Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  16

  Zprávy

  Cafourek se cítil jako vrah. Věří, že přijde průlom

  31. května 2018 – Petr Vlček

  Jan Cafourek byl jedním z pěti Čechů, kteří na D+D REAL Czech Challenge prošel cutem. Významně tak přispěl ke skvělému počinu českých hráčů na turnaji Challenge Tour na Kunětické Hoře. S konečným umístěním na děleném 46. místě ale moc spokojený nebyl a věří, že druhá polovina sezóny se mu vydaří lépe.

 • Aleš Kořínek
  17

  Zprávy

  Velký český golfový den! Na Kuňce dalo cut PĚT Čechů

  25. května 2018 – Honza Fait

  Tak tohle ještě český golf nepamatuje! Na sedmém ročníku turnaje D+D REAL Czech Challenge dalo hned pět domácích hráčů cut. O víkendu si pod Kunětickou horou zahrají Filip Mrůzek, Aleš Kořínek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a amatér Šimon Zach.

 • Matyáš Zapletal
  18

  Zprávy

  Na Kuňce myslí na cut 13 Čechů, zazářil amatér Zapletal

  24. května 2018 – Petr Vlček

  Tři Češi jsou po 1. kole D+D REAL Czech Challenge nad hranicí cutu. Z domácích hráčů to na Kunětické Hoře rozehráli nejlépe amatér Matyáš Zapletal, Jan Cafourek (oba -2) a Daniel Suchan (-1). Další Češi, včetně Stanislava Matuše a Filipa Mrůzka, musí o postup v pátek zabojovat.

 • Jan Cafourek
  19

  Zprávy

  Skvělý Cafourek útočil na TOP 10, pak přišlo jedno špatné rozhodnutí

  24. května 2018 – Honza Fait

  Golf umí být pěkně krutý. Ve čtvrtek se o tom v prvním kole D+D REAL Czech Challenge utvrdil Jan Cafourek. Ten hrál na Kunětické Hoře parádní golf, na posledních jamkách útočil na elitní desítku, ale na závěrečné osmnáctce přišlo double bogey. I tak ale začal skvěle.

 • Ondřej Lieser
  20

  Zprávy

  Historický okamžik! Ve světovém žebříčku je 5 českých golfistů

  14. května 2018 – Honza Fait

  Celosvětově byla určitě nejpodstatnější pondělní zpráva ohledně světového golfového žebříčku jasná - na prvním místě vystřídal Dustina Johnsona Justin Thomas. Český golf ale žije jiným zápisem - vůbec poprvé v historii je do pořadí zaneseno hned pět českých hráčů!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení