Články na téma: Jan Cafourek

 • Filip Mrůzek
  71

  Zprávy

  3 Češi hrají na European Tour, dva o level níž

  7. června 2017 – Honza Fait

  Výrazně české zastoupení bude mít v tomto týdnu český golf na dvou nejprestižnějších evropských golfových okruzích. Hned tři se díky pozvánkám Relmostu představí v Rakousku, kde se hraje European Tour, a dva zkusí štěstí na Challenge Tour v Belgii.

 • Koláž Czech Challenge
  72

  Bleskovky

  OBRAZEM: Cafourek, Zach, Suchan a Lieser na Kuňce

  30. května 2017 – GolfExtra.cz

  Patřili k nejlepším českým hráčům, kteří se v minulém týdnu představili na Kunětické Hoře v rámci Challenge Tour. Pouze Jan Cafourek ale dal na D+D REAL Czech Challenge cut.

 • Jan Cafourek
  73

  Zprávy

  Spoustu diváků jsem ranami i pobavil a rozveselil, těší Cafourka

  28. května 2017 – Honza Fait

  Už před startem finálového kola D+D REAL Czech Challenge věděl, že bude nejlepším Čechem na turnaji. Jan Cafourek byl totiž jediným, kdo se do víkendových kol na Kunětické Hoře podíval. A v neděli si ještě své skóre vylepšil o dvě rány.

 • Jan Cafourek
  74

  Zprávy

  České fiasko na Kuňce, cut dal pouze Cafourek

  26. května 2017 – GolfExtra.cz

  Úvodní letošní turnaj Challenge Tour na českém území se domácím hráčům nevydařil. Do D+D REAL Czech Challenge jich šlo celkem třináct, o víkendu si ale zahraje jediný. Cutem prošel pouze Jan Cafourek, ani v jeho podání to ale nebylo v pátek úplně ideální.

 • Šimon Zach
  75

  Zprávy

  Po Cafourkovi zářil na Kuňce i Zach. Další Češi bojují o cut

  25. května 2017 – Petr Vlček

  Jen dva Češi zahráli v prvním kole D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře pod par. Jan Cafourek je s výsledkem -4 na děleném šestém místě. K večeru zahrál skvěle i amatér Šimon Zach, který v posledním flightu dne zahrál -3, což znamená dělenou 17. pozici.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení