Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  16

  Zprávy

  Skvělý Cafourek útočil na TOP 10, pak přišlo jedno špatné rozhodnutí

  24. května 2018 – Honza Fait

  Golf umí být pěkně krutý. Ve čtvrtek se o tom v prvním kole D+D REAL Czech Challenge utvrdil Jan Cafourek. Ten hrál na Kunětické Hoře parádní golf, na posledních jamkách útočil na elitní desítku, ale na závěrečné osmnáctce přišlo double bogey. I tak ale začal skvěle.

 • Ondřej Lieser
  17

  Zprávy

  Historický okamžik! Ve světovém žebříčku je 5 českých golfistů

  14. května 2018 – Honza Fait

  Celosvětově byla určitě nejpodstatnější pondělní zpráva ohledně světového golfového žebříčku jasná - na prvním místě vystřídal Dustina Johnsona Justin Thomas. Český golf ale žije jiným zápisem - vůbec poprvé v historii je do pořadí zaneseno hned pět českých hráčů!

 • Filip Mrůzek
  18

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek vybojoval na Challenge Tour dělené 14. místo

  13. května 2018 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek dosáhl na sérii Challenge Tour svého nejlepšího výsledku v kariéře. Na turnaji Open de Portugal skončil na děleném 14. místě a o jednu příčku vylepšil svůj výkon z Itálie z předloňské sezóny. Bere za to i body do světového žebříčku.

 • Filip Mrůzek
  19

  Zprávy

  Mrůzek je na Challenge Tour v TOP 20, těsně za špičkou!

  12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek má na Challenge Tour v portugalském Portimau blízko ke špičkovému umístění. Ve třetím kole obešel hřiště Morgado Golf & Country Clubu v paru a před finálovou rundou mu patří dělené 19. místo. Na čelo leaderboadru ztrácí jen čtyři rány.

 • Jan Cafourek
  20

  Bleskovky

  Cafourek útočil na vedení, Čechy ale čeká boj o cut

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Skvěle rozehrané 1. kolo 56˚ Open de Portugal nedotáhl Jan Cafourek do optimálního konce. V jednu chvíli dělil druhé místo, závěrečné jamky ho ale poslaly nad par. Nad ním jsou na Challenge Tour i Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, stejně tak Petr Gál na European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení