Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  61

  Zprávy

  Skvělého Cafourka nezastavil ani déšť, cut má v kapse

  4. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Druhý cut v řadě a třetí letos na Challenge Tour má Jan Cafourek v kapse. Parádně totiž zvládl druhé kolo na Vierumäki Finnish Challenge a může se těšit na víkendové boje. Nerozhodilo ho ani to, že hru na několik hodin přerušil silný déšť, kvůli kterému bylo hřiště pod vodou.

 • Jan Cafourek
  62

  Bleskovky

  Cafourek došel 1. kolo ve Finsku v paru, Suchan vyhořel

  3. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Dobře rozehrané úvodní kolo Vierumäki Finnish Challenge nedokázal Jan Cafourek dotáhnout do povedeného konce. Po úvodní devítce sice byl dvě rány pod par hřiště, druhou polovinu kola však rámoval dvěma bogey a došel v paru. Z Čechů ale jasně nejlépe.

 • Jan Cafourek
  63

  Bleskovky

  Na Challenge Tour ve Finsku hrají Cafourek, Suchan a Gál

  2. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Hned tři želízka v ohni budou mít čeští fanoušci v tomto týdnu na Challenge Tour. Jan Cafourek s Petrem Gálem se pokusí navázat na dobré výkony z posledních týdnů, Daniel Suchan zkusí překvapit. Slovenské barvy pak bude ve Finsku hájit Peter Valášek.

 • Jan Cafourek
  64

  Zprávy

  Cafourkovi finále nevyšlo, v Itálii uzavřel třetí desítku

  16. července 2017 – GolfExtra.cz

  Nejhorší den si Jan Cafourek na letošním Italian Challenge Open bohužel schoval na nedělní finále. Poprvé na turnaji se nedokázal dostat pod par a s celkovým skóre -11 obsadil dělenou 29. příčku. Z jasného vítězství se raduje Švéd Joel Sjoholm (-24).

 • Jan Cafourek
  65

  Zprávy

  Cafourek v Itálii zazářil. Na Sardínii začal kolem za -6

  13. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jan Cafourek parádně odstartoval další turnaj Challege Tour. Na Italian Challenge Open na Sardinii zahrál první kolo za 65 ran a s průběžným výsledkem za -6 se usadil na děleném pátém místě. Dalším čtyřem Čechům se již zdaleka tolik nedařilo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení