Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  66

  Zprávy

  Q-school: Matuš se přiblížil postupu do 2. fáze, Cafourek zabral

  22. září 2016 – GolfExtra.cz

  Ve vyrovnaných a především velmi povedených výkonech pokračuje v rakouském Ebreichsdorfu Stanislav Matuš. Ten je před finálovým kolem velmi blízko postupu do druhé fáze letošní q-school European Tour, ve hře jsou také Jan Cafourek a Ján Friesz.

 • Ján Friesz
  67

  Bleskovky

  Matuš s Frieszem v q-school jedou, už jsou pět ran pod parem!

  21. září 2016 – GolfExtra.cz

  Velmi dobře rozehranou mají první fázi q-school Stanislav Matuš s Jánem Frieszem (na snímku). V rakouském Ebreichsdorfu jsou v polovině turnaje na skóre -5, což zatím stačí na dělené 16. místo. Do druhé fáze postoupí hráči na nejhůře dělené 22. příčce.

 • Stanislav Matuš
  68

  Zprávy

  V Rakousku vstoupil do q-school nejlépe Matuš (-2), ostatní v plusu

  20. září 2016 – GolfExtra.cz

  Povedené úvodní kolo turnaje první fáze q-school European Tour za sebou má Stanislav Matuš. V rakouském Ebreichsdorfu zahrál dvě rány pod par hřiště a jeho výchozí pozice pro zbytek turnaje není špatná. Jan Cafourek ani Tadeáš Sedláček par nepokořili.

 • Jan Cafourek
  69

  Zprávy

  Kdybych byl normálně myslící člověk, litoval Cafourek po Berounu

  6. září 2016 – Honza Fait

  Byl neuvěřitelně naštvaný. Ale pouze sám na sebe. Jan Cafourek měl velmi dobře rozehraný turnaj WGM Beroun Czech Open, ale na druhé devítce finálového kola učinil rozhodnutí, které ho dost možná stálo 200 000 korun. Sám přitom netušil, proč ho udělal.

 • Filip Mrůzek
  70

  Zprávy

  V Berouně se dostal do vedení Mrůzek, dál se daří cizincům

  2. září 2016 – GolfExtra.cz

  Obhájce titulu na WGM Beroun Czech Open je rozhodnutý si pro šek na 200 000 korun dojít i letos. Filip Mrůzek se v Berouně dostal po druhém kole na první místo, o které se dělí s Italem Federicem Ellim. V TOP 10 je pak celkem šest zahraničních golfistů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení