Články na téma: Jan Cafourek

 • Aleš Kořínek
  11

  Zprávy

  Velký český golfový den! Na Kuňce dalo cut PĚT Čechů

  25. května 2018 – Honza Fait

  Tak tohle ještě český golf nepamatuje! Na sedmém ročníku turnaje D+D REAL Czech Challenge dalo hned pět domácích hráčů cut. O víkendu si pod Kunětickou horou zahrají Filip Mrůzek, Aleš Kořínek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a amatér Šimon Zach.

 • Matyáš Zapletal
  12

  Zprávy

  Na Kuňce myslí na cut 13 Čechů, zazářil amatér Zapletal

  24. května 2018 – Petr Vlček

  Tři Češi jsou po 1. kole D+D REAL Czech Challenge nad hranicí cutu. Z domácích hráčů to na Kunětické Hoře rozehráli nejlépe amatér Matyáš Zapletal, Jan Cafourek (oba -2) a Daniel Suchan (-1). Další Češi, včetně Stanislava Matuše a Filipa Mrůzka, musí o postup v pátek zabojovat.

 • Jan Cafourek
  13

  Zprávy

  Skvělý Cafourek útočil na TOP 10, pak přišlo jedno špatné rozhodnutí

  24. května 2018 – Honza Fait

  Golf umí být pěkně krutý. Ve čtvrtek se o tom v prvním kole D+D REAL Czech Challenge utvrdil Jan Cafourek. Ten hrál na Kunětické Hoře parádní golf, na posledních jamkách útočil na elitní desítku, ale na závěrečné osmnáctce přišlo double bogey. I tak ale začal skvěle.

 • Ondřej Lieser
  14

  Zprávy

  Historický okamžik! Ve světovém žebříčku je 5 českých golfistů

  14. května 2018 – Honza Fait

  Celosvětově byla určitě nejpodstatnější pondělní zpráva ohledně světového golfového žebříčku jasná - na prvním místě vystřídal Dustina Johnsona Justin Thomas. Český golf ale žije jiným zápisem - vůbec poprvé v historii je do pořadí zaneseno hned pět českých hráčů!

 • Filip Mrůzek
  15

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek vybojoval na Challenge Tour dělené 14. místo

  13. května 2018 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek dosáhl na sérii Challenge Tour svého nejlepšího výsledku v kariéře. Na turnaji Open de Portugal skončil na děleném 14. místě a o jednu příčku vylepšil svůj výkon z Itálie z předloňské sezóny. Bere za to i body do světového žebříčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení