Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  11

  Zprávy

  Mistr Cafourek na pilu tlačit nebude: To by bylo zbytečné

  4. července 2018 – haf

  V tomto týdnu za sebou bude mít dvě třetiny svých letošních startů na Challenge Tour, a pokud na Prague Golf Challenge nepřidá umístění v popředí leaderboardu, sen o plné kartě pro příští sezonu se zase o trochu vzdálí. Jan Cafourek ale na své hře rozhodně nic měnit nebude.

 • Kateřina Vlašínová
  12

  Zprávy

  Vlašínová září v Belgii, Cafourka s Dědkem čeká boj o cut

  28. června 2018 – pv

  Celkem osm českých hráčů a hráček se ve čtvrtek představilo v prvních kolech na obou evropských druholigových túrách. Až na jednu výjimku se nikomu příliš nedařilo. Pouze amatérka Kateřina Vlašínová je na LETASce v Belgii dělená čtrnáctá jednu ránu od TOP 10.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  Spilkovou čeká major, Cafourka Dánsko a 6 Češek na LETAS

  27. června 2018 – pv

  Klára Spilková má před sebou další vrchol sezóny. V Kildeer ve státě Illinois hraje druhý major sezóny KPMG Women's PGA Championship, kde touží na rozdíl od US Open projít cutem. Jan Cafourek se chystá na svůj další start na Challenge Tour a LETASka má ve startovní listině hned šest Češek. Tereza Melecká však tentokrát chybí.

 • Jan Cafourek
  14

  Zprávy

  Drama na Kácově ovládl skvělým závěrem Cafourek před Mrůzkem

  4. června 2018 – GolfExtra.cz

  Vítězem druhého turnaje letošní Moneta Czech PGA Tour v Kácově se stal Jan Cafourek. Druhé kolo zahrál stejně jako první za 70 ran a s celkovým skóre -4 o jedinou ránu porazil Filipa Mrůzka, vítěze prvního turnaje domácí profitúry ze Slavkova.

 • Petr Nič
  15

  Bleskovky

  V Kácově vede Nič, stíhají ho Cafourek s Mrůzkem

  3. června 2018 – GolfExtra.cz

  Druhý turnaj letošní Moneta Czech PGA Tour rozehrál v Kácově nejlépe Petr Nič. Jako jediný se dostal v neděli pod sedmdesát a se skóre 68 (-4) má dvě rány náskok na Jana Cafourka. Na děleném třetím místě jsou o další ránu zpět Filip Mrůzek a Sebastijan Ajster.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení