Články na téma: Jan Cafourek

 • Sněhulák na Haugschlagu
  76

  Bleskovky

  V Haugschlagu sněžilo, Češi ve čtvrtek nehráli

  27. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  S (ne)čekanými problémy se museli ve čtvrtek vyrovnat jak hráči, tak především organizátoři turnaje Pro Golf Tour v rakouském Haugschlagu. Přes noc totiž nasněžilo, a tak se celé dopoledne nemohlo hrát. A doplatili na to oba Češi ve startovním poli.

 • Klára Spilková
  77

  Zprávy

  Klíčová jedna rána. Spilková o ni cut dala, Mrůzek nikoliv

  21. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Jak ošidný může být golf ukázal pátek v případě nejlepších českých hráčů. Zatímco Klára Spilková (+2) ve Španělsku o jednu ránu cutem prošla, Filipu Mrůzkovi (-4) k víkendovým kolům v Turecku chyběla. Poraženým dne je však Jan Cafourek, který také na Challenge Tour neprošel cutem, i když po prvním kole dělil druhé místo.

 • Filip Mrůzek
  78

  Zprávy

  Češi vstupují do Challenge Tour v Turecku, začíná boj o karty

  19. dubna 2017 – Honza Fait

  Challenge Tour sice už v tomto roce stihla odehrát jeden turnaj v Keni, pro české hráče ale sezona na druhé evropské lize startuje až v tomto týdnu v Turecku. Do boje jdou díky pozvánkám Relmostu čtyři.

 • Jan Cafourek
  79

  Bleskovky

  Cafourek, Příhoda ani Friesz nedali ve Španělsku cut

  30. března 2017 – GolfExtra.cz

  Nepovedený turnaj ve Španělsku za sebou mají Jan Cafourek, Martin Příhoda a Ján Friesz. Na úvodní akci nové sezony Gambito Tour ani jeden z nich neprošel cutem, když ani jednou nepokořili par hřiště.

 • Stanislav Matuš
  80

  Zprávy

  Matuš v Maroku pro křeče odstoupil, Češi ve Španělsku par nepokořili

  29. března 2017 – GolfExtra.cz

  Tak to je pech! Stanislav Matuš má na začátku sezony formu jako hrom, v tomto týdnu ale žádné další body do žebříčku Order of Merit série Pro Golf Tour nezíská. Hned v prvním kole Open Tazegzout musel ze zdravotních problémů po 13. jamce odstoupit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení