Články na téma: Jan Cafourek

 • Aleš Kořínek
  1

  Bleskovky

  Čechům se v Irsku na úvod nedařilo, Kořínek pokazil závěr

  10. října 2019 – haf

  Nepovedené úvodní kolo turnaje Stone Irish Challenge za sebou mají čtyři čeští golfisté. Ani jeden z nich ve čtvrtek na hřišti Headfort Golf Clubu nepokořil par, Aleš Kořínek k tomu však byl velmi blízko. Jenže bohužel naprosto nezvládl závěr kola.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Poslední šance. Matuš a Mrůzek se dostali na turnaj v Irsku

  9. října 2019 – haf

  Už to vypadalo, že pro ně letošní sezona na Challenge Tour skončila, nakonec si ale Stanislav Matuš s Filipem Mrůzkem ještě minimálně jeden turnaj zahrají. Na poslední chvíli se dostali do startovní listiny Stone Irish Challenge, kde startují i Jan Cafourek a Aleš Kořínek.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  BOMBA! Skvělý Ondřej Lieser získal kartu na Challenge Tour

  2. října 2019 – haf

  Ondřej Lieser to dokázal. Přestože opět neodehrál na Pro Golf Tour plnou sezonu, dokázal se propracovat mezi pět nejlepších hráčů v pořadí Order of Merit, což znamená zisk karty na Challenge Tour pro příští rok. Děkuje za to druhému místu z finálového turnaje.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Cafourek rozehrál finále PGT výborně, v TOP 10 i Lieser

  30. září 2019 – pv

  V pondělí začalo v Castanea Golf Resortu v německém Adendorfu finále letošní sezóny Pro Golf Tour. V prvním ze tří kol se z pěti Čechů ve startovní listině vedlo nejlépe Janu Cafourkovi, který zahrál 69 ran a se skóre -3 se usadil na děleném čtvrtém místě. Také Ondřej Lieser je o ránu za ním v TOP 10.

 • Jan Cafourek
  5

  Zprávy

  Skvěle! Cafourek postoupil do druhé fáze Q-School

  21. září 2019 – jom

  Česko má dalšího hráče ve druhé fázi kvalifikační školy o European Tour. K Filipu Mrůzkovi se v sobotu přidal Jan Cafourek, který zvládl první část Q-School v Ebreichsdorfu s naprostým přehledem a o postup nepřišel. Ten naopak minul Ondřeje Liesera.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení