Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  66

  Zprávy

  Cafourkův parádní start na Kuňce: Už jim nechci dávat náskok

  25. května 2017 – Petr Vlček

  Jan Cafourek vstoupil skvěle do první ze dvou zastávek Challenge Tour v České republice. Úvodní kolo D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře zahrál za -4 (68) a po prvním dnu se usadil jako nejlepší z Čechů na děleném šestém místě.

 • Jan Cafourek
  67

  Zprávy

  Cafourek oslaví první profi titul pivem, vyhlíží odplatu Kuňce

  17. května 2017 – Honza Fait

  Konečně se dočkal. Jan Cafourek si v úterý připsal na Slavkově v rámci Czech PGA Tour svůj první titul mezi profesionály, když ve druhém kole už pouze kontroloval svůj náskok po úvodní rundě, ve které zahrál sedm birdie v řadě. Zažil ale i okamžiky nejistoty.

 • Jan Cafourek
  68

  Zprávy

  Cafourek si to na Slavkově pohlídal. Valášek lituje dabláčů

  16. května 2017 – GolfExtra.cz

  Vítězem úvodního turnaje nového ročníku Czech PGA Tour se stal Jan Cafourek. Ten na Lucozade Czech PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy zužitkoval náskok pěti ran z prvního kola a zvítězil o dvě rány před trojicí Stanislav Matuš, Lucie Hinnerová a Peter Valášek.

 • Jan Cafourek
  69

  Zprávy

  7 birdie v řadě! Cafourek je na Slavkově v trháku

  15. května 2017 – GolfExtra.cz

  Úvodním kolem Lucozade Czech PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy odstartoval v pondělí nový ročník Czech PGA Tour. A nejlépe do něho vstoupil Jan Cafourek, který si parádním kolem za 65 ran (-7) vytvořil před úterním finále zajímavý náskok.

 • Michael Kraaij
  70

  Bleskovky

  V Haugschlagu zrušil sníh i 2. kolo, vítěze zkoulovali

  28. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Sněhová nadílka nakonec nedovolila hráčům na turnaji Pro Golf Tour v Haugschlagu dohrát ani druhé kolo. Jako konečné výsledky tak platí ty po prvním, což znamená vítězství pro Nizozemce Michaela Kraaije, který si užil pro golf hodně netradiční oslavu vítězství.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení