Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  81

  Zprávy

  Nevyšlo to. Češi finále v Maroku vůbec nezvládli, vypadli z TOP 10

  4. března 2017 – GolfExtra.cz

  Senzačně rozehraný turnaj Pro Golf Tour v Maroku úspěchem pro české barvy neskončil. I když Jan Cafourek a Stanislav Matuš po druhém kole dělili první místo, v sobotním finálovém kolo předvedli své nejhorší výkony v týdnu a vypadli dokonce z TOP 10.

 • Jan Cafourek
  82

  Zprávy

  SENZACE! Cafourek s Matušem dělí v Maroku první místo

  3. března 2017 – GolfExtra.cz

  To tu ještě nebylo! Aby dva čeští hráči před finálovým kolem turnaje Pro Golf Tour dělili první místo? Ano, na Open Madaef v Maroku se tak děje, skvělou výchozí pozici před závěrečnou osmnáctkou mají Jan Cafourek a Stanislav Matuš.

 • Jan Cafourek
  83

  Zprávy

  Cafourka zklamaly nové hole, březen stráví v Maroku

  24. února 2017 – Honza Fait

  Má za sebou první turnaje v nové sezoně, se kterými nebyl spokojený. Nevýrazné výsledky ze dvou akcí Pro Golf Tour v Maroku připisuje nesouhře s novými holemi. Nyní má v plánu si na stejném místě a v rámci stejné série zlepšit náladu. A pak už hurá na Challenge Tour.

 • Martin Příhoda
  84

  Zprávy

  Příhoda ani Matuš se do TOP 10 v Maroku neprobojovali

  17. února 2017 – GolfExtra.cz

  Ani třetí kolo pod par nestačilo v Maroku Martinu Příhodovi na TOP 10 na dalším turnaji Pro Golf Tour. Se skóre -7 obsadil dělenou 18. příčku, stejně jako Stanislav Matuš. Třetí z českých hráčů Jan Cafourek po pokaženém finálovém kole obsadil dělenou 36. pozici (-2).

 • Stanislav Matuš
  85

  Zprávy

  Paráda! Příhoda, Matuš i Cafourek dali v Maroku cut

  16. února 2017 – GolfExtra.cz

  Stoprocentní úspěšnost co se týče cutu mají čeští golfisté na dalším turnaji Pro Golf Tour v Maroku! Páteční finálové kolo si zahrají jak Martin Příhoda, tak Stanislav Matuš a Jan Cafourek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení