Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  76

  Zprávy

  Báječný Cafourek! Vyrovnal nejlepší český výsledek na Challenge Tour

  14. srpna 2016 – Honza Fait

  Skvělý týden ve Finsku zakončil Jan Cafourek povedeným finálovým kolem. Na turnaji Vierumäki Finnish Challenge díky tomu vyrovnal nejlepší český výsledek na Challenge Tour v historii, kterým je dělené 16. místo. Čtyři kola obešel za mínus devět, na vítěze ztratil šest ran.

 • Jan Cafourek
  77

  Zprávy

  Cafourek válí! Na Challenge Tour je ránu od elitní 10

  13. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Po prvním kole to vypadalo, že možná pojede v pátek domů. Nyní je ale Jan Cafourek blízko nejlepšího českého umístění na Challenge Tour v historii! Po třetím kole je ve Finsku na skvělém děleném 14. místě, jen ránu od TOP 10.

 • Jan Cafourek
  78

  Zprávy

  Fantastický Cafourek! Zahrál za -8 a ve Finsku dal bezpečně cut

  12. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Po 1. kole to vypadalo, že české hráče o víkendu na turnaji Challenge Tour ve Finsku neuvidíme. Jenže Jan Cafourek opět prokázal, že ve druhém kole umí předvést nadpozemské výkony. Tentokrát zamířil pod par o osm ran, což ho katapultovalo v pořadí do čtvrté desítky.

 • Robert Fikar, Jan Cafourek a Petr Cafourek
  79

  Zprávy

  Jistotu důležitých startů má i Cafourek, upsal se Relmostu

  14. července 2016 – Honza Fait

  Po Filipu Mrůzkovi si svou golfovou budoucnost pojistil ve čtvrtek také Jan Cafourek. Jediný Čech, který v minulém týdnu prošel na turnaji D+D REAL Slovakia Challenge cutem, podepsal se společností Relmost dlouhodobou smlouvu, která mu zajišťuje především starty na dvou nejprestižnějších evropských golfových okruzích.

 • Jan Cafourek a Radek Švajcr
  80

  Zprávy

  Jak je důležité mít kedíka. Balení holek i pohoda ve flightu

  12. července 2016 – Honza Fait

  Jan Cafourek to v posledních dvou týdnech konečně zlomil! Poprvé v Dánsku a podruhé na Slovensku prošel letos cutem na akci Challenge Tour. Důvod? Samozřejmě, hrál skvělý golf, ale poznávacím znamením těch dvou turnajů je také to, že na nich měl svého kedíka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení