Pospíšil a Aleš Kořínek.

 • Michal Pospíšil
  5

  Zprávy

  Na Slavkově vyhrál Pospíšil, slaví první titul mezi profíky

  17. května 2019 – haf

  Úvodní turnaj nové sezony Moneta Czech PGA Tour vyhrál na Slavkově u Brna Michal Pospíšil. Ten zvládl obě kola turnaje Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy za 66 ran a s celkovým skóre -12 vyhrál o ránu před Filipem Mrůzek. Bylo to ale obrovské drama!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení