Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  6

  Bleskovky

  Cafourek v Maroku z Čechů opět nejlepší. Skončil T22

  27. února 2018 – GolfExtra.cz

  Z českých profesionálů, kteří startovali na pátém podniku série Pro Golf Tour v Maroku, se opět nejlépe umístil Jan Cafourek. Tentokrát neskončil na vynikajícím třetím místě jako v předchozím turnaji, ale do Order of Merit bral body za dělené 22. místo.

 • Jan Cafourek
  7

  Bleskovky

  Češi v Maroku nezářili. Nejlépe začal Cafourek

  25. února 2018 – GolfExtra.cz

  První kolo dalšího turnaje Pro Golf Tour v Maroku příliš nevyšlo čtyřem českým profesionálům. Na Open Madaef 2018 je z nich na tom po úvodní osmnáctce nejlépe Jan Cafourek, který zahrál +3 a na děleném 38. místě ztrácí šest ran na čelo leaderboardu.

 • Jan Cafourek
  8

  Zprávy

  Cafourek má první body, z Čechů je výš jen Matuš

  13. února 2018 – GolfExtra.cz

  Díky dělenému třetímu místu, které v rámci Pro Golf Tour uhrál Jan Cafourek na Open Casa Green Golf v Maroku, získal hráč Relmostu své první kariérní body do světového žebříčku. Momentálně je mezi českými profesionály na druhém místě, když mu patří 1443. místo.

 • Jan Cafourek
  9

  Zprávy

  Stabilitou jsem potěšený. Letos by to mohlo šlapat

  11. února 2018 – Petr Vlček

  Jan Cafourek má za sebou vydařený marocký vstup do sezóny. V sedmi dnech stihl odehrát dva turnaje série Pro Golf Tour, celkem šest soutěžních kol. Po 28. místě na Open Prestigia se blýskl parádním třetím místem na Open Casa Green Golf.

 • Jan Cafourek
  10

  Zprávy

  Skvělý Cafourek! V Maroku skončil dělený třetí

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  Jan Cafourek dosáhl na Pro Golf Tour v marocké Casablance skvělého výsledku. Finálovým kolem za 68 ran se nejen udržel v TOP 10, ale posunul se na celkové dělené třetí místo. Na vítěze ztratil jen dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení