Články na téma: Jan Cafourek

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Mrůzek přišel o finále Q-School European Tour až v play off

  11. listopadu 2019 – pv

  Filip Mrůzek byl ve španělském Alicante velmi blízko postupu do finálové fáze Q-School European Tour, kam o den dříve postoupil už Stanislav Matuš. V pondělním odloženém finálovém kole zahrál 69 ran a dostal se tím do play off tří hráčů o poslední postupové 20. místo. Tam už však byla jeho konečná.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Stanislav Matuš šel znovu pod par, na Q-School je blíže postupu

  9. listopadu 2019 – haf

  Po skvělém prvním kole a nepovedeném druhém se Stanislav Matuš v turnaji druhé fáze kvalifikační školy European Tour znovu vrátil na pozitivní vlnu. Na turnaji v Desert Springs Golf Clubu zahrál v sobotu jednu ránu pod par a polepšil si na dělené deváté místo.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš skvěle rozehrál druhou fázi Q-School. Mrůzek naopak

  7. listopadu 2019 – pv

  Stanislav Matuš zahrál ve druhé fázi Q-School European Tour vydařené první kolo. Na hřišti Desert Springs Golf Clubu ve španělské Almeríi, kde se jeho sekce koná, nastřílel na úvod 65 ran a se skóre -7 se usadil na děleném třetím místě.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Ještě jedna šance. Tři Češi vstupují do 2. fáze Q-School ET

  6. listopadu 2019 – haf

  Poslední šanci vylepšit si svůj status pro příští golfovou sezonu dostanou v následujících týdnech Stanislav Matuš, Filip Mrůzek a Jan Cafourek. Už ve čtvrtek jim startují turnaje druhé fáze Q-School European Tour, ze které se pokusí probojovat do té finálové.

 • Aleš Kořínek
  5

  Bleskovky

  Čechům se v Irsku na úvod nedařilo, Kořínek pokazil závěr

  10. října 2019 – haf

  Nepovedené úvodní kolo turnaje Stone Irish Challenge za sebou mají čtyři čeští golfisté. Ani jeden z nich ve čtvrtek na hřišti Headfort Golf Clubu nepokořil par, Aleš Kořínek k tomu však byl velmi blízko. Jenže bohužel naprosto nezvládl závěr kola.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení