Články na téma: Jan Cafourek

 • Ondřej Lieser
  6

  Zprávy

  Nakopnutého Liesera čeká Challenge Tour, s ním i dalších 5 Čechů

  25. července 2018 – haf

  Zatím co na Pro Golf Tour září, na Challenge Tour to letos není ono. Ondřej Lieser se ale nepříznivou bilanci pokusí prolomit v tomto týdnu na pro Čechy oblíbeném rakouském hřišti Adamstal. Na Euram Bank Open se pak představí celkem šest českých profíků.

 • Jan Cafourek
  7

  Zprávy

  Cafourek po dalším nezdaru: Hraji pěkný neefektivní golf

  14. července 2018 – haf

  Prožívá zvláštní sezonu. Se svou hrou během ní není nespokojený, ale nedaří se mu. Na Challenge Tour dal pouze dva cuty ze sedmi startů, naposledy neuspěl v tomto týdnu na Sardinii. Hráč Relmostu se však nevzdává a věří, že se vše v lepší obrátí.

 • Stanislav Matuš
  8

  Bleskovky

  Výbuch Čechů na Sardinii. Ke cutu se ani nepřiblížili

  13. července 2018 – pv

  Trojnásobným neúspěchem skončila účast českých hráčů na dalším turnaji Challenge Tour na Sardinii. Na Italian Challenge startovali Stanislav Matuš, Jan Cafourek a Petr Gál, ale ani jeden z nich se bohužel nepřiblížil k postupu do finálových kol.

 • Stanislav Matuš
  9

  Bleskovky

  Matuš v Itálii na Zbraslav nenavázal, Češi na úvod nad parem

  12. července 2018 – haf

  Na Sardinii dorazil Stanislav Matuš v tomto týdnu posílen svým nejlepším umístěním na Challenge Tour v kariéře, po prvním kole Italian Challenge je však euforie pryč. Matuš zahrál první kolo za 76 ran (+5) a je mezi nejhoršími. Nedařilo se ale ani ostatním Čechům.

 • Jan Cafourek
  10

  Bleskovky

  Tři Češi hrají na Challenge Tour, Vlčková po pauze na Symetře

  11. července 2018 – haf

  Stanislav Matuš se v tomto týdnu pokusí pokračovat ve svém restartu sezony, o který se pokusil v minulém týdnu na pražské Zbraslavi. Určitě by ho na Challenge Tour rádi následovali Jan Cafourek s Petrem Gálem, Karolína Vlčková se opět ukáže na Symetra Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení