Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  16

  Bleskovky

  Na Challenge Tour ve Finsku hrají Cafourek, Suchan a Gál

  2. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Hned tři želízka v ohni budou mít čeští fanoušci v tomto týdnu na Challenge Tour. Jan Cafourek s Petrem Gálem se pokusí navázat na dobré výkony z posledních týdnů, Daniel Suchan zkusí překvapit. Slovenské barvy pak bude ve Finsku hájit Peter Valášek.

 • Jan Cafourek
  17

  Zprávy

  Cafourkovi finále nevyšlo, v Itálii uzavřel třetí desítku

  16. července 2017 – GolfExtra.cz

  Nejhorší den si Jan Cafourek na letošním Italian Challenge Open bohužel schoval na nedělní finále. Poprvé na turnaji se nedokázal dostat pod par a s celkovým skóre -11 obsadil dělenou 29. příčku. Z jasného vítězství se raduje Švéd Joel Sjoholm (-24).

 • Jan Cafourek
  18

  Zprávy

  Cafourek v Itálii zazářil. Na Sardínii začal kolem za -6

  13. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jan Cafourek parádně odstartoval další turnaj Challege Tour. Na Italian Challenge Open na Sardinii zahrál první kolo za 65 ran a s průběžným výsledkem za -6 se usadil na děleném pátém místě. Dalším čtyřem Čechům se již zdaleka tolik nedařilo.

 • Jan Cafourek
  19

  Zprávy

  Pokus o reparát. Pět Čechů hraje Challenge Tour na Sardinii

  12. července 2017 – GolfExtra.cz

  Po propadáku na Prague Golf Challenge dostane pět českých hráčů šanci na reparát hned v tomto týdnu, když se představí na Italian Challenge Open. Turnaj s vysokou dotací 300 000 eur je šancí především pro Filipa Mrůzka a Jana Cafourka.

 • Jan Cafourek
  20

  Zprávy

  Cafourek na Zbraslavi nejlepší z Čechů. Pod par se dostali čtyři

  6. července 2017 – Petr Vlček

  I ve druhém letošním turnaji Challenge Tour na českém území je po prvním kole nejlepším z Čechů. Jan Cafourek tak potvrdil, že doma umí vykopnout dobře. S výsledkem -2 byl spokojený, přestože si několik jamek před koncem vedl mnohem lépe.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení