Články na téma: Jan Cafourek

 • Filip Mrůzek
  21

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek vybojoval na Challenge Tour dělené 14. místo

  13. května 2018 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek dosáhl na sérii Challenge Tour svého nejlepšího výsledku v kariéře. Na turnaji Open de Portugal skončil na děleném 14. místě a o jednu příčku vylepšil svůj výkon z Itálie z předloňské sezóny. Bere za to i body do světového žebříčku.

 • Filip Mrůzek
  22

  Zprávy

  Mrůzek je na Challenge Tour v TOP 20, těsně za špičkou!

  12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek má na Challenge Tour v portugalském Portimau blízko ke špičkovému umístění. Ve třetím kole obešel hřiště Morgado Golf & Country Clubu v paru a před finálovou rundou mu patří dělené 19. místo. Na čelo leaderboadru ztrácí jen čtyři rány.

 • Jan Cafourek
  23

  Bleskovky

  Cafourek útočil na vedení, Čechy ale čeká boj o cut

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Skvěle rozehrané 1. kolo 56˚ Open de Portugal nedotáhl Jan Cafourek do optimálního konce. V jednu chvíli dělil druhé místo, závěrečné jamky ho ale poslaly nad par. Nad ním jsou na Challenge Tour i Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, stejně tak Petr Gál na European Tour.

 • Stanislav Matuš
  24

  Zprávy

  Zlomí to? Na Challenge Tour hrají Mrůzek, Matuš a Cafourek

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Kdo jiný, než oni. Český golf budou v tomto týdnu reprezentovat na Challenge Tour poprvé v této sezoně aktuálně tři nejlepší čeští profíci. Úkol před nimi stojí jediný - pokusit se prolomit letošní dosavadní české trápení a zaznamenat první cut na druhé evropské lize.

 • Stanislav Matuš
  25

  Bleskovky

  Finále Challenge Tour bez Čechů. Matuš dal aspoň par

  4. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ani tento týden nezměnil nic na tom, že čeští hráči na letošní Challenge Tour mají zatím brány finálových kol zavřené. Stanislav Matuš i Jan Cafourek je na hřišti Izki Golf ve Španělsku, kde se hrál čtvrtý podnik sezóny, neprolomili.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení