Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  1

  Zprávy

  Drama na Kácově ovládl skvělým závěrem Cafourek před Mrůzkem

  4. června 2018 – GolfExtra.cz

  Vítězem druhého turnaje letošní Moneta Czech PGA Tour v Kácově se stal Jan Cafourek. Druhé kolo zahrál stejně jako první za 70 ran a s celkovým skóre -4 o jedinou ránu porazil Filipa Mrůzka, vítěze prvního turnaje domácí profitúry ze Slavkova.

 • Petr Nič
  2

  Bleskovky

  V Kácově vede Nič, stíhají ho Cafourek s Mrůzkem

  3. června 2018 – GolfExtra.cz

  Druhý turnaj letošní Moneta Czech PGA Tour rozehrál v Kácově nejlépe Petr Nič. Jako jediný se dostal v neděli pod sedmdesát a se skóre 68 (-4) má dvě rány náskok na Jana Cafourka. Na děleném třetím místě jsou o další ránu zpět Filip Mrůzek a Sebastijan Ajster.

 • Jan Cafourek
  3

  Zprávy

  Cafourek se cítil jako vrah. Věří, že přijde průlom

  31. května 2018 – Petr Vlček

  Jan Cafourek byl jedním z pěti Čechů, kteří na D+D REAL Czech Challenge prošel cutem. Významně tak přispěl ke skvělému počinu českých hráčů na turnaji Challenge Tour na Kunětické Hoře. S konečným umístěním na děleném 46. místě ale moc spokojený nebyl a věří, že druhá polovina sezóny se mu vydaří lépe.

 • Aleš Kořínek
  4

  Zprávy

  Velký český golfový den! Na Kuňce dalo cut PĚT Čechů

  25. května 2018 – Honza Fait

  Tak tohle ještě český golf nepamatuje! Na sedmém ročníku turnaje D+D REAL Czech Challenge dalo hned pět domácích hráčů cut. O víkendu si pod Kunětickou horou zahrají Filip Mrůzek, Aleš Kořínek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a amatér Šimon Zach.

 • Matyáš Zapletal
  5

  Zprávy

  Na Kuňce myslí na cut 13 Čechů, zazářil amatér Zapletal

  24. května 2018 – Petr Vlček

  Tři Češi jsou po 1. kole D+D REAL Czech Challenge nad hranicí cutu. Z domácích hráčů to na Kunětické Hoře rozehráli nejlépe amatér Matyáš Zapletal, Jan Cafourek (oba -2) a Daniel Suchan (-1). Další Češi, včetně Stanislava Matuše a Filipa Mrůzka, musí o postup v pátek zabojovat.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení