Články na téma: Jan Cafourek

 • Michal Pospíšil
  1

  Zprávy

  To zamrzí. Češi nepropadli, ale v Maroku nemá cut ani jeden

  14. února 2019 – pv

  Po žních z minulého týdne, kdy všichni tři Češi prošli cutem a skončili v TOP 30 a Jan Cafourek dokonce v TOP 3, se hned v dalším turnaji Pro Golf Tour v Maroku nepodívá do finálového kola ani jeden z nich. Přitom jak Cafourek, tak i Michal Pospíšil i Štěpán Daněk nezahráli vyloženě špatně.

 • Jan Cafourek
  2

  Bleskovky

  Cafourek i Daněk vstoupili dobře do další akce Pro Golf Tour

  13. února 2019 – haf

  Jan Cafourek pokračuje v Maroku ve skvělých výkonech a v úvodu dalšího turnaje Pro Golf Tour se k němu přidal také Štěpán Daněk. Michal Pospíšil a Slovák Peter Valášek jsou naopak po prvním kole Open Palmeraie Country Club 2019 pod hranicí cutu.

 • Jan Cafourek
  3

  Zprávy

  Skvělý Cafourek! Na Pro Golf Tour v Maroku vybojoval TOP 3

  10. února 2019 – pv

  Jan Cafourek se ve svém druhém letošním soutěžním startu blýskl výborným výsledkem i hrou. Na Pro Golf Tour v marocké Casablance vybojoval na turnaji Open Casa Green Golf v konkurenci 178 hráčů dělené třetí místo. Do TOP 30 se vešli Štěpán Daněk i Michal Pospíšil.

 • Jan Cafourek
  4

  Zprávy

  Cafourek hraje v Maroku na Pro Golf Tour o vítězství

  9. února 2019 – pv

  Jan Cafourek má parádně rozehraný turnaj Pro Golf Tour v Maroku. Po dvou kolech ze tří byl na Open Casa Green Golf na třetím místě se ztrátou pouhých dvou ran na vedení. Spolu s ním prošli cutem i Michal Pospíšil a Štěpán Daněk.

 • Aleš Kořínek
  5

  Bleskovky

  Cafourek si pohoršil. Kořínek nasedl do bogey expresu

  4. února 2019 – pv

  V marocké Casablance pokračuje třetím turnajem nový ročník Pro Golf Tour i se třemi Čechy ve startovní listině. Po druhém kole zůstávají všichni v turnaji, když Jan Cafourek, Michal Pospíšil i Štěpán Daněk prošli cutem. Nejlépe je na tom Cafourek na děleném 15. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení