Články na téma: Jan Cafourek

 • Kateřina Vlašínová
  6

  Zprávy

  Vlašínová září v Belgii, Cafourka s Dědkem čeká boj o cut

  28. června 2018 – pv

  Celkem osm českých hráčů a hráček se ve čtvrtek představilo v prvních kolech na obou evropských druholigových túrách. Až na jednu výjimku se nikomu příliš nedařilo. Pouze amatérka Kateřina Vlašínová je na LETASce v Belgii dělená čtrnáctá jednu ránu od TOP 10.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Spilkovou čeká major, Cafourka Dánsko a 6 Češek na LETAS

  27. června 2018 – pv

  Klára Spilková má před sebou další vrchol sezóny. V Kildeer ve státě Illinois hraje druhý major sezóny KPMG Women's PGA Championship, kde touží na rozdíl od US Open projít cutem. Jan Cafourek se chystá na svůj další start na Challenge Tour a LETASka má ve startovní listině hned šest Češek. Tereza Melecká však tentokrát chybí.

 • Jan Cafourek
  8

  Zprávy

  Drama na Kácově ovládl skvělým závěrem Cafourek před Mrůzkem

  4. června 2018 – GolfExtra.cz

  Vítězem druhého turnaje letošní Moneta Czech PGA Tour v Kácově se stal Jan Cafourek. Druhé kolo zahrál stejně jako první za 70 ran a s celkovým skóre -4 o jedinou ránu porazil Filipa Mrůzka, vítěze prvního turnaje domácí profitúry ze Slavkova.

 • Petr Nič
  9

  Bleskovky

  V Kácově vede Nič, stíhají ho Cafourek s Mrůzkem

  3. června 2018 – GolfExtra.cz

  Druhý turnaj letošní Moneta Czech PGA Tour rozehrál v Kácově nejlépe Petr Nič. Jako jediný se dostal v neděli pod sedmdesát a se skóre 68 (-4) má dvě rány náskok na Jana Cafourka. Na děleném třetím místě jsou o další ránu zpět Filip Mrůzek a Sebastijan Ajster.

 • Jan Cafourek
  10

  Zprávy

  Cafourek se cítil jako vrah. Věří, že přijde průlom

  31. května 2018 – Petr Vlček

  Jan Cafourek byl jedním z pěti Čechů, kteří na D+D REAL Czech Challenge prošel cutem. Významně tak přispěl ke skvělému počinu českých hráčů na turnaji Challenge Tour na Kunětické Hoře. S konečným umístěním na děleném 46. místě ale moc spokojený nebyl a věří, že druhá polovina sezóny se mu vydaří lépe.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení